co myślicie o meblach vox ?

0
co myślicie o meblach vox ?
Oceń

Zwracam się do was z taką niewielką prośbą bo bardzo chciałbym poznać wasze opinie jeśli chodzi o meble vox, tak ogólnie. Co o nich myślicie? Razem z żoną zastanawiamy się czy ich sobie nie kupić bo będziemy niedługo robić w domu remont, więc trzeba by też meble pozmieniać. Są dobre i wysokiej jakości czy raczej bubel jak wszystkie inne?

3 odpowiedzi

0
co myślicie o meblach vox ?
Oceń

Właśnie ja musze powiedzieć, że jestem dość mile zaskoczony tymi meblami vox. Spodziewałem się, ze będzie jak przy innych producenta, żepo roku to się już drzwi wypaczają, zawiasy urywają, nóżki odpadają, a ze te meble sa trochę droższe to obawa była większa, ale w końcu postanoiwłem kupić i jednak się na nich nie zawiodłem. Nie mogę im nic zarzucić bo ewidentnie widać, ze te meble są po pierwsze przemyślane bo bardzo funkcjonalne, a do tego wykonane z dobrych materiałów i niexle spasowane. Oczywiście sa tam jakieśniedoróbki i wady bo na przyjład u mnie fotel ciągle niszczy swje kółeczka i musze je wymieniac, ale to w sumie szczegół, bo mebel jako taki jest dobrze wykonany i jak dla mnie to jest warte zakupu, zdecydowanie.

0
co myślicie o meblach vox ?
Oceń

To co piszesz o tych kółeczkach to nie ma sięco dziwić bo to są elementy eksploatacyjne i zawsze będzie się zużywać. Na meble jest przecież nawet 25 lat gwarancji, a na te drobne elementy to chyba w ogóle nie ma. W każdym bądź razie to co mnie się najbardziej podoba to fakt, ze meble w wielu kolekcjach są zrobione na zasadzie takich modułów. Chodzi o to, zemozna je łatwo łączyć ze sobą w dowolne formy i do tego rozbudować jak będzie potrzeba kupując tylko jeden moduł. Co do wad samych mebli to nie zauważłem specjalnie, ale za to mogliby troszkę przyspieszyc same dostawy bo te jak dlamnie są za długie bo 4 tygodnie sięczeka, ale to się nie tyczy już jakości mebli. Kolekcje dla dzieci też są niezłe bo ewidentnie stworzone z myslą o bezpieczeństwie i w sumie komforcie nauki. Moje dziecko ma takie tobardzo je sobie chwali bo tak naprawdę tez może je sobie dopasować i w ogóle. Myśle, ze warto choć cena wysoka.

0
co myślicie o meblach vox ?
Oceń

Heh, tyle zescie powiedzieli ze już nawet nie wiem co napisac bo ja ogólnie też jestem z nich zadowolony. Cena nie jest taka wysoka bo jednak jakość jest taka jak być powinna. Po prostu powiem tyle, ze warto wydać więcej na meble vox bo będą na lata, a te inne meble to często są do wielkiej, wiadomo czego J