Kismia – czy serwis ten sprawdzi się na naszym rynku? Czy randki on-line mają jeszcze jakiś głębszy sens?

Wydawać by się mogło, że XXI wiek, jak żaden inny okres w dziejach ludzkości, sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów.

Swobodnie podróżujemy po całym świecie i mamy mnóstwo możliwości na to, aby znaleźć tę pisaną sobie drugą połówkę, a więc prawdziwą miłość. Niestety rzeczywistość jest dość smutna. Dużo pracujemy i mamy zabiegane życie, przez co tak naprawdę szukanie miłości staje się zadaniem niezwykle trudnym.

Nic więc dziwnego, że internetowe portale randkowe cieszą się tak dużą popularnością. Można z nich korzystać o każdej porze dnia i nowy, zawsze wtedy, gdy po prostu ma się na to czas.

Relacje w czasach pandemii przeniosły się do sieci…

Serwisy randkowe dynamicznie rozwijają się już od lat, ale w ostatnim czasie ewidentnie przeżywają swoją drugą młodość. To efekt wybuchu pandemii, która na wiele długich tygodni zamknęła w domach ludzi na całym świecie, w tym w Polsce. Nawet teraz, pomimo zniesienia wielu obostrzeń, mnóstwo osób, zgodnie z zaleceniami, stara się unikać spotkań z nieznajomymi osobami w obawie przed zakażeniem.

To spowodowało, że randkowanie w dużej mierze przeniosło się właśnie do sieci. To obecnie najbezpieczniejszy sposób na to, aby poznawać nowych ludzi. Bez wychodzenia z domu i obawy zakażenia można szukać tej prawdziwej drugiej połówki na całe życie.

Choć wydaje się to proste, to jednak nie wszystkie portale tego typu są sobie równe. Wiele z nich nie weryfikuje użytkowników i nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Podszywanie się pod inne osoby  jest normą. Efekt tego jest prosty do przewidzenia. Gdy dochodzi do spotkania dwóch osób w świecie rzeczywistym, jedna ze stron albo się nie stawia, albo jest osobą zupełnie inną, niż zapewniała w rozmowach online.

Czy w takim razie istnieją portale randkowe, w których można poczuć się bezpiecznie? Czy są w sieci takie miejsca, gdzie ludzie nie szukają miłości przygodnych, ale prawdziwego związku na całe życie? W poszukiwaniu takich miejsc trafiliśmy na ciekawie zapowiadający się portal Kismia. Czym jest i jaką ma ofertę dla swoich użytkowników?

Kismia – co to jest?

Jest to portal randkowy, który chwali się nie tylko rozbudowaną bazą użytkowników z całego świata, ale także zapewnianiem wysokiego poziomu bezpieczeństwa klientom. Jednak zanim przejdziemy do konkretów, przytoczymy kilka istotnych liczb.

Portal istnieje na rynku już od 2012 roku i zrzesza ludzi z dosłownie całego świata. Co jednak najbardziej imponujące, obecnie jest na nim zarejestrowanych ponad 108 milionów użytkowników. Na stronie znajduje się specjalny licznik, który pokazuje, że liczba ta rośnie z każdą sekundą.

Jakby tego było mało, firma chwali się skutecznością działania. Jeśli wierzyć zapewnieniom, na chwilę obecną już ponad 31 milionów ludzi znalazło poprzez ten portal swoją prawdziwą miłość.

Właściciele strony chwalą się jednak nie tylko powyższymi liczbami. Informują także, że korzystanie z ich oferty znacząco ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Daje jednocześnie większą szansę na znalezienie ludzi poważnych, którym nie zależy tylko na przygodnych znajomościach.

Warto na koniec dodać, że korzystanie z serwisu może być płatne. Każda osoba musi zarejestrować konto, a następnie może podnieść jego status, zyskując dodatkowe możliwości. Dostępne są konta premium oraz VIP i każde z nich oznacza konieczność wnoszenia opłaty abonamentowej.

Dlaczego na Kismia nawiązywanie relacji jest łatwiejsze?

Czas poświęcić kilka słów zapewnieniom o tym, że nawiązywanie relacji poprzez ten serwis ma być znacząco uproszczone. Gdzie szukać tego przyczyny? Po pierwsze firma informuje o tym, że bardzo skrupulatnie weryfikuje swoich użytkowników.

Najważniejszym ma być jednak autorski system, którym chwali się Kisma. Jeśli wierzyć zapewnieniom, inteligentny skrypt bardzo skrupulatnie przeszukuje bazy danych użytkowników. Każda osoba szukająca znajomości musi wypełnić krótki formularz, w którym prezentuje swoje preferencje. Na tej podstawie automat wyszukuje pasujące konta co, jak zapewnia serwis, zwiększa szanse na dopasowanie się dwojga ludzi.

To właśnie za tym skryptem ma kryć się tajemnica faktu, że poprzez ten serwis tak wiele osób odnalazło swoją prawdziwą miłość.

Dla kogo jest ten serwis?

Naszym zdaniem jest to oferta przeznaczona tak naprawdę dla każdego, kto czuje się samotnie. Warto jednak podkreślić, że serwis wyraźnie stara się promować osoby szukające miłości, poważne, zdecydowane na długoterminowe związki.

Są także pewne ograniczenia wiekowe. Konta mogą być zakładane tylko przez osoby pełnoletnie. Istnieje opcja rejestracji osób od 13 roku życia, ale tylko za pisemną zgodą rodziców bądź opiekunów.

Inteligentny system dopasowania

Wspomniany przez nas inteligentny system dopasowania brzmi dość tajemniczo, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę, ale niestety nie jesteśmy w stanie wyjaśnić, jak dokładnie działa. Serwis chwali się jedynie autorskim narzędziem, które jest stale rozwijane i, jeśli wierzyć zapewnieniom, wykazuje się ponadprzeciętną skutecznością. Firma uznaje bowiem, że podstawową przyczyną rozwodów jest właśnie niedopasowanie się partnerów. System ma łączyć ze sobą ludzi, których poglądy, zainteresowania i styl życia są mniej więcej podobne.

Bezpieczeństwo i prywatność użytkowników

Jeśli wierzyć zapewnieniom, firma naprawdę sporo uwagi poświęca kwestii bezpieczeństwa swoich użytkowników. Na pewno istotne jest to, że konta są dokładnie weryfikowane, a to na pewno zmniejsza ilość kont w bazie, w których osoby po prostu się pod kogoś podszywają.

Portal ma również używać najlepsze systemy szyfrujące, dzięki którym dane wszystkich użytkowników są odpowiednio zabezpieczone. Warto pochwalić również serwis za uniemożliwienie rejestracji kont osobom nieletnim, a nastolatkom tylko za zgodą rodziców.

Opinie użytkowników

Nie ulega wątpliwości, że Kismia faktycznie ma bogatą bazę użytkowników z całego świata, która nieustannie się powiększa. Co bardzo istotne, portal cieszy się całkiem niezłą opinią. Ludzie chwalą sobie przede wszystkim to, jak rozbudowana jest to strona.

Możliwości szukania drugiej połówki jest wiele, zarówno z punktu widzenia mężczyzn, jak i kobiet. W opiniach często przewija się kwestia samego skryptu dopasowania, który jeśli wierzyć tym komentarzom, faktycznie jest całkiem skuteczny.

Więc – czy warto założyć tu konto?

Oczywiście nie mamy zamiaru nikogo w żaden sposób zachęcać do rejestracji konta na tym portalu randkowym. Poszukiwanie miłości to kwestia bardzo intymna i prywatna, a więc pozostawiamy do w Waszej gestii.

Na pewno na plus działa bogata baza użytkowników, co z pewnością ułatwi nawiązywanie kontaktów.

[Głosów: 13   Average: 3.3/5]

Kismia - opinie z forum:

 1. Ktoś ma tam może zarejestrowanie konto? Możecie mi powiedzieć, czy w swojej podstawowej formie jest bezpłatne? Jeśli tak to jaką ma funkcjonalność i czym się różni od tych kont premium oraz vip?

  Odpowiedz
   • Dzień dobry!
    Dziękujemy za tę opinię!
    Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji na temat, jak spotkać się z kimś na naszej stronie Kismia za darmo!

    Bezpłatnie wszyscy użytkownicy mogą:
    • pisać swobodnie do wszystkich użytkowników Premium;
    • wypełniać własny formularz profilu;
    • odznaczyć serduszkom osób, które się podobają w „Randkach”;
    • zobaczyć potencjalnych partnerów w „Pasujecie do siebie”;
    • wyrażać uczucie, wysyłając gotową wiadomość, uśmiech i prezent.

    Również na naszym portalu są płatne usługi, to Premium i VIP status, które pomagają użytkownikom łatwej i szybciej znaleźć miłość.

    Zawsze mogą Państwo skontaktować się z naszym zespołem wsparcia i dowiedzieć się więcej interesujących informacij. Prosimy pisać na ten adres mailowy: allo@besthelp.me
    Z poważaniem,
    Zespół wsparcia kismia❤

    Odpowiedz
 2. ile w tym prawdy, że ludzie znajdują tam prawdziwą miłość? Może są tutaj jakieś osoby, którym ta sztuka faktycznie się udała za pośrednictwem tego portalu?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry!
   Dziękujemy za pytanie!

   Jesteśmy stroną międzynarodową, obecnie na naszym portalu zarejestrowano ponad 108 milionów użytkowników. Chcielibyśmy powiedzieć, że na naszym portalu są tylko prawdziwe osoby. My bardzo skrupulatnie weryfikujemy swoich użytkowników.

   Każda osoba, szukająca znajomości, musi tylko wypełnić krótki formularz, w którym prezentuje swoje preferencje, po tym można rozpocząć komunikacje z innymi użytkownikami.

   Nasz portal ma wiele dobrych recenzji od tych użytkowników, którzy znaleźli tutaj swoją miłość.

   Zawsze mogą Państwo skontaktować się z naszym zespołem wsparcia i dowiedzieć się więcej interesujących informacij. Prosimy pisać na ten adres mailowy: allo@besthelp.me

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
  • Dzień dobry!
   Dziękujemy za pytanie!

   Dla rejestracji konta potrzebne tylko mieć adres mailowy i hasło do niego.
   Nie ma potrzeby podawać swój numer telefonu.

   Każda osoba szukająca znajomości musi wypełnić krótki formularz, w którym prezentuje swoje preferencje, takie jak: stan cywilny, wzrost, religia, obszar działalności itp.

   Założyć konto na naszym portalu można tutaj: https://kismia.com

   Zawsze mogą Państwo skontaktować się z naszym zespołem wsparcia i dowiedzieć się więcej interesujących informacij. Prosimy pisać na ten adres mailowy: allo@besthelp.me

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
 3. Oszuści czyszczą konta z pieniędzy nie podawać im żadnych danych kart a jeśli podaliście blokujcie karty bo zostanie wasze konto wyczyszczone z pieniędzy bez waszej zgody.
  Policja rozkłada ręce gdyż firma zarejestrowana poza EU
  Czyli jeden wielki przekręt.

  Odpowiedz
  • To prawda, mi wyczyścili, 140zł, chwilę po wykasowaniu profilu, niestety, trzy dni wcześniej wpłaciłem 9zł kartą, kartę zablokowałem po szkodzie…

   Odpowiedz
   • Dzień dobry!
    Chcemy wyjaśnić sytuację.

    Na naszej stronie internetowej jest stosowany system automatycznego odnawiania subskrypcji Premium i VIP. Ten system działa podczas dokonywania pierwszej płatności na stronie i pozostaje do momentu anulowania go samodzielnie w Ustawieniach profilu lub kontaktując się z Działem Obsługi Klienta.
    Pan zapłacił za subskrypcję Premium w ramach 3-dniowego okresu w cenie promocyjnej. Po tym okresie usługa jest automatycznie odnawiana na miesiąc po standardowej cenie 1-miesięcznej subskrypcji Premium.

    Wszystkie informacje o subskrypcjach i warunkach ich odnawiania są dostępne w trzech rozdziałach serwisu: w oknie płatności, w Zasadach płatności oraz w Umowie licencyjnej.

    Kiedy w profilu jest aktywna płatna subskrypcja, istnieje możliwość korzystania z funkcji „Ukryj profil”. Ta funkcja pozwala tymczasowo ukryć swój profil przed innymi użytkownikami portalu, oraz przywrócić swój profil bez utraty danych. Płatne usługi w ukrytym profilu również pozostają aktywne, co umożliwia wznowienie ich funkcji po powrocie do serwisu.

    W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: allo@besthelp.me
    Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

    Z poważaniem,
    Zespół wsparcia kismia❤

    Odpowiedz
  • Dzień dobry!
   Dziękujemy za tę opinię!

   Przepraszamy za wzbudzenie wątpliwości co do jakości naszych usług.
   Przykro nam, że mają Państwo taką opinię o naszym portalu.

   Chcemy wyjaśnić sytuację.
   Korzystanie z płatnych subskrypcji jest szeroko rozpowszechnioną praktyką na całym świecie.
   Płacąc za jedną z usług na naszym portalu, aktywowane jest automatyczne odnowienie subskrypcji. Nasz serwis podaje te informacje w momencie dokonywania płatności.

   Ta funkcjonalność jest stworzona wyłącznie dla wygody naszych użytkowników, ponieważ nie ma potrzeby odnawiania subskrypcji za każdym razem i zawsze będzie dostęp do usług Premium lub VIP, z którymi komunikować się na portalu Kismia staje jeszcze lepiej.

   Każdy użytkownik naszego portalu ma możliwość samodzielnego dostosowania okresu subskrypcji. Zawsze można dezaktywować subskrypcję przed datą odnowienia.

   Informacje o naszej firmie można znaleźć na naszej stronie internetowej https://kismia.com

   Również zawsze mogą Państwo skontaktować się z naszym zespołem wsparcia i dowiedzieć się więcej interesujących informacij. Prosimy pisać na ten adres mailowy: allo@besthelp.me

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
 4. Jedna wielka ściema. Założyłem dzisiaj konto i nic nikomu nie mogę napisać ani odbierać wiadomości od osób mną rzekomo zainteresowanych, gdyż nie mam konta Premium ani VIP. Uporczywie nakłaniają do wykupienia abonamentu. Jeden wielki pezekręt jak Badoo i Tindery. Szajs i tyle w temacie.

  Odpowiedz
 5. Co za ściema ten portal.
  Najgorszy serwis jaki istnieje, sporo ich przetestowałem, by cokolwiek zrobić wykup pakiet premium.
  Już wykupuję, a to zainteresowanie ze strony kobiet najgorsza ściema.

  Odpowiedz
  • Witamy!
   Jeśli Pani ma problem na naszej stronie internetowej, możemy spróbować rozwiązać go razem.
   Jednak, jeżeli mimo wszystko, Pani podjęła decyzję usunąć swój profil, prosimy przejść do rozdziału „Ustawienia” -> „Konto” -> „Usuń profil”. Następnie prosimy wybrać przyczynę usunięcia i kliknąć „Dalej”.
   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: allo@besthelp.me
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
 6. Wydaje mi się że jakiś Rumun musi być założycielem tego portalu bo na każdym kroku żebrze o sianko … sianko i sianko prędzej się z kimś umowie przez “Newsweek…” niżeli przez to gowno … Nie będę płacił z góry za usługi które nie zostały sprawdzone… Nie polecam.

  Odpowiedz
 7. Nie wiem skąd biorą się te opinie w necie że portal zyskuje użytkowników.Osoby odrzucone wracają ,jak nie chcę z kimś pisać to przychodzą mi wiadomości od tej osoby i licznik osób lubianych czy pasujących nie pasuje .Żenada nie portal i jak wcześniej było wspomniane tylko kasa .I ndlaczego nie można zrobić jednorazowego przelewu tylko ne karty podawać i się martwić co dalej .

  Odpowiedz
  • Dzień dobry!
   Przepraszamy za wzbudzenie wątpliwości co do jakości naszych usług.
   Przykro nam, że mają Państwo taką opinię o naszym portalu.
   Chcemy wyjaśnić sytuację.

   Jeżeli Państwo nie chcą z kimś się kontaktować w każdej chwili jest możliwość blokowania danych użytkowników. Aby to zrobić w wersji mobilnej należy przejść do rozdziału „Wiadomości” > otworzyć okno dialogowe z potrzebną osobą > kliknąć na górze po prawej stronie trójkąt > wybrać „Zablokuj i złóż skargę”. Po tym należy podać przyczynę blokady. Na dole strony profilu każdego użytkownika również się znajduje chorągiewkę „Zablokuj i złóż skargę”. W wersji komputerowej ta opcja jest dostępna w prawym dolnym kącie głównego zdjęcia profilowego wybranej osoby.

   Po przejściu do rozdziału „Pasujecie do siebie” zawsze są opcje do wyboru: „wyczyścić listę” czy „odznaczyć wszystko jako obejrzane”. Niestety, wyczyścić listę w rozdziale „Lubią mnie” oraz „ Lubię” się nie uda.
   Chcemy zwrócić uwagę, że płatność za usługi jest normalną praktyką dla różnych serwisów internetowych.

   Oczywiście Państwo mogą wybrać odpowiednią dla siebie taryfę i zrobić tylko jedną wpłatę, żeby docenić wszystkie korzyści płynące z naszych usług!

   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: allo@besthelp.me
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia Kismia

   Odpowiedz
 8. Zarejestrowałam się na Miśnia ale nie przyszedł zaden link do aktywacji . To konto jest niewazne bo chciaLam bezplatne. Ale spontaniczność nie poplaca. Dobrze że nie podałam nr tel itp

  Odpowiedz
  • Dzień dobry!
   Przykro nam, że Pani się nie udało dokończyć rejestracji na naszej stronie internetowej.
   Jeśli Pani nie otrzymała maila z linkiem aktywacyjnym na wskazany przez Panią adres e-mail, prosimy jeszcze raz obejrzeć “Skrzynkę odbiorczą” oraz “Spam”. Ważne jest żeby wskazany adres mailowy nie miał błędów.
   Chcemy również podpowiedzieć jak Pani może korzystać z naszej strony internetowej za darmo. Bezpłatnie wszyscy użytkownicy mogą:
   • pisać do użytkowników Premium;
   • wypełniać własny formularz profilu;
   • odznaczyć serduszkom osób, które się podobają w Randkach;
   • zobaczyć potencjalnych partnerów w Pasujecie do siebie;
   • wyrażać uczucie, wysyłając gotową wiadomość, uśmiech i prezent.
   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: allo@besthelp.me
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
  • Dzień dobry!
   Aby wyłączyć automatyczne odnawianie płatnych subskrypcji należy wejść do rozdzialu „Ustawienia” -> „Subskrypcje” swojego profilu.
   Również w każdym momencie Państwo mogą się zgłosić do zespołu wsparcia przez e-mail allo@besthelp.me albo na czacie.
   Chętnie pomożemy w tej sprawie.
   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
  • Dzień dobry!

   Niestety, nie mamy takiej opcji. Na razie oferujemy możliwość płatności tylko kartą bankową : MasterCard, Visa, Maestro.

   Pracujemy już nad rozszerzeniem listy dostępnych metod płatności.

   Dziękujemy za zrozumienie i zainteresowanie naszym portalem.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
  • Witamy!

   Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji na temat, jak spotkać się na naszej stronie za darmo!

   Bezpłatnie wszyscy użytkownicy mogą:
   • pisać swobodnie do wszystkich użytkowników Premium;
   • wypełniać własny formularz profilu;
   • odznaczyć serduszkom osób, które się podobają w Randkach;
   • zobaczyć potencjalnych partnerów w Pasujecie do siebie;
   • wyrażać uczucie, wysyłając gotową wiadomość, uśmiech i prezent.

   Użytkowników Premium można rozpoznać po obecności gwiazdki obok zdjęcia głównego. Subskrypcja Premium pozwala Państwu odwiedzać profile interesujących ludzi, przeglądać wszystkie zdjęcia, przejść do rozdziału „Lubią mnie”, oraz kontaktować się z agentem wsparcia w celu uzyskania porady na czacie online 24/7.

   Użytkownicy VIP otrzymują pierwszeństwo wśród profili, a także priorytet w dostarczaniu wiadomości.

   Nowi użytkownicy, którzy nie zostali jeszcze Premium, mogą swobodnie pisać do użytkowników Premium.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
  • Droga Pani Małgorzato,

   uprzejmie prosimy powiedzieć, z jakiego powodu chce Pani usunąć swój profil?
   Jeśli napotka Pani na jakikolwiek problem, możemy spróbować rozwiązać go razem.

   Jeżeli mimo wszystko Pani chce usunąć swój profil, prosimy otworzyć „Ustawienia” -> „Konto” -> „Usuń profil”. Następnie prosimy wskazać przyczynę usunięcia.

   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: allo@besthelp.me
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
  • Witamy!

   Państwo mogą korzystać z usług portalu z jakichkolwiek urządzeń: telefonów, komputerów, laptopów, tabletów.
   W razie pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: allo@besthelp.me
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
 9. Zarejestrowałem się i nie dodałem zdjęcia profilowego.
  A jakoś jakieś panie wysyłają mi wiadomości, jakieś kwiaty itp. Czy to fejk?
  Dostałem pytanie czy popiszemy razem czy jakoś tak. Odpisałem i zero odpowiedzi. Mam wrażenie że system sam inicjuje kontakt.

  Odpowiedz
  • Witamy!

   Sprawa w tym, że na naszym portalu jest możliwość korzystania z opcji automatycznego wysyłania szablonów powitań i prezentów dla nieśmiałych użytkowników. Automatyczne powitanie pomaga zrobić pierwszy krok w komunikacji. W dowolnym momencie można tę funkcję wyłączyć, przechodząc do rozdziału „Ustawienia” -> „Subskrypcje”.

   Niestety nie możemy uniemożliwić naszym użytkownikom korzystania z tej funkcji. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Na pewno do Państwa ktoś się odezwie. Zalecamy również dodanie do profilu większej ilości zdjęć, przyspieszy to znajomość na stronie. Polecamy nadal korzystać z rozdziału „Randki”, oraz wykazywać inicjatywę w korespondencji.

   Życzymy miłego pobytu na naszej stronie!

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
 10. Po wnikliwej analizie Portalu Kismia ,uważam że jest to bardzo tajemniczy Portal , nad stworzeniem pracowało bardzo wiele osób o “tęgich głowach”.
  Oczywistą sprawą jest to, że jest bardzo wiele kruczków nie do rozgryzienia regulaminu przez przecietną osobę. Forma płatności pozostawia wiele do życzenia i niezrozumiałości – wszystko jest tak stworzone żeby był jak największy zysk dla ! właśnie kogo, gdzie nigdzie nie jest napisane kto jest Administratorem Portalu – nigdzie nie ma telefonu do kontaktu. Jest to bardzo dziwne i niezrozumiałe a zarazem stwarzające wiele podejrzeń.
  Światowy portal z tyloma niewiadomymi to nieprawdopodobne i nieuczciwe wobec ludzi, chcących w nim zaistnieć. Nie słyszałam, żeby takie Portale kojarzyły szczęśliwe pary. W dobie pandemii koronawirusa ludzie są zdesperowani i na różne numery dają się nabrać ale już coraz rzadziej.
  Pozdrawiam i życzę dużych profitów. Nie jest prawdą, że to jest duplikat, są to moje refleksje i spostrzeżenia. Rozumiem niewygodny komentarz .

  Odpowiedz
  • Witamy!

   Przepraszamy za wzbudzenie wątpliwości co do jakości naszych usług oraz otwartości danych firmy.

   Nasza strona nie jest zainteresowana oszukiwaniem swoich użytkowników.

   Wszystkie informacje o subskrypcjach i warunkach ich odnowienia są dostępne w trzech rozdziałach na stronie:
   – w Oknie płatności
   – w Zasadach płatności
   – w Umowie licencyjnej

   Na razie oferujemy możliwość płatności tylko kartą bankową: MasterCard, Visa, Maestro.
   Pracujemy już nad rozszerzeniem listy dostępnych metod płatności.

   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: allo@besthelp.me
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
 11. chcę usunąć swoje konto według instrukcji podanej na waszej stronie, ale niestety ciągle mi wyskakuje, że moje hasło jest nieprawidłowe co jest nieprawdą. Założyłam konto około godziny temu i raptem hasło stało się nieprawidłowe a przy logowaniu było dobre. W ten sposób nie zatrzymacie klientów a żądać zapłaty od razu po założeniu konta wskazuje na czerpanie tylko i wyłącznie zysków przez Wasz portal a nie możliwość poznania innej osoby. Jeżeli w dalszym ciągu nie będę mogła usunąć swojego konta bo będziecie mnie blokować z moim hasłem to zgłoszę sprawę do adwokata.

  Odpowiedz
  • Witamy!

   Jeśli ma Pani problem z odzyskaniem hasła, prosimy ustawić nowe hasło w rozdziale „Ustawienia” -> „Konto” swojego profilu.

   Jeżeli Pani korzysta z wersji mobilnej, w rozdziale „Konto” się znajduje przycisk „Nie pamiętam hasła” – prosimy go kliknąć.
   Jeżeli Pani używa wersję komputerową, w polu „Wprowadź aktualne hasło” należy zacząć wpisywać dowolne znaki, a następnie kliknąć przycisk „Zapisz”. Poniżej pojawi się przycisk „Przypomnieć hasło?” – należy go kliknąć.
   W ciągu 15 minut na e-mail podany przy rejestracji zostanie wysłana instrukcja w celu odzyskania hasła.

   Jeśli Pani nie znajdzie wiadomości e-mail w folderze głównym, prosimy sprawdzić również foldery „Spam” i „Oferty”.

   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: allo@besthelp.me
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
 12. Nie wiem jak inni, ale ja się zawiodłem – pisałem z trzema kobietami i wszystkie okazały się oszustkami, znalazłem nawet prawdziwe nazwiska kobiet, których zdjęcia są wykorzystywane regularnie pod różnymi imionami, np Bryce Zebra czy gwiazdeczka kamerek Josie Ann Miller. Wejdź na DatingScams i zobacz jak wielkim biznesem są oszustwa randkowe.

  Odpowiedz
  • Witamy!

   Bardzo nam przykro, że Pan się okazał w takiej sytuacji.

   Abyśmy mogli podjąć odpowiednie działania w stosunku do oszustów, prosimy o przesłanie linków do ich profili – ID (znajdują się w pasku adresowym przeglądarki i najczęściej zawierają od 7 do 9 cyfr, co jest uzależnione od czasu przebywania użytkownika na stronie) na nasz adres mailowy allo@besthelp.me .

   Pomoże nam to zidentyfikować użytkowników, zweryfikować informacje i podjąć odpowiednie działania.

   Z góry dziękujemy za współpracę!

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz
 13. Guzik prawda z tym usuwaniem profilu. Zaznaczasz usuń a i tak wyskakują kolejne osoby i pytanie kogo wybierzesz? Wszystkim będę odradzać korzystanie z portalu…

  Odpowiedz
  • Witamy!

   Bardzo nam przykro, że Pan chce opuścić nasz portal.
   Jeśli napotka Pan na jakikolwiek problem, możemy spróbować rozwiązać go razem.

   Jeżeli mimo wszystko Pan chce usunąć swój profil, prosimy otworzyć „Ustawienia” -> „Konto” -> „Usuń profil”. Następnie prosimy wskazać jako przyczynę usunięcia profilu – „Już znalazłem swoją miłość” albo „Inne”.

   W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez e-mail: allo@besthelp.me
   Chętnie udzielimy odpowiedź na dodatkowe pytania.

   Z poważaniem,
   Zespół wsparcia kismia❤

   Odpowiedz

Dodaj komentarz