Tesla Saver Eco – co to jest i jak działa? Efektywność i opinie użytkowników

Tesla Saver Eco – co to jest i jak działa? Efektywność i opinie użytkowników
2.8 (56.42%) 67 votes

W dzisiejszych czasach, zdecydowana większość urządzeń stosowanych w gospodarstwach domowych zasilana jest energią elektryczną. Coraz częściej rezygnuje się ze standardowych kuchni gazowych na rzecz tych elektrycznych, albo też stawia się na elektryczne ogrzewanie, które jest oczywiście bardzo wygodne, ale z drugiej strony może być kosztowne.

Największym problemem są jednak rachunki za prąd, nierzadko naprawdę wysokie i przez różne podwyżki, stale rosnące. Aby oszczędzać energię elektryczną, należy przede wszystkim wyłączać wszystkie te urządzenia, z których w danym momencie nie korzystamy, ale okazuje się, że nie jest to jedyny sposób na legalne oszczędzanie energii elektrycznej i tym samym zmniejszanie rachunków za prąd. 

Tesla Saver Eco -50% – zostało 11 egemplarzy

Tesla Saver ECO  – co to jest i do czego służy?

Opakowanie Tesla Eco Saver

Ciekawym rozwiązaniem, które od pewnego czasu cieszy się rosnącą popularnością na rynku, jest Tesla Saver ECO. To dość niepozorne urządzenie jest reklamowane przez producenta, jako prawdziwa rewolucja na rynku, rozwiązanie z jednej strony w pełni legalne i bezpieczne w użytkowaniu, a przy tym niezwykle efektywne.

Producent udziela wielu gwarancji, w tym przede wszystkim możliwość obniżenia swoich rachunków za prąd nawet o 75%, choć wiele zależy tutaj od tego, z jakiego rodzaju urządzeń korzystamy w naszych domach.

Sposób działania, czyli jak prawidłowo korzystać z urządzenia?

Zmniejszenie zużycia energii elektrycznej przy takim samym, jak do tej pory, wykorzystaniu domowych urządzeń elektrycznych, wydaje się czymś wręcz nieprawdopodobnym. Jak to jest więc możliwe, że Tesla Saver ECO może tak drastycznie ograniczać zużycie prądu? Sekretem działania urządzenia ma być normalizowanie funkcjonowania sieci energetycznej w domach.

Wiele urządzeń impulsowych, do których zalicza się chociażby lodówki, pralki, kuchenki elektryczne, akumulacyjne piece czy przede wszystkim klimatyzatory, generuje mnóstwo interferencji w sieci, przepięć, które zmniejszają wydajność funkcjonowania całej sieci energetycznej w domu. Przez przepięcia i nieliniowość poboru prądu, spora część energii jest marnowana, ale oczywiście i tak trzeba za nią zapłacić.

Urządzenie Tesla Saver ECO podłączone bezpośrednio do gniazdka sieciowego, ma za zadanie normalizować wykorzystanie sieci energetycznej w domu.

Poprzez zastosowanie odpowiednich filtrów, pobór prądu dla całego budynku jest optymalizowany, interferencje ograniczane i w efekcie producent zapewnia, że już po pierwszym miesiącu będzie można odczuć efekty w dużo niższych rachunkach za prąd.

W czym tkwi efektywność urządzenia?

Dużą zaletą urządzenia Tesla Saver ECO jest jego bardzo wysoka uniwersalność. Podłączone do gniazdka po prostu normalizuje funkcjonowanie i pobór prądu we wszystkich urządzeniach znajdujących się w domu.

Producent jednocześnie podkreśla jednak, że w domach wykorzystujących dużą liczbę urządzeń impulsowych, a więc na przykład więcej niż jeden klimatyzator czy na przykład dwie lodówki, warto dopasować liczbę podłączonych urządzeń Tesla Saver ECO do konkretnej ilości sprzętu. Tym samym można skutecznie ograniczać wykorzystanie energii, zmniejszać rachunki za prąd, ale nie rezygnować z dotychczasowej formy wykorzystania sprzętów elektrycznych.

Producent gwarantuje naprawdę bardzo dużą efektywność działania swoich urządzeń. Warto wspomnieć o tym, że poprzez Tesla Saver ECO nie tylko oszczędza się na rachunkach za prąd, ale i można przyczynić się do ochrony środowiska. Nawet zmniejszenie zużycia energii o jedną kilowatogodzinę w każdym gospodarstwie domowym, będzie miało niebagatelne znaczenie w skali globalnej dla naszej przyrody.

Ile można oszczędzić stosując Tesla Saver ECO?

Oszczędności?

Wiele osób na pewno poważnie zastanawia się teraz nad tym, ile można zaoszczędzić poprzez urządzenie Tesla Saver ECO i czy jego zakup faktycznie jest opłacalny. Maksymalne oszczędności na energii elektrycznej, jakie podaje producent, to nawet 75%. Biorąc pod uwagę opinie osób, które już zdecydowały się na jego zakup, oszczędności kształtują się na poziomie od 55, do wspomnianych już 75%.

Podstawą jest jednak to, z jakich urządzeń korzystamy w naszych domach oraz w biurach, a do tego jak często to robimy. Im więcej urządzeń impulsowych, tym większe dostajemy gwarancje oszczędności na każdym rachunku za prąd.

Tesla Saver Eco – dzisiaj 17.06.18 – 50% taniej

Tesla Saver ECO zwiększa bezpieczeństwo

Nie można nie wspomnieć o tym, że producent urządzenia Tesla Saver ECO zadbał również o zwiększenie bezpieczeństwa w budynkach, w których używa się naprawdę dużo sprzętu elektrycznego. Znajdujące się w urządzeniu bezpieczniki przede wszystkich chronią wszystkie sprzęty podłączone do gniazdek przed nagłymi przepięciami, które często kończą się poważnymi uszkodzeniami. Co więcej, Tesla Saver ECO chroni również sprzęt elektryczny przed uderzeniem pioruna i ogromnym obciążeniem w sieci elektrycznej, jakie wtedy powstaje.

Bezpiecznie mogą czuć się także osoby, które nie do końca wierzą w możliwości tego urządzenia. Każda osoba zamawiająca Tesla Saver ECO dostaje 44 dni na odesłanie urządzenia i zwrot pieniędzy, jeśli tylko okaże się, że z jego pomocą nie udało się obniżyć rachunków za prąd.

Jakie są opinie użytkowników – czy warto kupić Tesla Saver ECO?

Jak to działa?

Gwarancja zwrotu pieniędzy w przeciągu 44 dni od zakupu urządzenia, na pewno ułatwia podjęcie decyzji o zamówieniu Tesla Saver ECO i jego przetestowaniu. Należy jednak dodać, że w sieci znajduje się mnóstwo opinii od osób, które już zdecydowały się na zakup i testowały urządzenie. Komentarze te znajdziemy także na samej stronie producenta i na pewno warto się z nimi zapoznać. Większość opinii jest naprawdę pozytywna, a podstawowe zalety, jakie są tam wymieniane, to prostota obsługi urządzenia oraz wyraźne zmniejszenie miesięcznych rachunków za prąd.

Tesla Saver Eco – dzisiaj 17.06.18 – 50% taniej

Jak kształtuje się cena urządzenia wraz z wysyłką?

Na koniec warto podkreślić fakt, że przy naprawdę dużych możliwościach oszczędzania energii elektrycznej, cena zakupu Tesla Saver ECO nie jest przesadnie wysoka.

Urządzenie standardowo kosztuje 339zł za jedną sztukę, ale na stronie producenta bardzo często znajdziemy ciekawe promocje, dzięki którym uda nam się je zamówić nawet za połowę tej kwoty, a więc niecałe 170zł. Do ceny należy oczywiście doliczyć koszty wysyłki, ale nie są one duże, a firma gwarantuje ekspresową dostawę.

Oryginał vs falsyfikat – czy gdzie bezpiecznie kupić urządzenie?

Decydując się na zakup Tesla Saver ECO, trzeba być jednak bardzo ostrożnym. Na rynku jest bowiem mnóstwo podróbek, które choć tańsze, to niestety są tylko bezwartościową imitacją tego sprzętu.

Podrobione urządzenia nie dają gwarancji obniżenia rachunków za energię elektryczną, a przy tym często nawet nie są wyposażone w zabezpieczenia antyprzepięciowe, które uchronią sprzęt w naszym domu, chociażby przed skokami napięcia wywołanymi wyładowaniami atmosferycznymi.

Aby zaopatrzyć się w oryginalne urządzenie Tesla Saver ECO, należy po prostu

zajrzeć na stronę samego producenta

Oficjalna sprzedaż jest prowadzona wyłącznie w tym miejscu i tylko tam dokonując zamówienia, można mieć absolutną pewność, że urządzenie jest oryginalne, a co za tym idzie w pełni spełnia swoje zadanie.

Tesla Eco Saver - opinie z forum:

  1. Szczerze muszę przyznać, że trochę to nieprawdopodobnie wygląda. Są tutaj jakieś osoby mające styczność z tym urządzeniem? Ogrzewam dom piecami akumulacyjnymi i w sumie nawet kilkanaście złotych oszczędności miesięcznie byłoby dla mnie czymś ogromnym.

  2. ja mam takie pytanie techniczne. Co w przypadku, gdy urządzenie zabezpieczy wewnętrzną sieć energetyczną przed przepięciami i spali się w nim bezpiecznik? Można go później wymienić i czy jest to jakieś skomplikowane???

  3. rzeczywiście wszedzie trabi sie teraz o tym urzadzeniu, zamowilem wroce z relacja, ale skoro mozna zawsze oddac to co mi tam…raz sie zyje

  4. Oryginalny Tesla Saver Eco – oferta limitowana

  5. Czy urządzenie działa na cały licznik gospodarstwa? Jak to zadziała na instalację domową z piecem elektrycznym c.o.na 3-fazy. Czy ten piec 3-fazowy jest poza instalacją oszczędnościową czy również się w niej „mieści” ? .

Dodaj komentarz