walutomat – opinia

walutomat – opinia
5 (100%) 1 vote

Tak ostatnio sobie czytałem o walutomacie i wychodzi na to, ze na necie kraza całkiem niezłe opinie o tej stronie. Zastanawiam się teraz ile w tym wszystkim jest prawdy? Co o tym myślicie?

Odpowiedzi:

  1. Tak generalnie to ja jestem w sumie zadowolony. Jak dobrze pomyślisz to możesz trochę zarobić na tych wymianach. Jedyne co mnie irytuje to to, ze czasem trzeba długo czekac az system znajdzie odpowiednia osobe do wymiany z tobą, ale to dotyczy glowie tych dużych kwot. Tak to jest spoko.

  2. To mnie z kolei denerwuje to, ze nie mogę sobie sam poszukać konkretnej osoby do wymiany tylko robi to za mnie ten system. Sam pomsyl jest spoko, nawet ciekawy bym powiedział, ale szkoda ze nie mam większej kontroli nad tym jak się odbywa wymiana. Ostaecznie jednak najczęściej te wymiany są po atrakcyjnych kursach.

  3. Tak jest zrobione chyba dlatego, żeby ludzie nie kombinowali i nie zanizali za bardzo tych kursów, ale to mnie się tak wydaje bo w sumie się na tym nie znam…jak dla mnie strona jest spoko. Do tej pory wymieniałem w bankach i teraz z walutomatu dostaje dużo więcej przy wymianie niż z banku, wiec mnie się opłaca.

Dodaj komentarz