meble vox kolekcja classic – opinie

0
meble vox kolekcja classic – opinie
Oceń

Słuchajcie, co myślicie o kolekcji mebli classic, które oferuje firma vox? Czytam sobie o nich opinie i ludzie mówią, żenie tylko sa ładne ale i wytrzymałe. To wszystko jest prawda? Pytam bo zastanawiam się czy nie poszukać może czegoś tańszego jeśli te i tak nie wytrzymają zbyt długo?

5 odpowiedzi

0
meble vox kolekcja classic – opinie
Oceń

Jeśli o mnie chodzi to ja wlasnie uważam, żemeble vox sa o tyle dobre, ze właśnie solidnie wykonane. Co do mebli w wersji classic to mam mieszanie uczucia bo ja akurat wole bardziej nowoczesne, niestandardowe kształty i tak właśnie mam, ale same meble vox chyba ze wszystkich serii charakteryzują się właśnie dobra jakością wykonania. Ja jestem zadowolony bo mam meble ponad dwa lata, i to dobrze ponad, ale jednak wyglądają praktycznie jak nowe. Są odporne na plamy, dość łatwo się je czyści i w ogóle uważam, żesągodne zakupu. Cena jest wyższa, ale ja kiedyś się pokusiłem na tanie meble to ciągle musiałem je reklamować, a tutaj od początku wszystko jest ok.

0
meble vox kolekcja classic – opinie
Oceń

Mojej żonie w szczególności podoba się ta kolekcja mebli classic, ale mnie tak generalnie też.Na pewno fajne jest to, że te meble naprawdę nawiązują swoją stylistyką do dawnych lat. Jest masa dodatkowych zdobień, różnego rodzaju proste kształty i w ogóle meble się prezentują dobrze. Ja nie lubię takich nowoczesnych, powykrzywianych kształtów, a niestty coraz ciężej znaeźc takie klasyczne meble b ludzie kurcze powariowali na punkcie aluminium i stali, nie wiem co w tym fajnego. Nie znalazłem większych wad, więc spokojnie mogę je polecić.

0
meble vox kolekcja classic – opinie
Oceń

Ja niestety miałem trochę problemy z tymi meblami na początku, ale były to wady fabryczne i z obsługi vox szybko mi je wymienili. Dostałem nowy komplet i jestem z nich zadowolony. Cena wysoka t fakt, ale jakość dorównuje tej cenie i według mnie warto zainwestoac trochę więcej pieniędz właśnie w coś takiego, ale to oczywiście moje zdanie.

0
meble vox kolekcja classic – opinie
Oceń

Meble z tej kolekcji classic sa niezłe jeśli chodzi o vox, ale ja akurat wolałem taką jedną kolekcje gdzie jest trochę połączenie nowoczesnego stylu i właśnie klasycznego. Ogólnie to jednak kwestia gustu, ale na pewno potwierdzam to, że są wytrzymałe.

0
meble vox kolekcja classic – opinie
Oceń

Powiem szczerze, że kiedtś już myślałem o meblach vox, ale jednak zdecydowałem się na tanszaalternatywe i strasznie żałowałem. W sumie ledwo po dwóch latach wymieniłem meble bo zaczęły się poważnie rozwalać i tym razem wybrałem te vox. Tutaj zawiodłem się tylko na czasie dostawy bo 4-5 tygodni dowożenia zamówionych mebli to jakiś żart, ale przebolałem. Warto było jednak poczekać i zapłacić trochę więcej, bo jednak same meble faktycznie są niezłe. Są dobrze spasowane i ewidentie uzyto w tym wypadku materiałów wysokiej jakości. Nie znam się oczywiście na tym, ale mam wrażenie, że długo wytrzymają. Ja właśnie też kupiłem kolekcje classic bo bardzo mi się podobała i lubie takie klasyczne style. Swoją droga ciężko w incyh firmach mebli znaleźć tak klasyczne mebelki, więcto w sumie jest kolejny plus. Spokojnie możesz kupować jak liczysz na wysoką jakość.