dbNET – znane konto internetowe. Czy warto założyć konto?

dbnet

dbNET – znane konto internetowe. Czy warto założyć konto?
5 (100%) 1 vote
dbNET jest to konto internetowe oferowane przez Deutshe Bank. Konto to skierowane jest do klientów indywidualnych, a w formie dbNET biznes do przedsiębiorstw. Klienci korzystający z konta nie płacą za jego założenie i prowadzanie. Nie ma minimalnej kwoty, która musiałby wpływać na konto, co miesiąc.

Korzystanie z karty jest bezpłatne, jeżeli za jej pomocą wykona się przynajmniej jedną operację finansową. Również wykonywanie przelewów internetowych, przez telefon, wewnętrznych w oddziale banku jest bezpłatne. Ponadto klient za wypłatę gotówki z bankomatów nie ponosi dodatkowych opłat.

Dostęp do konta przez Internet ma się przez cała dobę. Przy zakładaniu konta właściciel otrzymuje kartę Visa Eelctron, dzięki której może płacić za zakupy w każdym miejscu, dokonywać zakupów internetowych, może wypłacać gotówkę z bankomatów. Ponadto klient może w każdej chwili sprawdzić stan swojego konta w bankomacie oraz za pomocą telefonu ustalić limit wykonywanych operacji na jeden dzień.

Osoba, która chce założyć konto dbNET musi mieć ukończone osiemnaście lat oraz być obywatelem Polski. Procedura zakładania konta składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich to złożenie wniosku o założenie konta poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej.

Następnie należy podpisać umowę, którą dostarczy kurier. Z wzorem umowy można zapoznać się na stronie internetowej. Klient, co miesięczny wyciąg elektroniczny otrzymuje na adres e-mail.

dbNET - opinie użytkowników:

  1. Jestem ich klientem od pół roku no i jest dobrze. nie ma zadnych kłopotów a co najwazniejsze ceny nie sa wygórowane. ogólnie polecam

  2. Mam u nic konto no i ogolnie jest dobrze ale długo trwalo w moim przyapdku zakladanie konta. zalezalo mi na czasie wiec tym bardziej bylo to denerwujące.

  3. mam u nich konto od jakiegos czasu. Załozyłam je głownie dla przelewów przez internet no i dlatego, że niskie sa koszty utrzymania a w przypadku studentki jest to wazne;p

  4. a studenci mają jakies promocje;p? niektóre banki mają oferty specjalne dla studentów. Ogolnie szukam jakiegos taniego konta bo zycie studenckie wiąże sie z duzą iloscią wydatkow;p

Dodaj komentarz