etutor na groupon.pl ??

etutor na groupon.pl ??
5 (100%) 1 vote

Mogę prosić o pomoc tych co często korzystając z groupon.pl? Wie ktoś może czy można tam znaleźć kupony zniżkowe do strony etutor? Mam zamiar wykupić sobie abonament i zastanawiam się czy warto poczekacna kupony, w sensie czy się pojawiają w ogole?

Odpowiedzi:

  1. Chyba raczej nie masz co czekać na taki kupon bo ja jeszcze nidgy czegos takiego nie spotkałem na gruponach. Co prawda etutor mnie nie interesował, ale na pewno bym chociaż pamiętał nazwę, że coś takiego się tam pojawiło.

  2. Na pewno w ostatnich tygodniach nie było takiej oferty, a z pewnością bym ją zauważył bo sam jestem użytkownikiem etutora, także rzuciłoby mi się w oczy. Nie ma co chyba kombinować. Pół roku abonamentu kosztuje tylko 99zł, to nie jest jakiś majątek, a wiedza tam dostepna jest niezła.

  3. Ja w ostatnim czasie nie widziałem nic takiego, wiec nie wydaje mi się żeby te kupony się tam pojawiały. Jak chcesz to sobie szukaj, ale mysle ze szansesą marne. Ja kupowałem tam abonament normalnie, bez żadnych kuponów i uważam, że to jest warte tej kasy. Cena do jakości jak dla mnie jest dużo za niska.

Dodaj komentarz