platforma etutor – opinie ;/

platforma etutor – opinie ;/
5 (100%) 1 vote

Dużo się teraz mówi na necie o tej całej platformie języka angielskiego etutor, tam są kursy online, podobno całkiem niezłe. Zastanawiam się właśnie czy nie wybrać tego dla siebie też i dlatego chce poznać wasze opinie, szczególnie osób, które z tego korzystały.

Odpowiedzi:

  1. Pomysł spoko, ceny niskie, wykonanie w sumie może być. Te kursy są o tyle fajnie zrobione, ze uczysz się przez obrakzi, dźwięki i filmy, to dobre orzwiązanie jak dla mnie. Nie mam niestety pojęcia jak z poziomiem tych kursów. Byłem kompletnie zielony z angielskiego i wiemy tyle, że łatwo mi idzie teraz dogadanie sięz kimś po angielsku.

  2. Poziom jest całkiem wysoki jak na kurs online i jeszcze tak niską cenę. Ja się z tego szykowałem miedzy innymi do matury, a teraz tez na studiach mi się trochę przydaje. Wydaje mi się, ze ten kurs i tak jest na tyle tani, ze warto wydać trochę tej kasy na to.

  3. To ja z kolei uczyłem się angielskiego biznesowego z tego i także nie mogę złego słowa powiedzieć. No może nie jest totaki poziom jak w szkołach, ale i tak jak na wersje internetową to jest niezle, szczególnie ze tanio.

Dodaj komentarz