Discover Cars – opinie. Co myślicie na temat serwisu? My już wiemy!

Dużo podróżujesz po świecie i jeżdżąc do różnych krajów, często potrzebujesz tam szybkiego środka transportu?

Obecnie coraz więcej turystów czy przedsiębiorców wyjeżdżających w celach biznesowych korzysta z usług wypożyczalni samochodów. Wynajęcie auta to rozwiązanie wyjątkowo atrakcyjne, gdyż uniezależnia od środków komunikacji zbiorowej, gwarantuje wysoki komfort podróży, a do tego oszczędza czas. Jeśli Ty też często tak robisz, zapewne nie raz miałeś problemy z szybkim znalezieniem wypożyczalni np. po przylocie na lotnisko.

Co więcej, będąc już na miejscu, trudno mieć pewność, czy dana oferta wypożyczenia pojazdu faktycznie jest opłacalna i nadmiernie nie przepłacasz. Na szczęście problem ten łatwo rozwiązać – wystarczy skorzystać z internetowego serwisu do rezerwowania terminu wynajmu auta. Jednym z nich jest portal Discover Cars, któremu przyjrzymy się teraz bliżej – sprawdź, co oferuje i czy warto korzystać z jego funkcjonalności.

Co to za serwis?

Serwis internetowy Discovercars.com, a w zasadzie platforma, powstała w celu ułatwienia wynajmowania samochodów na całym świecie. W skrócie można określić to miejsce rozbudowaną wyszukiwarką ofert pochodzących od wypożyczalni aut. Jak chwali się firma, obecnie współpracuje już z ponad 500 partnerami z całego świata, a baza ta nieustannie się powiększa. W ramach świadczonych usług gwarantuje m.in.:

 • brak jakichkolwiek opłat ukrytych,
 • możliwość szybkiego dokonywania rezerwacji online, jak i ich odwoływania w razie potrzeby,
 • całodobowe wsparcie techniczne w wielu językach, świadczone przed doświadczonych doradców,
 • przystępne ceny.

Ideą powstania tego serwisu było nie tylko ułatwienie ludziom rezerwowania wynajmu pojazdów w miejscach, do których planują się wybrać. Discover Cars to także świetnie przygotowana porównywarka ofert. Korzystając z niej, można przejrzeć propozycje różnych wypożyczalni z danej lokalizacji i wybrać tę, która najlepiej spełnia oczekiwania, zarówno pod kątem jakości usług, jak i ich ceny.

Firma odpowiedzialna za ten portal gwarantuje przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa swoim klientom. Choć tylko pośredniczy w rezerwacjach, tak zapewnia o nieustannym rozwijaniu systemu ochrony transakcji oraz wrażliwych danych osobowych.

Jak działa serwis Discover Cars?

źródło:https://www.discovercars.com/pl

Jeśli zainteresowała Cię oferta tego serwisu internetowego, na pewno będziesz zadowolony z faktu, że korzystanie z niego jest wyjątkowo proste. Bezpośrednio na głównej stronie znajdziesz intuicyjną wyszukiwarkę usług wypożyczalni samochodowych. Wszystko, co musisz zrobić, to wskazać kryteria oferty, która Cię interesuje.

Zacznij więc od podania miejsca odbioru pojazdu, a więc np. po konkretnym lotniskiem. Następnie wybierz dzień wypożyczenia auta, a następnie jego oddania. Co ważne, w tym samym miejscu możesz od razu zaznaczyć, czy samochód zwrócisz w miejscu odbioru czy interesuje Cię inny punkt. Po podaniu tych danych po prostu uruchom wyszukiwarkę.

Krótko po tym Twoim oczom ukaże się lista ofert z wypożyczalni, które spełniają wyznaczone przez Ciebie kryteria. Szybko sprawdzisz m.in. takie informacje, jak:

 • rodzaj oferowanego pojazdu,
 • miejsce odbioru,
 • typ rozliczenia w kwestii paliwa,
 • ograniczenia związane z użytkowaniem wypożyczonego auta,
 • cenę.

Jeśli któraś oferta sprosta Twoim oczekiwaniom, wystarczy wejść w jej szczegóły, a następnie dokonać rezerwacji online. Tu warto podkreślić, że na kartach poszczególnych wypożyczalni samochodów dodatkowo prezentowane są opinie na ich temat od innych użytkowników.

Czy wypożyczanie auta poprzez ten serwis jest bezpieczne?

Jeśli planujesz skorzystać z usług tego serwisu internetowego, musisz mieć świadomość, że to tylko pośrednik. Za jego pośrednictwem wyszukasz oferty i dokonasz rezerwacji online, ale ewentualne niezgodności musisz już wyjaśniać z samą wypożyczalnią.

Jednak Discover Cars przygotował pewną ofertę, która zwiększa bezpieczeństwo wypożyczania pojazdów. Dokonując rezerwacji możesz wykupić dodatkowe, całkowicie dobrowolne ubezpieczenie. Na chwilę obecną kosztuje 30 zł za każdy dzień i zapewnia całkiem szeroki pakiet ochronny. W ramach tej polisy ubezpieczyciel zapłaci m.in. za szkody powstałe w trakcie wypadku, uszkodzenie szyb lub innych elementów pojazdu czy wynikające np. ze zgubienia kluczyka bądź zatrzaśnięcia go w aucie. Ochronę ubezpieczeniową wykupuje się oczywiście tylko na czas wynajmu samochodu.

Czy korzystanie z tego serwisu coś kosztuje?

Dobrą informacją z pewnością jest to, że korzystanie z serwisu Discovercars.com jest całkowicie darmowe. Nie pobiera żadnych prowizji z tytułu rezerwacji, a jedyna opłata dotyczy ubezpieczenia, oczywiście dobrowolnego. Bezpłatne jest także anulowanie rezerwacji, choć pamiętaj że czas, w którym można to zrobić, zależy od polityki konkretnej wypożyczalni.

Co o Discover Cars uważają inni użytkownicy?

Wiesz już dokładnie, czym jest Discovercars.com i jakie usługi oferuje. Jeśli teraz planujesz z nich skorzystać, zapewne zastanawiasz się, czy na pewno będzie to opłacalne oraz bezpieczne. Biorąc pod uwagę opinie na temat tego portalu, wydaje się, że zdecydowanie tak. Na popularnym serwisie Truspilot ma on bardzo wysoką notę – 4,5 gwiazdek na 5 możliwych i, co ważne, jest to na podstawie ponad 76 tysięcy recenzji.

źródło:https://www.discovercars.com/pl

Użytkownicy chwalą sobie tę firmę nie tylko za prostotę wyszukiwania ofert wypożyczalni samochodowych. Pojawia się także mnóstwo informacji o tym, że jest to miejsce idealne do tego, aby tanio, szybko oraz wygodnie wynająć auto w różnych częściach świata. Dodatkowo często jako zaletę podkreśla się możliwość wykupienia ubezpieczenia, które jest niedrogie, a zapewnia szeroki zakres ochrony.

Czy warto wynajmować samochody poprzez ten serwis?

Nikogo nie mamy zamiaru zachęcać do wynajmowania samochodów poprzez ten serwis, gdyż decyzję taką musicie podjąć w pełni samodzielnie. Polecamy jednak Discovercars jako typową porównywarkę ofert. Skorzystanie z dostępnej tam wyszukiwarki to świetny sposób na rozeznanie się w rynku wypożyczalni w miejscu, do którego chcecie przyjechać.

Jeśli jakaś oferta Was zainteresuje, zawsze możecie osobiście skontaktować się z firmą wypożyczającą auta. Jeżeli jednak dokonacie rezerwacji poprzez ten serwis, koniecznie podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 2]

Discover Cars - opinie z forum:

 1. Czy jeśli zdecyduję się zarezerwować pojazd w jakiejś wypożyczalni, to muszę zapłacić z góry czy mogę wybrać płatność na miejscu, w momencie odbioru auta?

  1. Discover Cars pisze:

   Drogi DDD,

   Dziękuję za wiadomość. Działamy w obie strony, możesz dokonać rezerwacji poprzez przedpłatę, która polega na zapłaceniu niewielkiej prowizji i naszej całkowitej ochrony, a kwota wynajmu zostanie zapłacona przy odbiorze pojazdu. Możesz też dokonać pełnej płatności na naszej stronie internetowej. I tak przy odbiorze pojazdu wystarczy zostawić kaucję zablokowaną na karcie kredytowej głównego kierowcy. W razie pytań prosimy o kontakt z lokalną linią – 22 104 41 16.

   Bruno Fernandes
   Community Manager

  2. Discover Cars pisze:

   Droga Ewo,

   Dziękuję za wiadomość. Współpracując z agencją dokładnie badamy jakość obsługi, a także bezpieczeństwo pojazdów. Nie akceptujemy współpracy z żadną wypożyczalnią. Jeśli masz pytania, zadzwoń pod numer – 22 104 41 16,
   a jeden z naszych operatorów udzieli Ci pomocy.

   Bruno Fernandes
   Community Manager

 2. zastanawia mnie jakie wypożyczalnie trafiają do tego serwisu. To są miejsca jakość sprawdzone czy każdy może się tam znaleźć?

 3. mark pisze:

  do kiedy maksymalnie można anulować rezerwację pojazdu?

 4. Discover Cars pisze:

  Drogi Marku,

  Dziękuję za wiadomość. Akceptujemy anulowanie ze zwrotem do 48 godzin przed odbiorem. Po tym czasie tylko kwota naszej pełnej ochrony może zostać zwrócona. A po czasie odbioru pojazdu niestety żadna kwota nie może zostać zwrócona. Jeśli masz inne pytania, zadzwoń do nas pod numer – 22 104 41 16, a jeden z naszych opiekunów udzieli Ci pomocy.

  Bruno Fernandes
  Community Manager

Kliknij po najlepszą cenę Discover Cars

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *