gdzie kupić nju mobile?

gdzie kupić nju mobile?
5 (100%) 1 vote

bardzo proszę was o pomoc bo wlasnie konczy mi się umowa z operatorem i mam zamiar przejść na karte, w zasadzie już wybrałem bo oferta nju mobile mi się podoba, przynajmniej z tego co w reklamach tv widziałem tylko mam taki kłopot, ze za cholerę nie wiem gdzie można sobie kupic to, ktoś wie przypadkiem?

Odpowiedzi:

  1. Nie wiem, ja kupowałem na stronie internetowej ich na njumobile.pl, czy da się jeszcze gdzies kupic to niestety nie mam zielonego pojęcia. Karta jednak doszła do mnie po dwóch dniach, wiec specjalnie nie narzekałem.

  2. A dobra ta siec jest, to nie jest jakiś wałek ze wiadomo, gwiazdki w umowie i takie tam brednie? Tak na pierwszy rzut oka to faktycznie dość atrakcyjnie to wygląda.

  3. nju mobile ma dobrą ofertę dla tych co bardzo dużo dzwonią, ja do takiego wniosku doszedłem bo prawie rok już z nimi jestem. Biorac pod uwagę moje poprzednie abonamnety to tutaj za polaczenia na komory naprawdę płace miesięcznie grosze, sms-y tez wyglądają całkiem niedrogo. Niestety wada jest trochę oferta internetu. Nie do końca jest ona według mnie opłacalna, może dlatego, ze często korzystam, ale coz, nie ma rozy bez kolcy. Troche brakuje tez telefonów, może kiedyś to dodadzą.

  4. Troszku się zawiodłem na obsłudze klienta, tej telefonicznej, może miałem pecha, ale baba była konkretnie sucharowa. Tak poza tym to z samych usług jestem zadowolony, telefon mi się tylko konczy już i szkoda ze u nich się nie kupi z jakimś abo…

Dodaj komentarz