O serwisie

O serwisie
1 (20%) 1 vote

Czops.pl powstał w celu dzielenia się informacjami z dziedziny edukacji, mody, kultury oraz każdej innej, która bliska jest każdej młodej na duszy osobie. Podkreślamy słowo „na duszy”, bo naszym zdaniem wiek nie ma w tym znaczeniu żadnego znaczenia. Ważne jest to, jak się czujemy z naszym ciałem. Będziemy tutaj także informować o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych na terenie naszego kraju i poza jego granicami.

Śmieszne filmy, plotki i ploteczki, info z salonów mody oraz uczelni wyższych to podstawowe informacje, jakie znaleźć będzie można na stronie. Portal współtworzony jest przez Was, dlatego możecie wysyłać do nas swoją tematykę, na którą waszym zdaniem warto zwrócić uwagę. Jesteśmy otwarci na każdy temat związany z życiem studenckim, szkolnym i nie tylko.

Przez serwis możecie zadawać wszelkie nurtujące Was pytania, a my opublikujemy je na portalu. Jeżeli nie wiecie, jakie studia wybrać, jak ubrać się na daną okazję, czy po prostu chcecie wiedzieć czy dany produkt warto kupić napiszcie do nas. Będziemy starali się w raz z innymi użytkownikami pomóc Wam w rozwiązaniu problemu. Zapraszamy do współpracy.