walutomat a opłaty

0
walutomat a opłaty
Oceń

Czy ten walutomat to naprawdę nie stosuje żadnych opłat>? Nie ma nic ukrytego albo coś takiego? Troche to wydaje mi się dziwne bo w takim razie to na czym oni w ogole zarabiają, nie robia tego chyba charytatywnie nie?

3 odpowiedzi

0
walutomat a opłaty
Oceń

No opłat to faktycznie nie ma na tej stronie i nie spotkałem się z tym jeszcze zebym musial cos zapłacić o czym nie miałem pojęcia…Zarabiają na tym ze stosują prowizje od transakcji. Tam gdzies jest na stronie info. Jak dokonasz wymiany to zgarną ci 0.2% od takiej transakcji. Na tym widocznie zarabiają.

0
walutomat a opłaty
Oceń

No,zarabiają na prowizji od transakcji. Jak sobie podliczysz ile to będzie miesięcznie od tych wszystkich wymian to mysle ze wychodzi taka kwota ze na swoje wyjdą. Prowizja wydaje mi się jednak być dość atrakcyjna, skoro nawet przy niej wychodzi mi trochę taniej niż w kantorach to nie jest zle.

0
walutomat a opłaty
Oceń

Jest jeszcze opłata, ale to w sumie własna, niezalezna od walutomatu. Walutomat ma konta w kilku bankach, ale jak masz w innym niż oni to zapłacisz bankowi za przelewy bo musisz przelac kase do walutomatu jak wystawiasz oferte. Warto wiec według mnie mieć konto w jednym z banków co oni jak się chce korzystać.