Empikfoto – czy warto skorzystać?

Empikfoto – czy warto skorzystać?
Oceń
Strona empikfoto.pl
Strona empikfoto.pl

Empikfoto jest serwisem oferującym usługi fotograficzne. Marka działa w ramach Empiku. Właścicielem portalu jest Empkifoto Group. Serwis oferuje swoim klientom szereg usług fotograficznych. Jedną z takich usług jest możliwość zamówienia odbitek zdjęć. Poza tym firma ma w swojej ofercie Fotobooki.

Do wyboru są fotobooklety, (czyli zdjęcia wydrukowane na papierze kredowym, które złączone są sprężynką), fotobook A4 (album ze zdjęciami wydrukowanymi na papierze kredowym) oraz fotobooki HD (zdjęcia wydrukowane na papierze HD).

Istnieje także możliwość zamówienia Fotoksiążki. W ofercie są fotoksiążki kwadratowe w miękkiej okładce lub twardej, fotoksiążka z płócienną okładką, fotoksiążka A4 z miękką lub twardą okładką, fotoksiążka kieszonkowa, fotoksiążka XL (twarda okładka, ze sztucznej skóry), fotoksiążka XXL (okładka lakierowana, ze sztucznej skóry lub płócienna). Ponadto można zamówić fotokalendarz z wybranymi przez siebie zdjęciami.

Jest kilka opcji do wyboru. Można wybrać kalendarz o rozmiarze A3 (w kolorze białym lub czarnym) i A4 ( również kalendarz biały lub czarny). Ponadto można zamówić kalendarz specjalnie dla dziecka, kuchenny lub biurkowy.

Empkifoto oferuje swoim klientom również zdjęcia umieszczone w zabawkach lub na wyrobach ceramicznych (kubkach, kuflach, filiżankach, zestawach łazienkowych). Można również zamówić zdjęcie na tekstyliach np. na poszewce, koszulce, czapce, torebce, krawacie, czy śliniaczku. Osoba, która chce zamówić usługę musi najpierw założyć konto na serwisie i umieścić tam swoje zdjęcia. Wykonane produkty można odebrać osobiście w salonie Empik.Empikfoto - opinie użytkowników:

  1. ciekawa oferta, nigdy nie myslalam ze będę zlecala wywoływanie fotek przez neta bo myslalam ze to bez sensu, ale ta oferta jakos do mnie trafila i jestem zadowolona

  2. nie no ceny całkiem spoko, jakoś wykonania dla mnie naprawdę wysoka i fajnie bo można odebrać w punktach, nie trzeba za wysylke placic, ogolnie na plus

  3. Czasem trafiają mi się trochę mało kompetentni pracownicy, ale ja mam ogolnie pecha co do tego. na jakość usług nie narzekam jak na razie.

  4. katastrofa!!!
    zamówiłam kalendarze i jakość zdjęć jest straszna (dodam że użyłam zdjęć bardzo dobrej jakości z profesjonalnej sesji u fotografa) na to co zrobili z kolorami brak słów, zdjęcia w kalendarzu wyglądają jakby były robione słabej jakości aparatem, zostały przyciemnione, pozbawione kolorów. Aż strach pomyśleć jak wygląda kalendarz z gorszej jakości zdjęciami. Nie polecam!!!

  5. Zamówiłam odbitki i jakość zdjęć straszna! Dla porównania zamówiłam w innym punkcie odbitki, żeby sprawdzić i empik przyciemnił zdjęcie, do tego kolory – tragedia! Nigdy więcej odbitek w empiku!

Dodaj komentarz