Viversum.pl – czy warto zdecydować się na ich usługi?

Strona viversum.pl
Strona viversum.pl

Viversum.pl – czy warto zdecydować się na ich usługi?
5 (100%) 1 vote
Viversum.pl jest portalem, za pośrednictwem, którego użytkownicy mogą skorzystać z pomocy astrologów i wróżek, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach, między innymi w tarocie, kabale, astrologii, horoskopie (dzienne, miłosne, miesięczne, roczne, tygodniowe, urodzeniowe, partnerskie, chińskie), numerologii, jasnowidztwie, kontaktach z zaświatami, analizie karmy, astrologii chińskiej, indyjskiej, psychologicznej oraz godzinowej.

Serwis należy do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Adviqo Polska, które swoją działalność prowadzi od sześciu lat. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Szczecinie. Firma prowadzi działalność międzynarodową, zwłaszcza na terenie Europy.

Przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi w Niemczech, Francji, Austrii oraz Francji. Viversum oferuje swoim klientom doradztwo w różnych problemach i dylematach życiowych takich jak np. problemy rodzinne, miłosne, finansowe, zawodowe, ze zdrowiem, z dziećmi i inne.

Użytkownicy mogą skorzystać z usług serwisu telefonicznie lub online. Stawki pierwszej rozmowy telefonicznej są w promocyjnej cenie. Osoba, które chce skorzystać z usług online firmy musi najpierw zarejestrować się na stronie internetowej.

Z pomocy doradców można korzystać przez całą dobę. Klient za usługi może płacić kartą kredytową, przelewem internetowym lub za pomocą serwisu pośredniczącego w dokonywaniu płatnościach.