gdzie podpisać umowę z nju mobile

gdzie podpisać umowę z nju mobile
5 (100%) 1 vote

Mam do was takie jedno pytanie bo trochę mnie to nurtuje. Zastanawiam się czy nie kupić sobie oferty nju mobile, tylko normalnie w abonamencie bo jakoś bardziej jestem do tego przywiązany. Problem polega jednak na tym, że nie znalazłame żadnego ich punktu, oferte da się zamówić przez neta. No spoko, ale to do cholery gdzie podpisać te umowę?

Odpowiedzi:

  1. a gdzie ty zżyjesz człowieku, XXI wiek jest…jak zamówisz sobie oferte z abonamentem na tej stronie njumobile.pl to przyjezdza do ciebie kurier i przywozi nie tylko nowa karte sim, ale tez dwie kopie umowy. Podpisujesz obie, jadna se zabierasz, a druga kurier zwraca do nich…masz kurna problem

  2. Nima, oni nie sprzedają telefonów, przynajmniej na razie. Masz tylko suche oferty na karte lub abonamnet, szczerze bowiem, ze według mnie to jednak te propozycje na karte są u nich bardziej opłacalne. Jak i tak nie dostajesz fajnego telefonu to na jaką cholerę wiązać się umową? Tak mi siew ydaje.

  3. dobra oferta, niezła jakość usług, nawet nie ma większych problemów z obłsugą klienta przez fona, a umowę przy kurierze podpisałem, to prawda.

  4. Oferta wydaje się atrakcyjna, ale powiedzcie mi aktycznie tych kwot nie da się przekroczyć, nie zapłąci się więcej w razie czego?

  5. 7 miesięcy mam już ich karte i potwierdzam ze tak jest. Na przykład mam oferte, ze nie zapłace więcej jak 19zł za połączenia na komóry. Jak dobijam do tego llimitu to nadal mogę dzwonic i nic już się do rachunku nie dolicza. Wczesniej przyrastają stopniowo złotówki w zaleznosci od gadania, z eskami tak samo jest.

Dodaj komentarz