Potraficie bawić się bez alko?

0
Potraficie bawić się bez alko?
Oceń

Takie chyba mocno polskie pytanie, ale może się myle. Jak to jest ludzie, czy to tylko ja jestem nienornalnym czy trafiklem w złe towarzystwo. Chodzi o to, ze moi znajomi gdzie byśmy na impreze nie poszli to zamulają bez alkoholu i wiecznie gadają, ze musza się napić. Potem szalją odwala im, często są przypały…a ja jedyny w zasadzie trzeźwy bo bardzo mało piję muszę to ogarniać. Naprawdę ludzie nie potrafią imprezować bez alko?

4 odpowiedzi

0
Potraficie bawić się bez alko?
Oceń

wlasnie kurna mnie ludzie strasznie wkurzaja bo nie umieja się bawic bez tego, co jestem gdzies na imprezie to ¾ Sali nawalone w trzy dupy i zadowoleni z siebie, pierdziela głupoty, smieja się do sera, odwala im…ja się swietnie bawie bez alkoholu, ale w takim samym towarzystwie bo tak to jest do dupy :/

0
Potraficie bawić się bez alko?
Oceń

Można się bawic bez alko tylko trzeba chcieć. problem lezy w tym co wlasnie napisał mój poprzednik. Większość ludzi pije ostro na imprezach i dlatego osoby stroniące od alko lub pijące bardzo mało zwyczajnie zuja się obco w takim środowisku. Znam ten ból bo wielokrotnie nie piję na imprezach przez moją specyficzną pracę, jako kierowca jestem zawsze pod telefonem. Mam chęci dobrze się bawić, ale ciężko wczuć się w nawalone towarzystwo.

0
Potraficie bawić się bez alko?
Oceń

po prostu przestań chodzic na denne dyskoteki i tyle, można się bawić swietnie bez alkoholu, wystarczy wlasnie tylko chcieć.

0
Potraficie bawić się bez alko?
Oceń

ja tam się doskonale bawie bez i dobrze się czuje nawe posród nawalonych, nie zawsze kumam ich zartow, ale za to zawsze mam mega beke z ich zachowan, nasmiejesz się więcej niż oni, a potem jest co opowiadac bo debile rano nic nie pamiętają 😛