gdzie kupić starter virgin mobile ?

gdzie kupić starter virgin mobile ?
5 (100%) 1 vote

Ludziska, mam do was takie pytanko, chce sobie kupić starter od virgin mobile do swojego telefonu, ale niestety za nic nie mogę go znaleźć w swojej okolicy. Czy możecie mi powiedzieć gdzie kupowaliście swoje startery? Może one są tylko sprzedawane w formie online? Proszę bardzo o pomoc i dość pilną odpowiedź w tej kwstii ? Z góry ogromne dzięki!!

Odpowiedzi:

 1. Trzeba było od razu wlecieć na ich strone, ja po prostu u nich sobie zamawiałem starter i tyle, najwygodnie. Tak to nie wiem gdzie można kupic, doładowania tez kupuje po necie wiec nawet nie orientuje się za bardzo czy w sklepach są.

 2. Hehe, na na stacji benzynowej kupiłem tankując paliwo do auta i kawkę do siebie ? ? generalnie w sieci na ich stronie jest lista sklepow, bo to muszą być oczywiście punkty partnerskie, wspolpracujace z firmą i wtedy masz tam startery. Doladowania to chyba wsedzie można kupic gdzie sa rterminale, ale może się mylę, w sumie to ja też zazwyczaj kupuje po sieci doładowania.

 3. To ja z innej beczki, ktoś miał doświadczenia z tą siecią? Muszę zmienić kartę bo mam dosyć podnoszonych ciągle opłat i zastanawiam się wlasnie na virgin, możecie powiedzieć czy warto?

 4. Virgin Mobile – dzisiaj 16.02.19 – kupisz taniej. Kliknij

 5. Taki problem wejść na strone i zobaczyć taryfy? Kolego, pomysl trochę, jeden dużo gada, inny leci z wiadomościami tekstowymi, dla jeszcze innego ważne jest żeby neta było dużo i fejsik za frajera ? ogarnij temat na stronie oferty i sobie policz czy ci się oplaca. Dla mnie jest komfortowo, poki co place najmniej z wszystkich sieci do tej pory, a telefonow na karty mam kilka.

 6. Praktycznie każdy kiosk, te małe sieciowe sklepy osiedlowe, stacje benzynowe, w marketach są startery, nie wiem gdzie masz problem z jego zakupem, ja nawet nie szukając tego specjalnie często je widzę w różnych sklepach

 7. A co to za roznica? Ważne żeby było tanio, nie? A w przypadku tej ceny nie ma co narzekac na ceny, a przynajmniej ja tak uważam, co kto lubi oczywiście.

 8. Wiecie może przypadkiem czy oni mają te startery z tymi malutkimi kartami sim??? Mam nowy telefon i niestety nie mogę do niego wlozyc starej karty, ale i tak chciałam zmienić operatora tylko czy karty będą takie malutkie???

 9. Zazwyczaj karty sprzedawane w starteach są po prostu multi, masz aką dużą, a do tego mniejsze wyciągane z tej większej, powinny być 3 wielkości tych kart, nie kupowałem virgin mobile, ale to chyba dzisiaj już standard

 10. Ludzie pomocy, do nowego telefonu nie pasuje mi staa karta od virgin jest za duża!!! Nie chce kupować nowego startera i stracić swojego starego numeru, możecie mi pomóc jak rozwiązać te sytuacje? Da się jakoś wymienić kartę z zachowaniem numeru?

 11. Virgin Mobile – TYLKO dzisiaj ceny promocyjne. Kliknij

 12. Od tego masz stronę operatora i telefon kontaktowy do niego żeby się dowiedzieć, nie? Zapewne się da, a czy coś to kosztuje to już musisz popytać.

 13. Startery ludziska są wszędzie, w każdym markecie, na wielu stacjach benzynowych, w kioskach też często widywałem, bez problemu można kupić, nie jest to jakaś sieć krzak czy coś takiego, już długo działają na rynku ogólnie.

 14. Trochę się zawiodłam na cenach tej sieci, niby wygląda to kolorowo, ale jak przychodzi co do czego to tak średnio. Plusem jest to, ze faktycznie wszędzie dostępne są opcje doładowania telefonu, obsługa klienta za to działa bardzo marnie.

 15. Gadasz jakieś bzdury chyba, jakie tam masz ukryte opłaty? Wszystko wywalone na papierze dokładnie, ile napisane tyle się płaci, tu chyba wchodzą ludzie z innych sieci żeby jechać…ja tam polecam operatora, a karty, w sensie startery, dostępne sa w masie miejsc, punkty można odszukać sobie po prostu na stronie.

Dodaj komentarz