O serwisie i kontakt

Czops.pl powstał w celu dzielenia się informacjami z dziedziny edukacji, mody, kultury oraz każdej innej, która bliska jest każdej młodej na duszy osobie. Podkreślamy słowo „na duszy”, bo naszym zdaniem wiek nie ma w tym znaczeniu żadnego znaczenia. Ważne jest to, jak się czujemy z naszym ciałem. Będziemy tutaj także informować o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych na terenie naszego kraju i poza jego granicami.

Śmieszne filmy, plotki i ploteczki, info z salonów mody oraz uczelni wyższych to podstawowe informacje, jakie znaleźć będzie można na stronie. Portal współtworzony jest przez Was, dlatego możecie wysyłać do nas swoją tematykę, na którą waszym zdaniem warto zwrócić uwagę. Jesteśmy otwarci na każdy temat związany z życiem studenckim, szkolnym i nie tylko.

Przez serwis możecie zadawać wszelkie nurtujące Was pytania, a my opublikujemy je na portalu. Jeżeli nie wiecie, jakie studia wybrać, jak ubrać się na daną okazję, czy po prostu chcecie wiedzieć czy dany produkt warto kupić napiszcie do nas. Będziemy starali się w raz z innymi użytkownikami pomóc Wam w rozwiązaniu problemu. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze

Wypowiedzi, które uznamy za wulgarne lub obraźliwe zostaną uzunięte z portalu. Serwis zapewnia pełną prywatność tzn komentując nie podajesz swojego e-maila, my natomiast nie zapisujemy Twojego adresu IP (osoby komentującej)

Prywatność i cookies

Wykorzystujemy cookies podmiotów zewnętrznych (clicky.com, hotjar.com) w celu gromadzenia danych dla celów statystycznych. Możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptacji Twoich ciasteczek w ustawieniach przeglądarki.

Jeśli nie chcesz, żebyśmy wykorzystywali dane o Twojej aktywności, możesz ustawić opcję ”DO not track” w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.

Więcej informacji:

  • https://www.hotjar.com/legal/compliance/opt-out
  • https://clicky.com/optout

Kiedy użyjesz „DO not track” i „Opt Out” Twoje dane zostaną usunięte oraz więcej nie zapisywane

Kontakt

W razie jakiś pytań pisz na czesc [ m a ł p a ] czops.pl

Twojego adresu e-mail użyjemy do odpowiedzi na zapytanie, po czym zostanie on usunięty.