Kismia – czy serwis ten sprawdzi się na naszym rynku? Czy randki on-line mają jeszcze jakiś głębszy sens?

Wydawać by się mogło, że XXI wiek, jak żaden inny okres w dziejach ludzkości, sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów.

Swobodnie podróżujemy po całym świecie i mamy mnóstwo możliwości na to, aby znaleźć tę pisaną sobie drugą połówkę, a więc prawdziwą miłość. Niestety rzeczywistość jest dość smutna. Dużo pracujemy i mamy zabiegane życie, przez co tak naprawdę szukanie miłości staje się zadaniem niezwykle trudnym.

Nic więc dziwnego, że internetowe portale randkowe cieszą się tak dużą popularnością. Można z nich korzystać o każdej porze dnia i nowy, zawsze wtedy, gdy po prostu ma się na to czas.

Relacje w czasach pandemii przeniosły się do sieci…

Serwisy randkowe dynamicznie rozwijają się już od lat, ale w ostatnim czasie ewidentnie przeżywają swoją drugą młodość. To efekt wybuchu pandemii, która na wiele długich tygodni zamknęła w domach ludzi na całym świecie, w tym w Polsce. Nawet teraz, pomimo zniesienia wielu obostrzeń, mnóstwo osób, zgodnie z zaleceniami, stara się unikać spotkań z nieznajomymi osobami w obawie przed zakażeniem.

To spowodowało, że randkowanie w dużej mierze przeniosło się właśnie do sieci. To obecnie najbezpieczniejszy sposób na to, aby poznawać nowych ludzi. Bez wychodzenia z domu i obawy zakażenia można szukać tej prawdziwej drugiej połówki na całe życie.

Choć wydaje się to proste, to jednak nie wszystkie portale tego typu są sobie równe. Wiele z nich nie weryfikuje użytkowników i nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Podszywanie się pod inne osoby  jest normą. Efekt tego jest prosty do przewidzenia. Gdy dochodzi do spotkania dwóch osób w świecie rzeczywistym, jedna ze stron albo się nie stawia, albo jest osobą zupełnie inną, niż zapewniała w rozmowach online.

Czy w takim razie istnieją portale randkowe, w których można poczuć się bezpiecznie? Czy są w sieci takie miejsca, gdzie ludzie nie szukają miłości przygodnych, ale prawdziwego związku na całe życie? W poszukiwaniu takich miejsc trafiliśmy na ciekawie zapowiadający się portal Kismia. Czym jest i jaką ma ofertę dla swoich użytkowników?

Kismia – co to jest?

Jest to portal randkowy, który chwali się nie tylko rozbudowaną bazą użytkowników z całego świata, ale także zapewnianiem wysokiego poziomu bezpieczeństwa klientom. Jednak zanim przejdziemy do konkretów, przytoczymy kilka istotnych liczb.

Portal istnieje na rynku już od 2012 roku i zrzesza ludzi z dosłownie całego świata. Co jednak najbardziej imponujące, obecnie jest na nim zarejestrowanych ponad 108 milionów użytkowników. Na stronie znajduje się specjalny licznik, który pokazuje, że liczba ta rośnie z każdą sekundą.

Jakby tego było mało, firma chwali się skutecznością działania. Jeśli wierzyć zapewnieniom, na chwilę obecną już ponad 31 milionów ludzi znalazło poprzez ten portal swoją prawdziwą miłość.

Właściciele strony chwalą się jednak nie tylko powyższymi liczbami. Informują także, że korzystanie z ich oferty znacząco ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Daje jednocześnie większą szansę na znalezienie ludzi poważnych, którym nie zależy tylko na przygodnych znajomościach.

Warto na koniec dodać, że korzystanie z serwisu może być płatne. Każda osoba musi zarejestrować konto, a następnie może podnieść jego status, zyskując dodatkowe możliwości. Dostępne są konta premium oraz VIP i każde z nich oznacza konieczność wnoszenia opłaty abonamentowej.

Dlaczego na Kismia nawiązywanie relacji jest łatwiejsze?

Czas poświęcić kilka słów zapewnieniom o tym, że nawiązywanie relacji poprzez ten serwis ma być znacząco uproszczone. Gdzie szukać tego przyczyny? Po pierwsze firma informuje o tym, że bardzo skrupulatnie weryfikuje swoich użytkowników.

Najważniejszym ma być jednak autorski system, którym chwali się Kisma. Jeśli wierzyć zapewnieniom, inteligentny skrypt bardzo skrupulatnie przeszukuje bazy danych użytkowników. Każda osoba szukająca znajomości musi wypełnić krótki formularz, w którym prezentuje swoje preferencje. Na tej podstawie automat wyszukuje pasujące konta co, jak zapewnia serwis, zwiększa szanse na dopasowanie się dwojga ludzi.

To właśnie za tym skryptem ma kryć się tajemnica faktu, że poprzez ten serwis tak wiele osób odnalazło swoją prawdziwą miłość.

Dla kogo jest ten serwis?

Naszym zdaniem jest to oferta przeznaczona tak naprawdę dla każdego, kto czuje się samotnie. Warto jednak podkreślić, że serwis wyraźnie stara się promować osoby szukające miłości, poważne, zdecydowane na długoterminowe związki.

Są także pewne ograniczenia wiekowe. Konta mogą być zakładane tylko przez osoby pełnoletnie. Istnieje opcja rejestracji osób od 13 roku życia, ale tylko za pisemną zgodą rodziców bądź opiekunów.

Inteligentny system dopasowania

Wspomniany przez nas inteligentny system dopasowania brzmi dość tajemniczo, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę, ale niestety nie jesteśmy w stanie wyjaśnić, jak dokładnie działa. Serwis chwali się jedynie autorskim narzędziem, które jest stale rozwijane i, jeśli wierzyć zapewnieniom, wykazuje się ponadprzeciętną skutecznością. Firma uznaje bowiem, że podstawową przyczyną rozwodów jest właśnie niedopasowanie się partnerów. System ma łączyć ze sobą ludzi, których poglądy, zainteresowania i styl życia są mniej więcej podobne.

Bezpieczeństwo i prywatność użytkowników

Jeśli wierzyć zapewnieniom, firma naprawdę sporo uwagi poświęca kwestii bezpieczeństwa swoich użytkowników. Na pewno istotne jest to, że konta są dokładnie weryfikowane, a to na pewno zmniejsza ilość kont w bazie, w których osoby po prostu się pod kogoś podszywają.

Portal ma również używać najlepsze systemy szyfrujące, dzięki którym dane wszystkich użytkowników są odpowiednio zabezpieczone. Warto pochwalić również serwis za uniemożliwienie rejestracji kont osobom nieletnim, a nastolatkom tylko za zgodą rodziców.

Opinie użytkowników

Nie ulega wątpliwości, że Kismia faktycznie ma bogatą bazę użytkowników z całego świata, która nieustannie się powiększa. Co bardzo istotne, portal cieszy się całkiem niezłą opinią. Ludzie chwalą sobie przede wszystkim to, jak rozbudowana jest to strona.

Możliwości szukania drugiej połówki jest wiele, zarówno z punktu widzenia mężczyzn, jak i kobiet. W opiniach często przewija się kwestia samego skryptu dopasowania, który jeśli wierzyć tym komentarzom, faktycznie jest całkiem skuteczny.

Więc – czy warto założyć tu konto?

Oczywiście nie mamy zamiaru nikogo w żaden sposób zachęcać do rejestracji konta na tym portalu randkowym. Poszukiwanie miłości to kwestia bardzo intymna i prywatna, a więc pozostawiamy do w Waszej gestii.

Na pewno na plus działa bogata baza użytkowników, co z pewnością ułatwi nawiązywanie kontaktów.

[Głosów: 7   Average: 3.6/5]

Kismia - opinie z forum:

 1. Ktoś ma tam może zarejestrowanie konto? Możecie mi powiedzieć, czy w swojej podstawowej formie jest bezpłatne? Jeśli tak to jaką ma funkcjonalność i czym się różni od tych kont premium oraz vip?

  Odpowiedz
 2. ile w tym prawdy, że ludzie znajdują tam prawdziwą miłość? Może są tutaj jakieś osoby, którym ta sztuka faktycznie się udała za pośrednictwem tego portalu?

  Odpowiedz
 3. Oszuści czyszczą konta z pieniędzy nie podawać im żadnych danych kart a jeśli podaliście blokujcie karty bo zostanie wasze konto wyczyszczone z pieniędzy bez waszej zgody.
  Policja rozkłada ręce gdyż firma zarejestrowana poza EU
  Czyli jeden wielki przekręt.

  Odpowiedz
 4. Jedna wielka ściema. Założyłem dzisiaj konto i nic nikomu nie mogę napisać ani odbierać wiadomości od osób mną rzekomo zainteresowanych, gdyż nie mam konta Premium ani VIP. Uporczywie nakłaniają do wykupienia abonamentu. Jeden wielki pezekręt jak Badoo i Tindery. Szajs i tyle w temacie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz