kto korzysta z walutomat ?

0
kto korzysta z walutomat ?
Oceń

Jest tutaj ktoś kto chociaż raz korzystal z walutomatu? Powiedzcie mi mniej więcej jak to wygląda w praktyce? Duzo jest info o tej stronie, ale zazwyczaj to jakies reklamy, wiadomo ze to nie zawsze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości…

3 odpowiedzi

0
kto korzysta z walutomat ?
Oceń

Tutaj wlasnie co dziwne te reklamy nawet mniej więcej się zgadzają z prawdą. Wedlug mnie prawdą nie jest to, ze jest az 6% taniej niż w kantorach. Oczywixcie pewnie to zależy od samego kantoru, każdy może mieć trochę inne ceny, ale w przypadku tego co jest kolo mnie to zysk jest mniejszy. Można jednak zarobić jak się ma czas na oczekiwania az się znajdzie chętny do wymiany po lekko zawyżonym kursie, wydaje mi się ze warto.

0
kto korzysta z walutomat ?
Oceń

Wyglada to tak, ze zakładasz swoja oferte i przelewa kase która chcesz wymienić na konto walutomatu. Ustalasz kurs wymiany taki jak ci się podoba. Możesz nawet ustawić dużo wyższy, ale wiadomo, ze wtedy pewnie nie znajdziesz chętnego. System poszuka ci odpowiedniego kandydata to wymian i jak dojdzie do skutku transakcaj to z automatu kasa jest wyplacana na twoje konto i osoby z która się wymieniles.

0
kto korzysta z walutomat ?
Oceń

Troche głupie jak dla mnie jest to, ze to ten system walutomatu szuka mi osob do wymiany, a nie ze ja sam mogę to zrobić, chyba ze się tak da, a ja o tym nie wiem? Tak to jest spoko. Podczas wymiany kasa schodzi z twojego portfela i przychodzi z portfela osoby z którą się wymieniasz. Wydaje mi się ze to bezpieczne rozwiązanie.