walutomat legalny ?

0
walutomat legalny ?
Oceń

Orientujecie się może czy korzystanie z walutomatu jest w pełni legalne? Wydaje mi się w miare atrakcyjne to jakie tam są zasady, ale nie chce mieć później problemów z urzędem skarbowym czy coś takiego…

3 odpowiedzi

0
walutomat legalny ?
Oceń

Wiesz co, tak generalnie to nie wydaje mi się żeby to było nielegalne. Sam się na tym nie znam, ale z tego co wiem to strona istnieje od 2009 roku i nie slyszalem w sumie o jakichś skargach czy przekrętach. Wydaje mi się ze jakby cos było na rzeczy to już dawno by ich zamknęli, ale może się myle, nie wiem.

0
walutomat legalny ?
Oceń

To czy będzie legalne to zależy raczej od ciebie. Z tego co się trochę orientuje to jak firma zarabia na wymianie pieniędzy to musi się z tego rozliczać, ale robisz to sam, walutomat ci nie przysle zadnych tam pidliczen finansowych czy tego typu papierów. Co do prywatnych ludzi to nie mam pojęcia jak to jest. Ja korzystam i nie miałem problemów do tej pory.

0
walutomat legalny ?
Oceń

Kiedys cos o tym czytałem ze prawo ciężko tu interpretować. Jedni mowia ze prywatny tez się musi z tego rozliczać, a inni ze nie, także nie wiem jak jest w końcu. Może idz do urzędu i się dowiedz. Wydaje mi się jednak, ze jak pare razy wymienisz kase bop jedziesz na wakacje czy cos w tym stylu to problemu nie będzie. Może gorzej jest jak wymieniasz bardzo duza kase i sporo na tym zarabiasz.