Kismia – czy serwis ten sprawdzi się na naszym rynku? Czy randki on-line mają jeszcze jakiś głębszy sens?

Wydawać by się mogło, że XXI wiek, jak żaden inny okres w dziejach ludzkości, sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów.

Swobodnie podróżujemy po całym świecie i mamy mnóstwo możliwości na to, aby znaleźć tę pisaną sobie drugą połówkę, a więc prawdziwą miłość. Niestety rzeczywistość jest dość smutna. Dużo pracujemy i mamy zabiegane życie, przez co tak naprawdę szukanie miłości staje się zadaniem niezwykle trudnym.

Nic więc dziwnego, że internetowe portale randkowe cieszą się tak dużą popularnością. Można z nich korzystać o każdej porze dnia i nowy, zawsze wtedy, gdy po prostu ma się na to czas.

Relacje w czasach pandemii przeniosły się do sieci…

Serwisy randkowe dynamicznie rozwijają się już od lat, ale w ostatnim czasie ewidentnie przeżywają swoją drugą młodość. To efekt wybuchu pandemii, która na wiele długich tygodni zamknęła w domach ludzi na całym świecie, w tym w Polsce. Nawet teraz, pomimo zniesienia wielu obostrzeń, mnóstwo osób, zgodnie z zaleceniami, stara się unikać spotkań z nieznajomymi osobami w obawie przed zakażeniem.

To spowodowało, że randkowanie w dużej mierze przeniosło się właśnie do sieci. To obecnie najbezpieczniejszy sposób na to, aby poznawać nowych ludzi. Bez wychodzenia z domu i obawy zakażenia można szukać tej prawdziwej drugiej połówki na całe życie.

Choć wydaje się to proste, to jednak nie wszystkie portale tego typu są sobie równe. Wiele z nich nie weryfikuje użytkowników i nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Podszywanie się pod inne osoby  jest normą. Efekt tego jest prosty do przewidzenia. Gdy dochodzi do spotkania dwóch osób w świecie rzeczywistym, jedna ze stron albo się nie stawia, albo jest osobą zupełnie inną, niż zapewniała w rozmowach online.

Czy w takim razie istnieją portale randkowe, w których można poczuć się bezpiecznie? Czy są w sieci takie miejsca, gdzie ludzie nie szukają miłości przygodnych, ale prawdziwego związku na całe życie? W poszukiwaniu takich miejsc trafiliśmy na ciekawie zapowiadający się portal Kismia. Czym jest i jaką ma ofertę dla swoich użytkowników?

Kismia – co to jest?

Jest to portal randkowy, który chwali się nie tylko rozbudowaną bazą użytkowników z całego świata, ale także zapewnianiem wysokiego poziomu bezpieczeństwa klientom. Jednak zanim przejdziemy do konkretów, przytoczymy kilka istotnych liczb.

Portal istnieje na rynku już od 2012 roku i zrzesza ludzi z dosłownie całego świata. Co jednak najbardziej imponujące, obecnie jest na nim zarejestrowanych ponad 108 milionów użytkowników. Na stronie znajduje się specjalny licznik, który pokazuje, że liczba ta rośnie z każdą sekundą.

Jakby tego było mało, firma chwali się skutecznością działania. Jeśli wierzyć zapewnieniom, na chwilę obecną już ponad 31 milionów ludzi znalazło poprzez ten portal swoją prawdziwą miłość.

Właściciele strony chwalą się jednak nie tylko powyższymi liczbami. Informują także, że korzystanie z ich oferty znacząco ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Daje jednocześnie większą szansę na znalezienie ludzi poważnych, którym nie zależy tylko na przygodnych znajomościach.

Warto na koniec dodać, że korzystanie z serwisu może być płatne. Każda osoba musi zarejestrować konto, a następnie może podnieść jego status, zyskując dodatkowe możliwości. Dostępne są konta premium oraz VIP i każde z nich oznacza konieczność wnoszenia opłaty abonamentowej.

Dlaczego na Kismia nawiązywanie relacji jest łatwiejsze?

Czas poświęcić kilka słów zapewnieniom o tym, że nawiązywanie relacji poprzez ten serwis ma być znacząco uproszczone. Gdzie szukać tego przyczyny? Po pierwsze firma informuje o tym, że bardzo skrupulatnie weryfikuje swoich użytkowników.

Najważniejszym ma być jednak autorski system, którym chwali się Kisma. Jeśli wierzyć zapewnieniom, inteligentny skrypt bardzo skrupulatnie przeszukuje bazy danych użytkowników. Każda osoba szukająca znajomości musi wypełnić krótki formularz, w którym prezentuje swoje preferencje. Na tej podstawie automat wyszukuje pasujące konta co, jak zapewnia serwis, zwiększa szanse na dopasowanie się dwojga ludzi.

To właśnie za tym skryptem ma kryć się tajemnica faktu, że poprzez ten serwis tak wiele osób odnalazło swoją prawdziwą miłość.

Dla kogo jest ten serwis?

Naszym zdaniem jest to oferta przeznaczona tak naprawdę dla każdego, kto czuje się samotnie. Warto jednak podkreślić, że serwis wyraźnie stara się promować osoby szukające miłości, poważne, zdecydowane na długoterminowe związki.

Są także pewne ograniczenia wiekowe. Konta mogą być zakładane tylko przez osoby pełnoletnie. Istnieje opcja rejestracji osób od 13 roku życia, ale tylko za pisemną zgodą rodziców bądź opiekunów.

Inteligentny system dopasowania

Wspomniany przez nas inteligentny system dopasowania brzmi dość tajemniczo, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę, ale niestety nie jesteśmy w stanie wyjaśnić, jak dokładnie działa. Serwis chwali się jedynie autorskim narzędziem, które jest stale rozwijane i, jeśli wierzyć zapewnieniom, wykazuje się ponadprzeciętną skutecznością. Firma uznaje bowiem, że podstawową przyczyną rozwodów jest właśnie niedopasowanie się partnerów. System ma łączyć ze sobą ludzi, których poglądy, zainteresowania i styl życia są mniej więcej podobne.

Bezpieczeństwo i prywatność użytkowników

Jeśli wierzyć zapewnieniom, firma naprawdę sporo uwagi poświęca kwestii bezpieczeństwa swoich użytkowników. Na pewno istotne jest to, że konta są dokładnie weryfikowane, a to na pewno zmniejsza ilość kont w bazie, w których osoby po prostu się pod kogoś podszywają.

Portal ma również używać najlepsze systemy szyfrujące, dzięki którym dane wszystkich użytkowników są odpowiednio zabezpieczone. Warto pochwalić również serwis za uniemożliwienie rejestracji kont osobom nieletnim, a nastolatkom tylko za zgodą rodziców.

Opinie użytkowników

Nie ulega wątpliwości, że Kismia faktycznie ma bogatą bazę użytkowników z całego świata, która nieustannie się powiększa. Co bardzo istotne, portal cieszy się całkiem niezłą opinią. Ludzie chwalą sobie przede wszystkim to, jak rozbudowana jest to strona.

Możliwości szukania drugiej połówki jest wiele, zarówno z punktu widzenia mężczyzn, jak i kobiet. W opiniach często przewija się kwestia samego skryptu dopasowania, który jeśli wierzyć tym komentarzom, faktycznie jest całkiem skuteczny.

Więc – czy warto założyć tu konto?

Oczywiście nie mamy zamiaru nikogo w żaden sposób zachęcać do rejestracji konta na tym portalu randkowym. Poszukiwanie miłości to kwestia bardzo intymna i prywatna, a więc pozostawiamy do w Waszej gestii.

Na pewno na plus działa bogata baza użytkowników, co z pewnością ułatwi nawiązywanie kontaktów.

Click to rate this post!
[Total: 36 Average: 2.9]

Kismia - opinie z forum:

 1. agnes pisze:

  Ktoś ma tam może zarejestrowanie konto? Możecie mi powiedzieć, czy w swojej podstawowej formie jest bezpłatne? Jeśli tak to jaką ma funkcjonalność i czym się różni od tych kont premium oraz vip?

  1. Anonim pisze:

   Nie można z nikim popisać beznadziejny portal trzeba płacić

   1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

    Dzień dobry!
    Dziękujemy za tę opinię!
    Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji na temat, jak spotkać się z kimś na naszej stronie Kismia za darmo!

    Bezpłatnie wszyscy użytkownicy mogą:
    • pisać swobodnie do wszystkich użytkowników Premium;
    • wypełniać własny formularz profilu;
    • odznaczyć serduszkom osób, które się podobają w „Randkach”;
    • zobaczyć potencjalnych partnerów w „Pasujecie do siebie”;
    • wyrażać uczucie, wysyłając gotową wiadomość, uśmiech i prezent.

    Również na naszym portalu są płatne usługi, to Premium i VIP status, które pomagają użytkownikom łatwej i szybciej znaleźć miłość.

    Zawsze mogą Państwo skontaktować się z naszym zespołem wsparcia i dowiedzieć się więcej interesujących informacij. Prosimy pisać na ten adres mailowy: [email protected]
    Z poważaniem,
    Zespół wsparcia kismia❤

    1. Anonim pisze:

     Jak mam kupic subskrybce przez operatora wyskakuje mi błąd cały czas [OR-RCP-01] 9a374ded4b92b85c proszę naprawcie to nie mam kont bankowych moge jedynie pszez operatora cubskrybcje kupic

    2. Anonim pisze:

     Mozna tylko za darmo ikonki nic wiecej bzdura

    3. Marta pisze:

     Nie można nawet jednej wiadomości wysłać bez konta premium. Bardzo bardzo słaby portal. A skoro twierdzicie że się da pisać to słucham w jaki sposób

     1. Anonim pisze:

      No właśnie, święta prawda,ten portal do kitu!

     2. Monia pisze:

      Można tylko emotki za free przesłać

     3. Anonim pisze:

      To ściema, boty do ustają tekst z d… Nic tam nie jest prawdziwe. Powinno się to zgłosić do prokuratury.

    4. Anonim pisze:

     Próby wyłudzenia pieniędzy na szczęście nie miałam na koncie środków bo prawie 200 dolarów mi chciano ściągnąć

     1. Jagoda pisze:

      Otóż to, nie spostrzegłam się nawet jak bez mojego potwierdzenia z karty poszło 267 zł. To łamanie prawa konsumenta, potwierdzam inne negatywne opinie. Z automatu ściągają pieniądze po upływie czasu, to złodziejstwo.

   2. Jarek pisze:

    Dane lokalizacyjne nie są pokazywane i wybieranie osób przy pomocy lokalizacji czyli jak najbliżej mojego miasta jest niemożliwe. I nie wiem do czego służą naklejki i prezenty, osoby je wysyłają a i tak nie chcą potem rozmawiać…

   3. Anonim pisze:

    Za wszystko trzeba płacić…powinien być jakieś czas za darmo na wypróbowanie dla kazdego

   4. Enigma pisze:

    To prawda nie warto pobierać a odbieranie wiadomości to jakaś kpina myślę że to boty wysyłają.

  2. IWONA pisze:

   Nie mogę nikomu odpisać, bo nie mam kupionego Premium. Nic nie zrobisz bez tego .Nie polecam

    1. Poduszka 😂 pisze:

     Tak boty odpowiadają jako poduszka podobałam się 26 facetom w ciągu 2 godzin 😂😂

  3. Niezadowolona pisze:

   Trzeba zapłacić żeby można z kimś pisać

  4. Witek Polska pisze:

   Jestem rozczarowany portalem Kismia- lokalizator nie działa -zapłaciłem 3 złote na trzy dni tak próbe ,a171 zł pobrali sobie już sami uważajcie co naciskacie na tym portalu zastrzegłam kartę i wniosłam reklamacje nie będę już szukał szczęścia na tym portalu .Policja nie przyjmuje zgłoszeń -chcesz stracić kasę szukaj miłosci

   1. Anonim pisze:

    Mnie spotkało to samo. Złodzieje.

   2. Anonim pisze:

    Takich portalowych odskoczni powinni liczyć w tysiącach 🙂

  5. W podstawowej-darmowej,formie jest bezużyteczne.

  6. Anonim pisze:

   Trzeba uważać przy rejestracji, mnie z automatu ściągnęli 267 zl na 5 miesięcy, a po tym czasie, jak się zapomni wyrejestrować, sciągną bez pytania kolejne,taki mają regulamin!

  7. Anonim pisze:

   Nie rejestruj bo to tylko fonnansowe kłopoty

  8. Anonim pisze:

   Szkoda czasu. Jedna wielka ściema obsługiwana przez autobota. Wykorzystuje zdjęcia automatycznie odpowiada. Pakiet VIP tu nie pomorze. Dziwne że jeszcze nikt się tym nie zajął.

 2. ararar pisze:

  ile w tym prawdy, że ludzie znajdują tam prawdziwą miłość? Może są tutaj jakieś osoby, którym ta sztuka faktycznie się udała za pośrednictwem tego portalu?

  1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Dzień dobry!
   Dziękujemy za pytanie!

   Jesteśmy stroną międzynarodową, obecnie na naszym portalu zarejestrowano ponad 108 milionów użytkowników. Chcielibyśmy powiedzieć, że na naszym portalu są tylko prawdziwe osoby. My bardzo skrupulatnie weryfikujemy swoich użytkowników.

   Każda osoba, szukająca znajomości, musi tylko wypełnić krótki formularz, w którym prezentuje swoje preferencje, po tym można rozpocząć komunikacje z innymi użytkownikami.

   Nasz portal ma wiele dobrych recenzji od tych użytkowników, którzy znaleźli tutaj swoją miłość.

   Zawsze mogą Państwo skontaktować się z naszym zespołem wsparcia i dowiedzieć się więcej interesujących informacij. Prosimy pisać na ten adres mailowy: [email protected]

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   1. Dorota pisze:

    WITAM.
    Jestem ciekawa, dlaczego moje prywatne zdjęcie zostało użyte prze kogoś w Waszym portalu pod zupełnie innym imieniem, skoro tak skrupulatnie weryfikujecie osoby, te konta i podobno są prawdziwe ?
    Wczoraj dostałam screena z takim kontem i moim zdjeciem pod imieniem NATALIA 38 .a ja mam na imię Dorota i wiek nie zgadza się, jest nawet różnica 10 lat. ????!!!
    Jak wytłumaczycie taka sytuację ? Znajomi pokazują mi moje zdjęcia z tym profilem na waszym portalu.. To jest poprostu nielegalne, kradzież prywatnych zdjęć, wykorzystywanie ich dla cudzych celów.To jakby nie patrzeć, jest przestępstwem, nikomu nie dałam zgody na rozpowszechnianie moich prywatnych zdjęć.
    Nie mam nawet na tym portalu konta własnego.
    Może powinnam zgłosić to..?
    Bardzo chętnie dowiem się, jak to widzicie i co z tym zrobicie?

    1. Dlaczego nie odpowiadacie na to pytanie???

    2. Anonim pisze:

     tak to prawda ogladalem ta sama dziewczyne pod trzema imionami, oraz wysylane wiadomosci zwrotne z Kismia to przekret. ceny z kosmosu .a za darmo to nie mozna nawet wiadomosci zwrotnej odczytac. i bardzo wiele prostytutek sie oglasza. nie takiego portalu szukalem. A do tego cenik na kompie jest inny niz na ttelefonie, wychodzi ze z telefonu taniej.

   2. Justyna pisze:

    Dokładnie weryfikujecie osoby?! Ja po wrzuceniu zdjęć kilku randkowiczów do grafik w googlach znalazłam ich w stocku! Oszuści!

   3. Anonim pisze:

    Ten portal to siciema i jeden wielki przekręt nie można anulować subscrypcji w ustawieniach robiöem to z 15 razy parę godzin przed zakończeniem i dalej widniała aż pobrali koöejna kwotę …..nie kupować !!!!!!!

  2. Anonim pisze:

   Ja nie trafiłam tutaj na coś poważnego tylko propozycję na szybkie spotkanie i sex,ten portal jest też porażka.

 3. mycatherina pisze:

  jakie dane są potrzebne do rejestracji konta i przede wszystkim czy trzeba podawać swój numer telefonu?

  1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Dzień dobry!
   Dziękujemy za pytanie!

   Dla rejestracji konta potrzebne tylko mieć adres mailowy i hasło do niego.
   Nie ma potrzeby podawać swój numer telefonu.

   Każda osoba szukająca znajomości musi wypełnić krótki formularz, w którym prezentuje swoje preferencje, takie jak: stan cywilny, wzrost, religia, obszar działalności itp.

   Założyć konto na naszym portalu można tutaj: https://kismia.com

   Zawsze mogą Państwo skontaktować się z naszym zespołem wsparcia i dowiedzieć się więcej interesujących informacij. Prosimy pisać na ten adres mailowy: [email protected]

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   1. Anonim pisze:

    Dlaczego oszukujecie ludzi.Sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich służb.!!!!!

 4. Nico pisze:

  Oszuści czyszczą konta z pieniędzy nie podawać im żadnych danych kart a jeśli podaliście blokujcie karty bo zostanie wasze konto wyczyszczone z pieniędzy bez waszej zgody.
  Policja rozkłada ręce gdyż firma zarejestrowana poza EU
  Czyli jeden wielki przekręt.

  1. Naiwniak pisze:

   To prawda, mi wyczyścili, 140zł, chwilę po wykasowaniu profilu, niestety, trzy dni wcześniej wpłaciłem 9zł kartą, kartę zablokowałem po szkodzie…

   1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

    Dzień dobry!
    Chcemy wyjaśnić sytuację.

    Na naszej stronie internetowej jest stosowany system automatycznego odnawiania subskrypcji Premium i VIP. Ten system działa podczas dokonywania pierwszej płatności na stronie i pozostaje do momentu anulowania go samodzielnie w Ustawieniach profilu lub kontaktując się z Działem Obsługi Klienta.
    Pan zapłacił za subskrypcję Premium w ramach 3-dniowego okresu w cenie promocyjnej. Po tym okresie usługa jest automatycznie odnawiana na miesiąc po standardowej cenie 1-miesięcznej subskrypcji Premium.

    Wszystkie informacje o subskrypcjach i warunkach ich odnawiania są dostępne w trzech rozdziałach serwisu: w oknie płatności, w Zasadach płatności oraz w Umowie licencyjnej.

    Kiedy w profilu jest aktywna płatna subskrypcja, istnieje możliwość korzystania z funkcji „Ukryj profil”. Ta funkcja pozwala tymczasowo ukryć swój profil przed innymi użytkownikami portalu, oraz przywrócić swój profil bez utraty danych. Płatne usługi w ukrytym profilu również pozostają aktywne, co umożliwia wznowienie ich funkcji po powrocie do serwisu.

    W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
    Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

    Z poważaniem,
    Zespół wsparcia kismia❤

    1. Anonim pisze:

     Ten portal to straszna lipa pobiera pieniądze a nie aktywują kont premium

   2. mi też właśnie wyłudzili w nocy kase bo zapłaciłam kartą za 3 dni uważać

  2. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Dzień dobry!
   Dziękujemy za tę opinię!

   Przepraszamy za wzbudzenie wątpliwości co do jakości naszych usług.
   Przykro nam, że mają Państwo taką opinię o naszym portalu.

   Chcemy wyjaśnić sytuację.
   Korzystanie z płatnych subskrypcji jest szeroko rozpowszechnioną praktyką na całym świecie.
   Płacąc za jedną z usług na naszym portalu, aktywowane jest automatyczne odnowienie subskrypcji. Nasz serwis podaje te informacje w momencie dokonywania płatności.

   Ta funkcjonalność jest stworzona wyłącznie dla wygody naszych użytkowników, ponieważ nie ma potrzeby odnawiania subskrypcji za każdym razem i zawsze będzie dostęp do usług Premium lub VIP, z którymi komunikować się na portalu Kismia staje jeszcze lepiej.

   Każdy użytkownik naszego portalu ma możliwość samodzielnego dostosowania okresu subskrypcji. Zawsze można dezaktywować subskrypcję przed datą odnowienia.

   Informacje o naszej firmie można znaleźć na naszej stronie internetowej https://kismia.com

   Również zawsze mogą Państwo skontaktować się z naszym zespołem wsparcia i dowiedzieć się więcej interesujących informacij. Prosimy pisać na ten adres mailowy: [email protected]

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   1. Emitent pisze:

    Firma krzak, zwykly maly e-com z ‚siedziba’ w pokoju w starym budynku w Limassol na Cyprze. Typowy koncept wirtualny zalozony za psi pieniadz…

 5. Aleksander pisze:

  Jedna wielka ściema. Założyłem dzisiaj konto i nic nikomu nie mogę napisać ani odbierać wiadomości od osób mną rzekomo zainteresowanych, gdyż nie mam konta Premium ani VIP. Uporczywie nakłaniają do wykupienia abonamentu. Jeden wielki pezekręt jak Badoo i Tindery. Szajs i tyle w temacie.

 6. Anonim pisze:

  Byli i się zbyli, nie ma ich w necie.

 7. Anonim pisze:

  Co za ściema ten portal.
  Najgorszy serwis jaki istnieje, sporo ich przetestowałem, by cokolwiek zrobić wykup pakiet premium.
  Już wykupuję, a to zainteresowanie ze strony kobiet najgorsza ściema.

 8. Jolanta pisze:

  Jak usuną to konto z mojego profilu

  1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Witamy!
   Jeśli Pani ma problem na naszej stronie internetowej, możemy spróbować rozwiązać go razem.
   Jednak, jeżeli mimo wszystko, Pani podjęła decyzję usunąć swój profil, prosimy przejść do rozdziału „Ustawienia” -> „Konto” -> „Usuń profil”. Następnie prosimy wybrać przyczynę usunięcia i kliknąć „Dalej”.
   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   1. Stefański pisze:

    Proszę o usunięcie konta i profil

 9. Andrzej pisze:

  Wydaje mi się że jakiś Rumun musi być założycielem tego portalu bo na każdym kroku żebrze o sianko … sianko i sianko prędzej się z kimś umowie przez „Newsweek…” niżeli przez to gowno … Nie będę płacił z góry za usługi które nie zostały sprawdzone… Nie polecam.

 10. Anonim pisze:

  Nie wiem skąd biorą się te opinie w necie że portal zyskuje użytkowników.Osoby odrzucone wracają ,jak nie chcę z kimś pisać to przychodzą mi wiadomości od tej osoby i licznik osób lubianych czy pasujących nie pasuje .Żenada nie portal i jak wcześniej było wspomniane tylko kasa .I ndlaczego nie można zrobić jednorazowego przelewu tylko ne karty podawać i się martwić co dalej .

  1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Dzień dobry!
   Przepraszamy za wzbudzenie wątpliwości co do jakości naszych usług.
   Przykro nam, że mają Państwo taką opinię o naszym portalu.
   Chcemy wyjaśnić sytuację.

   Jeżeli Państwo nie chcą z kimś się kontaktować w każdej chwili jest możliwość blokowania danych użytkowników. Aby to zrobić w wersji mobilnej należy przejść do rozdziału „Wiadomości” > otworzyć okno dialogowe z potrzebną osobą > kliknąć na górze po prawej stronie trójkąt > wybrać „Zablokuj i złóż skargę”. Po tym należy podać przyczynę blokady. Na dole strony profilu każdego użytkownika również się znajduje chorągiewkę „Zablokuj i złóż skargę”. W wersji komputerowej ta opcja jest dostępna w prawym dolnym kącie głównego zdjęcia profilowego wybranej osoby.

   Po przejściu do rozdziału „Pasujecie do siebie” zawsze są opcje do wyboru: „wyczyścić listę” czy „odznaczyć wszystko jako obejrzane”. Niestety, wyczyścić listę w rozdziale „Lubią mnie” oraz „ Lubię” się nie uda.
   Chcemy zwrócić uwagę, że płatność za usługi jest normalną praktyką dla różnych serwisów internetowych.

   Oczywiście Państwo mogą wybrać odpowiednią dla siebie taryfę i zrobić tylko jedną wpłatę, żeby docenić wszystkie korzyści płynące z naszych usług!

   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia Kismia

 11. Stop pisze:

  Zarejestrowałam się na Miśnia ale nie przyszedł zaden link do aktywacji . To konto jest niewazne bo chciaLam bezplatne. Ale spontaniczność nie poplaca. Dobrze że nie podałam nr tel itp

  1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Dzień dobry!
   Przykro nam, że Pani się nie udało dokończyć rejestracji na naszej stronie internetowej.
   Jeśli Pani nie otrzymała maila z linkiem aktywacyjnym na wskazany przez Panią adres e-mail, prosimy jeszcze raz obejrzeć „Skrzynkę odbiorczą” oraz „Spam”. Ważne jest żeby wskazany adres mailowy nie miał błędów.
   Chcemy również podpowiedzieć jak Pani może korzystać z naszej strony internetowej za darmo. Bezpłatnie wszyscy użytkownicy mogą:
   • pisać do użytkowników Premium;
   • wypełniać własny formularz profilu;
   • odznaczyć serduszkom osób, które się podobają w Randkach;
   • zobaczyć potencjalnych partnerów w Pasujecie do siebie;
   • wyrażać uczucie, wysyłając gotową wiadomość, uśmiech i prezent.
   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 12. A jak wyłączyć konto premium żeby nie była przedłużona automatycznie gdzie to się robi.

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Dzień dobry!
   Aby wyłączyć automatyczne odnawianie płatnych subskrypcji należy wejść do rozdzialu „Ustawienia” -> „Subskrypcje” swojego profilu.
   Również w każdym momencie Państwo mogą się zgłosić do zespołu wsparcia przez e-mail [email protected] albo na czacie.
   Chętnie pomożemy w tej sprawie.
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 13. bernarda pisze:

  czym mogę zrobić zwykły przelew bankowy bo nie posiadam zadnej karty do mojego konta bankowego.

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Dzień dobry!

   Niestety, nie mamy takiej opcji. Na razie oferujemy możliwość płatności tylko kartą bankową : MasterCard, Visa, Maestro.

   Pracujemy już nad rozszerzeniem listy dostępnych metod płatności.

   Dziękujemy za zrozumienie i zainteresowanie naszym portalem.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   1. Izabella pisze:

    Witam. Od miesiąca lub dłużej proszę o udostępnienie konta do wykonania przelewu i ciągle go nie ma. Utrudniacie a nie ułatwiacie kontakty miedzy ludźmi i powtarza się obietnica że już niedługo będzie taka możliwość. Nie mam konta internetowego ani karty płatniczej a chcę legalnie pisać wiadomości.

    uczestniczka portalu

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Witamy!

   Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji na temat, jak spotkać się na naszej stronie za darmo!

   Bezpłatnie wszyscy użytkownicy mogą:
   • pisać swobodnie do wszystkich użytkowników Premium;
   • wypełniać własny formularz profilu;
   • odznaczyć serduszkom osób, które się podobają w Randkach;
   • zobaczyć potencjalnych partnerów w Pasujecie do siebie;
   • wyrażać uczucie, wysyłając gotową wiadomość, uśmiech i prezent.

   Użytkowników Premium można rozpoznać po obecności gwiazdki obok zdjęcia głównego. Subskrypcja Premium pozwala Państwu odwiedzać profile interesujących ludzi, przeglądać wszystkie zdjęcia, przejść do rozdziału „Lubią mnie”, oraz kontaktować się z agentem wsparcia w celu uzyskania porady na czacie online 24/7.

   Użytkownicy VIP otrzymują pierwszeństwo wśród profili, a także priorytet w dostarczaniu wiadomości.

   Nowi użytkownicy, którzy nie zostali jeszcze Premium, mogą swobodnie pisać do użytkowników Premium.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 14. Małgorzata Jednacz pisze:

  Chce się wyrejestrować z Kismia, nie wiem jak to zrobić.

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Droga Pani Małgorzato,

   uprzejmie prosimy powiedzieć, z jakiego powodu chce Pani usunąć swój profil?
   Jeśli napotka Pani na jakikolwiek problem, możemy spróbować rozwiązać go razem.

   Jeżeli mimo wszystko Pani chce usunąć swój profil, prosimy otworzyć „Ustawienia” -> „Konto” -> „Usuń profil”. Następnie prosimy wskazać przyczynę usunięcia.

   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 15. Lukas pisze:

  Czy to prawda że z telefonu nie można skorzystać w kismia?

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Witamy!

   Państwo mogą korzystać z usług portalu z jakichkolwiek urządzeń: telefonów, komputerów, laptopów, tabletów.
   W razie pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 16. Asdfhghjkl pisze:

  Zarejestrowałem się i nie dodałem zdjęcia profilowego.
  A jakoś jakieś panie wysyłają mi wiadomości, jakieś kwiaty itp. Czy to fejk?
  Dostałem pytanie czy popiszemy razem czy jakoś tak. Odpisałem i zero odpowiedzi. Mam wrażenie że system sam inicjuje kontakt.

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Witamy!

   Sprawa w tym, że na naszym portalu jest możliwość korzystania z opcji automatycznego wysyłania szablonów powitań i prezentów dla nieśmiałych użytkowników. Automatyczne powitanie pomaga zrobić pierwszy krok w komunikacji. W dowolnym momencie można tę funkcję wyłączyć, przechodząc do rozdziału „Ustawienia” -> „Subskrypcje”.

   Niestety nie możemy uniemożliwić naszym użytkownikom korzystania z tej funkcji. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Na pewno do Państwa ktoś się odezwie. Zalecamy również dodanie do profilu większej ilości zdjęć, przyspieszy to znajomość na stronie. Polecamy nadal korzystać z rozdziału „Randki”, oraz wykazywać inicjatywę w korespondencji.

   Życzymy miłego pobytu na naszej stronie!

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 17. PERPETUJA pisze:

  Po wnikliwej analizie Portalu Kismia ,uważam że jest to bardzo tajemniczy Portal , nad stworzeniem pracowało bardzo wiele osób o „tęgich głowach”.
  Oczywistą sprawą jest to, że jest bardzo wiele kruczków nie do rozgryzienia regulaminu przez przecietną osobę. Forma płatności pozostawia wiele do życzenia i niezrozumiałości – wszystko jest tak stworzone żeby był jak największy zysk dla ! właśnie kogo, gdzie nigdzie nie jest napisane kto jest Administratorem Portalu – nigdzie nie ma telefonu do kontaktu. Jest to bardzo dziwne i niezrozumiałe a zarazem stwarzające wiele podejrzeń.
  Światowy portal z tyloma niewiadomymi to nieprawdopodobne i nieuczciwe wobec ludzi, chcących w nim zaistnieć. Nie słyszałam, żeby takie Portale kojarzyły szczęśliwe pary. W dobie pandemii koronawirusa ludzie są zdesperowani i na różne numery dają się nabrać ale już coraz rzadziej.
  Pozdrawiam i życzę dużych profitów. Nie jest prawdą, że to jest duplikat, są to moje refleksje i spostrzeżenia. Rozumiem niewygodny komentarz .

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Witamy!

   Przepraszamy za wzbudzenie wątpliwości co do jakości naszych usług oraz otwartości danych firmy.

   Nasza strona nie jest zainteresowana oszukiwaniem swoich użytkowników.

   Wszystkie informacje o subskrypcjach i warunkach ich odnowienia są dostępne w trzech rozdziałach na stronie:
   – w Oknie płatności
   – w Zasadach płatności
   – w Umowie licencyjnej

   Na razie oferujemy możliwość płatności tylko kartą bankową: MasterCard, Visa, Maestro.
   Pracujemy już nad rozszerzeniem listy dostępnych metod płatności.

   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 18. Hala pisze:

  chcę usunąć swoje konto według instrukcji podanej na waszej stronie, ale niestety ciągle mi wyskakuje, że moje hasło jest nieprawidłowe co jest nieprawdą. Założyłam konto około godziny temu i raptem hasło stało się nieprawidłowe a przy logowaniu było dobre. W ten sposób nie zatrzymacie klientów a żądać zapłaty od razu po założeniu konta wskazuje na czerpanie tylko i wyłącznie zysków przez Wasz portal a nie możliwość poznania innej osoby. Jeżeli w dalszym ciągu nie będę mogła usunąć swojego konta bo będziecie mnie blokować z moim hasłem to zgłoszę sprawę do adwokata.

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Witamy!

   Jeśli ma Pani problem z odzyskaniem hasła, prosimy ustawić nowe hasło w rozdziale „Ustawienia” -> „Konto” swojego profilu.

   Jeżeli Pani korzysta z wersji mobilnej, w rozdziale „Konto” się znajduje przycisk „Nie pamiętam hasła” – prosimy go kliknąć.
   Jeżeli Pani używa wersję komputerową, w polu „Wprowadź aktualne hasło” należy zacząć wpisywać dowolne znaki, a następnie kliknąć przycisk „Zapisz”. Poniżej pojawi się przycisk „Przypomnieć hasło?” – należy go kliknąć.
   W ciągu 15 minut na e-mail podany przy rejestracji zostanie wysłana instrukcja w celu odzyskania hasła.

   Jeśli Pani nie znajdzie wiadomości e-mail w folderze głównym, prosimy sprawdzić również foldery „Spam” i „Oferty”.

   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 19. zawiedziony pisze:

  Nie wiem jak inni, ale ja się zawiodłem – pisałem z trzema kobietami i wszystkie okazały się oszustkami, znalazłem nawet prawdziwe nazwiska kobiet, których zdjęcia są wykorzystywane regularnie pod różnymi imionami, np Bryce Zebra czy gwiazdeczka kamerek Josie Ann Miller. Wejdź na DatingScams i zobacz jak wielkim biznesem są oszustwa randkowe.

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Witamy!

   Bardzo nam przykro, że Pan się okazał w takiej sytuacji.

   Abyśmy mogli podjąć odpowiednie działania w stosunku do oszustów, prosimy o przesłanie linków do ich profili – ID (znajdują się w pasku adresowym przeglądarki i najczęściej zawierają od 7 do 9 cyfr, co jest uzależnione od czasu przebywania użytkownika na stronie) na nasz adres mailowy [email protected] .

   Pomoże nam to zidentyfikować użytkowników, zweryfikować informacje i podjąć odpowiednie działania.

   Z góry dziękujemy za współpracę!

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 20. lucjan pisze:

  Guzik prawda z tym usuwaniem profilu. Zaznaczasz usuń a i tak wyskakują kolejne osoby i pytanie kogo wybierzesz? Wszystkim będę odradzać korzystanie z portalu…

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Witamy!

   Bardzo nam przykro, że Pan chce opuścić nasz portal.
   Jeśli napotka Pan na jakikolwiek problem, możemy spróbować rozwiązać go razem.

   Jeżeli mimo wszystko Pan chce usunąć swój profil, prosimy otworzyć „Ustawienia” -> „Konto” -> „Usuń profil”. Następnie prosimy wskazać jako przyczynę usunięcia profilu – „Już znalazłem swoją miłość” albo „Inne”.

   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 21. Olka pisze:

  wynika z tego ze ten portal nie dla ka zdego

  1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Witamy!
   Prosimy o informację, dlaczego ma Pani takie wrażenie?
   Jeśli napotka Pani na jakikolwiek problem, możemy spróbować rozwiązać go razem.
   Chętnie udzielimy odpowiedź przez e-mail: [email protected]
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 22. Adam pisze:

  Ten portal jest dla mnie lekko podejrzany . Niby dostaję mnóstwo lajków od kobiet ale na żadną próbę nawiązania znajomosci nie dostaję odpowiedzi. Czasami dostaję tylko jakieś idiotyczne pytania typu : gdzie chciałbyś być za 10 lat. Odpowiadam nawet na najgłupsze ale odpowiedzi żadnej. Jakby z automatu napisane . Jedyny realny kontakt udało mi się nawiązać z jakąś skamerką ( wstawione zdjęcie modelki ) i od razu teksty tęsknie za tobą, zacznijmy prawdziwą miłość. Skrzynkę zaśmieca mi dziennie około 100 wiadomości które już tylko kasuję bez sprawdzania bo nie ma to sensu. Zapłaciłem na próbę na miesiąc ale z pewnością nie przedłużę subskrypcji.

  1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Witamy!

   Bardzo nam przykro, że ma Pan taką opinię o naszym portalu.
   Chcemy wyjaśnić sytuację.

   Użytkownicy Premium piszą własne wiadomości, ale dla nieśmiałych użytkowników mamy również usługę automatycznego powitania, którą każdy użytkownik może dostosować w ustawieniach swojego profilu. Powitania automatyczne to funkcja pomocnicza, która ma na celu zwrócenie na siebie uwagi użytkowników.

   Prosimy o cierpliwość i samodzielne wysyłanie wiadomości. Kobiety, które zostawiły lajki koniecznie do Pana się odezwą. Zalecamy również załadować więcej zdjęć i pisać do tych, którzy są teraz online. Zielone kółko obok nazwiska rozmówcy informuje, że jest on teraz na miejscu. Aby korespondować tylko z tymi, którzy są online, prosimy kliknąć „Pokaż: wszystkie dialogi” i wybrać „Online”.

   Jeśli Panu przeszkadza duża ilość wiadomości w skrzynce poczty elektronicznej, zawsze może Pan wyłączyć powiadomienia w Ustawieniach profilu.

   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   1. Dla mnie ten portal wydaje sie rowniez podejrzany. Czy sa tam boty? Rezygnuje po probie i nie polecam

 23. Anonim pisze:

  Witam. Jestem w ciężkim szoku.. chciałam wykupić konto Vip na 1 miesiąc pobrano mi ponad 300 zł.( 6 miesiecy konto premium, 2 miesiace konto Vip!) z mojego konta, tylko podając maila, automatycznie zostały pobrane moje pieniądze. Jest to oszustwo, brak administratora, numeru telefonu, jakiejkolwiek możliwości bezpośredniego kontaktu. Szybko zablokowałam kartę i usunęłam konto.
  Proszę o wyjaśnienie sytuacji.

  1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Dzień dobry!

   Przepraszamy za nieporozumienie w sprawie płatności na stronie.
   Chcemy wyjaśnić sytuację.

   W oknie płatności koszt jest wskazany przez cały okres subskrypcji i przez tydzień, aby pokazać wygodę oferty. Im dłuższy okres taryfy, tym ona jest korzystniejsza.

   Również po dokonaniu pierwszej płatności pojawi się możliwość opłaty w 1 kliknięcie. Naciskając na przycisk „Chcę VIP-a”, opłata zostaje dokonana automatycznie i są dostępne wszystkie korzyści usługi.

   Niestety, nie mamy telefonicznej linii wsparcia, jednak zawsze mogą Państwo zadać wszystkie pytania na czacie lub napisać na nasz adres [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 24. maria pisze:

  to nieprawda co piszecie… chcę usunąć konto i nie mogę,,

  1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Witamy!

   Przykro nam, że Pani chce opuścić nasz portal. Jeśli napotka Pani na jakikolwiek problem, możemy spróbować rozwiązać go razem.

   Jednak, jeżeli mimo wszystko, Pani podjęła decyzję usunąć swój profil, prosimy przejść do rozdziału „Ustawienia” -> „Konto” -> „Usuń profil”. Następnie prosimy wskazać jako przyczynę usunięcia profilu – „Już znalazłam swoją miłość” albo „Inne”.

   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 25. Andre pisze:

  Andre
  W jaki sposob weszliscie w posiadanie mego adresu interentowego na *.gmail??
  Nigdy i z pewnosci nikt z mego konta nie wchodzil na Wasz portal, gdyz takie tzw. „uslugi” omijam jak najszerszym lukiem, a jednak i tak udalo sie Wam zespamowac ma skrzynke. Moze to przez posrednictwo usluznego youtube z ktorego czesto korzystam?
  Prosze o rozwianie mych watpliwosci.

  1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Dzień dobry!
   Najprawdopodobniej, ktoś przez pomyłkę wskazał Pana adres e-mail podczas rejestracji profilu na naszym portalu.
   Abyśmy mogli rozwiązać ten problem, prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected]
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

  1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Witamy!
   Automatyczne odnawianie płatnych subskrypcji można wyłączyć w rozdziale „Ustawienia” -> „Subskrypcje” swojego profilu.
   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   1. David 59 pisze:

    Proszę o konto do wpłacenia by wejść do portalu który mnie interesuje Pan

 26. dzisiaj sie zarejestrowalem . Moje imie Oli .
  Miszkam w Poznaniu a na moim profilu ktos wpisal Katowice .
  Jak to zmienic ? Kto wpisal Katowice ?
  Czy ten profil to przekret ?

  Oli

  1. Zespół wsparcia Kismia❤ pisze:

   Drogi Użytkowniku,
   Aby zmienić miasto w swoim profilu należy wejść do rozdziału „Ustawienia” -> „Dane osobowe”.
   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 27. Anonim pisze:

  Ani jednego pozytywnego wpisu!!!!!!

 28. Iwona pisze:

  Ani jednego pozytywnego wpisu!!!!!! S z o k….

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Dzień dobry!
   Chcemy wyjaśnić sytuację.
   Ze względu na dużą liczbę portali oferujących usługi randkowe, wiele opinii jest pisanych przez konkurencję w celu obniżenia rankingu witryny i wywołania negatywnego wrażenia.
   Być może niektórzy użytkownicy nie do końca zapoznali się z funkcjonalnością serwisu, co wpłynęło na otrzymanie negatywnego doświadczenia.
   W Internecie można znaleźć wiele dobrych opinii od użytkowników, którzy są zadowoleni z naszych usług.
   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 29. Sfrustrowana pisze:

  Założyłam konto, opłaciłam portal Premium, z karty pobrano mi dużą kwotę na jakieś konto na Cyprze. Obawiam się, że kolejnych pobrań! Wysłałam rezygnację z subskrypcji na przysłaną mi e- mailem wiadomość w języku angielskim (przetłumaczyłam treść i wysłałam zwrotną wiadomość). Otrzymałam wiadomość, że: „has been successfully removed from You will no longer hear from us.tłumaczenie – (został pomyślnie usunięty z Ciebie)
  Orygina: You will no longer hear from us. tłumaczenie: Nie będziesz już od nas słyszeć. Mam nadzieję, że to kończy temat i że nie będą pobierane już środki z mojego konta.

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Witamy!
   Automatyczne odnawianie płatnych subskrypcji zawsze można wyłączyć w rozdziale „Ustawienia” -> „Subskrypcje” swojego profilu.
   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: [email protected]
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 30. Mati pisze:

  Miałem wiele wiadomości od kobiet byłem zachwycony już miałem kupić premium ale coś mnie tknęło żeby sprawdzić opinie . Jestem w szoku ani jednej dobrej opinii. Jestem na te portale uczulony bo już zostałem oszukany .

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Dzień dobry!
   Przepraszamy za wzbudzenie wątpliwości co do jakości naszych usług. Nie jesteśmy zainteresowani oszukiwaniem naszych użytkowników.
   Być może niektórzy nie do końca zapoznali się z funkcjonalnością serwisu, co wpłynęło na otrzymanie negatywnego doświadczenia.
   W Internecie można znaleźć wiele dobrych opinii od użytkowników, którzy są zadowoleni z naszych usług.
   Zawsze mogą Państwo skontaktować się z naszym zespołem wsparcia i dowiedzieć się więcej interesujących informacij. Prosimy pisać na ten adres mailowy: [email protected]
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 31. Anonim pisze:

  Proszę mnie wylogować z portalu Kissmia,ja się nie rejestrowałem i jeśli ktoś chce ściągnąć pieniądze z konta ,zablokuje je poza tym nie podawałem niczego istotnego ,tym bardziej karty !!!!,

  1. Zespół wsparcia kismia❤ pisze:

   Dzień dobry!
   Niestety, podanej przez Pana informacji nie wystarczy, abyśmy mogli zidentyfikować problem.
   Będziemy wdzięczni, jeśli Pan skontaktuje się z nami za pośrednictwem naszego e-maila [email protected]. Z przyjemnością pomożemy Panu rozwiązać zaistniałą sytuację!
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

 32. Andrzej pisze:

  Jak do tej pory nikt nie odpisał może są to konta wirtualne .
  Teraz nagminnie przychodzą wiadomości z września 2020.
  Jeszcze jedna sprawa. Wpłacając opcję premium 9zł omyłkowo nacisnąłem
  jeszcze opcję vip 26zł.Z konta pobrano 9zł za premium i 26zł vip.
  Po konsultacji z asystentem wsparcia 26zl wróciło na konto po dwóch dniach.
  Później chciałem się skontaktować jeszcze raz z asystentem ,ale kontakt był niemożliwy.(nie wiem dlaczego)
  Asystentka Jana bardzo miła i kompetentna załatwiła sprawę bez problemów

 33. Radoskor pisze:

  Największe dno jakie używałem… Funkcje premium są tak stworzone, że to co jest napisane czysto informacyjnie i Ty też tak sądzisz, masz wcisnąć przycisk „dobrze” czy coś tym stylu, zamiast „kup” lub „zapłać”. Okno może pojawić się kilka razy, a Ty nieświadomie wciskasz jak głupi i płacisz. Całe szczęście, że mam ustawione alerty płatności i się ogarnąłem co się dzieje.

  Druga sprawa to ta strona żyje własnym życiem 😂. Na poczcie „kismia”, zasugerowała mi, by zaproponować wyjście na kawę mojej „bootowej rozmówczyni”. Czytając dalszą część maila zaskoczony odczytałem już odpowiedź od tej Pani „że pewnie, że się zgadza”😂. Nie przekierowując się na stronę i nic nie robiąc, miałem już umowianą randkę 👏👏. KISMIA, ODMIENI LIŚCIE MOJE ŻYCIE 😍😍. GDYBYM WIEDZIAŁ, ŻE TEN PORTAL SAM BAJERUJE LASKI I UMAWIA MNIE Z NIMI, DAWNO BYM TU SIEDZIAŁ Z WYKUPIONYM WASZYM PSEUDOPREMIUM NA CAŁE ŻYCIE 😂😂😂

 34. Doktur pisze:

  Tu dno i muł..
  Najbardziej uczciwa jednak Sympatia

 35. Monia pisze:

  Odnoszę wrażenie, że ten portal to ściema- że ktoś z kismia ” steruje ” tym co się tam dzieje- dostaję powiadomienia, że ktoś odpowiedział na moje pytanie, którego nikomu nie zadałam a w sekcji ” Lubię ” ( że niby ja polubiłam ) są osoby, których profilu nigdy wcześniej nie odwiedziłam – swoją drogą ciekawe ilu mężczyzn z tych, którzy mnie „polubili” nawet o tym nie wiedzą – o co tu chodzi ?

 36. Anonim pisze:

  Jak z tego badziejstwa można się wylogować

 37. Urza pisze:

  Ten portal to nie jest ściema. Faktycznie można poznać kogoś. Poznałem tam piękną, dobra i mądrą kobietę. Jesteśmy już razem ponad 7 miesięcy. Powodzenia w szukaniu swojej drugiej połówki. Pozdrawiam

 38. Elzbieta pisze:

  Jak zakonczyc subskrypcje? Probuje anulowac i ciagle powraca! Co to jest za tryk? Jak mozna ufac takiej witrynie?
  Prosze o pomoc jak wyjsc z tego portalu zeby nie pobnierali wiecej pieniedzy.

 39. Crag pisze:

  ściema zrobiona na zasadzie portali typu cupid
  na ww portalach wysyłają mi lajki osoby które nie są zalogowane od miecha xD
  tutaj na wstępie dostałem 8 wiadomości pisane z botów
  nie warto

 40. Tomek pisze:

  Niewiem jak inni ale ja miałem próbę wyłudzenia nawet od kobiet w wysokości 2000 euro dobrze że spore się zorientowałem Dlatego proszę SzefostwoKismy o wylogowanie jak moje konto pozostanie zgłoszę ta sprawę do odpowiednich organów scigania

 41. Iwona pisze:

  Wszędzie wystawię wam zła opinie. Skoro ktoś już to napisał tzn że jesteście oszustami

 42. John Doe pisze:

  Na kismia poznalem osobe ktorej zdjeciami roznymi poslugiwaly sie rozne osoby tworzac falszywe profile na kismia I na innych portalach randkowych w roznych miastach na calym swiecie a w szczegolnisci w USA wyludzajac pieniadze na roznorakie sposoby Na koncu okazalo sie ze to wykradzione zdjecia slynnej gwiazdy I krolowej porno ktorej falszywe profile mozna z jej roznymi zdjeciami znalezc doslownie wszedzie w necie.. Sama gwiazda nie ma nic z tym wspolnego jak donosza media I jej slynne sprawy sadowe o wyludzenia ze zekomo ona to byla sprawca ..jednak udowodniono jej niewinnosc.. a sama gwiazda zyje w ukryciu pomimo ze caly internet az huczy o jej zekomym bardzo burzliwym zyciu na calym swiecie.

 43. Anonim pisze:

  Beznadzieja nic tylko płacić acha skoro niemoge się zalogować po zapisaniu hasła to mnie sami z tego portu usuńcie….

 44. Danuta pisze:

  Portal beznadziejny liczy się tylko kasa nie mam nic za darmo. Za trzy dni pobrano opłatę. Drugiego dnia się wylogowałam ale opłata za kolejny miesiąc 128 zł została z mojego konta pobrana bez mojej akceptacji. Bank zablokował mi kartę. Banki uznają firmę za bardzo podejrzaną.

 45. Izabella pisze:

  Witam. Od miesiąca lub dłużej proszę o udostępnienie konta do wykonania przelewu i ciągle go nie ma. Utrudniacie a nie ułatwiacie kontakty miedzy ludźmi i powtarza się obietnica że już niedługo będzie taka możliwość. Nie mam konta internetowego ani karty płatniczej a chcę legalnie pisać wiadomości.

  uczestniczka portalu

 46. kacper pisze:

  okradli mnie na 400zl, nie polecam tej strony, nie przypinajcie karty.

 47. Zbyszek pisze:

  Dziadostwo i złodziejstwo zabrali za 3 dni miało być 1.99 a poszło blisko 30zł i za to tylko boty piszą nie polecam i nadaje sie to do prokuratury syf totalny
  Jeszcze nie można komentarza wysłać bo ktoś już taki napisał

 48. Tomek pisze:

  Witajcie!!!!!!!!!!!!!
  Potwierdzam że portal działa na botach…..
  Przykład NIC-i….z sufitu wzięte i za bardzo finezyjne.Na dodatek co 4-5 Kobieta to wdowa.
  Inny przykład, Panie nie zaczepiają tak intensywnie potencjalnego kandydata tylko się przyglądają częściej profilowi.
  Na szczęście nie wykupiłem Premium i faktycznie funkcja pobrania przez operatora się blokuje.Karty bankowej nie zamierzam wystawiać na odstrzał.
  No i lokalizacja osób……ściema totalna.Żadnych funkcji nie włączałem wręcz przeciwnie wszystko co możliwe wyłączyłem ,łącznie z powiadomieniami i nie działa.Nadal przychodzą powiadomienia na e-mail.Jedyny spokój jak wylogowujesz się z aplikacji.

 49. Piotr pisze:

  Witam. Na około 50 wiadomości które wysłałem do kobiet, żeby potwierdziły czy dostały moja wiadomość, nie otrzymałem ani jednej odpowiedzi. Część z tych kobiet była online. Sądzę więc, że to jakaś ściema ten cały portal i program komp. obsługuje go. Zapewne chodzi tylko o kasę, a z potencjalnego zainteresiwanego robią łosia.

 50. Piotr pisze:

  Nikt nie odpowieda na wysłane wiadomosci, ponieważ nie docieraja. Biorą Kasę i z każdego robią łosia

 51. Piotr pisze:

  Tatalna porażka ten portal to skarbonka i nic więcej. Z nikim nie udało mi się skontaktować od dłuższego czasu. Porażka

 52. Bolek i Lolek pisze:

  Bujajcie się z tym portalem. To jakoś ściema

 53. Chris8 pisze:

  Jawne oszustwo. Piszą że to jest darmowy portal a żadnej wiadomości nie można wysłać a nawet odczytać. Całe zamieszanie robią boty a lokalizacji w ogóle nie widać. Mam nadzieje że ludzie będą ten shit opisywać jak należy

 54. Tola pisze:

  Portal fałszywy, rozmowa z botami !!!!!!!!, NIE PODAWAĆ SWOJEJ KARTY BANKOWEJ!, Bardzo Nie polecam, i ostrzegam przed tym portalem , który właściwe i do celowo istnieje do ściągania pieniędzy z kart bankowych. Najprawdopodobnie obsługiwany przez oszustów trudniących się tego typu wyłudzeniami w takiej właśnie formie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *