Vitalia – serwis www z dietami. Czy warto zaufać dietetykom? Wasze opinie

Każdy, kto kiedykolwiek próbował zrzucić kilka zbędnych kilogramów, wie jak trudno, jest utrzymać dietę. Proces utraty wagi wiąże się z wieloma wyrzeczeniami.

Dodatkowych trudności dostarczają demotywujące czynniki środowiskowe, takie jak lekceważący stosunek innych, bądź czyhające na półkach sklepowych wysokokaloryczne pokusy.

Czy istnieje złoty środek pozwalający pozbyć się nadwagi na stałe? Jaka jest tajemnica efektywnego odchudzania?

Nowy Rok, wyjazd na wakacje, wesele. Istnieją okoliczności, które stanowią silne bodźce skłaniające do przejścia na dietę. Niestety zapał towarzyszący jednorazowemu wydarzeniu przemija równie szybko jak się pojawił, a znajome fałdki tłuszczu pozostają nietknięte.

Według przeprowadzonych na Śląskim Uniwersytecie Medycznym badań, aż 52% odchudzających się osób zaniechało diety z powodu spadku motywacji. Wynika z tego, że silna wola i odpowiednio ukierunkowana stymulacja są kluczowymi elementami niezbędnymi do osiągnięcia sukcesu. Jak nie stracić zapału do działania? Jak przekształcić zdrową dietę w codzienny nawyk, a nie tylko tymczasowe wyzwanie, którego skutkiem będzie efekt jo-jo?

Vitalia.pl – asystent skutecznego odchudzania 

Przechodzenie na dietę kojarzy się z jedzeniem głodowej porcji bezkształtnej, bezsmakowej papki? Nic bardziej mylnego! Połączone z treningami prawidłowe odżywianie musi składać się z pokarmów dostarczających organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Znaczy to, że w odpowiednio zbilansowanym daniu znajdują się produkty spożywcze z większości grup pokarmowych. Przechodząc na dietę, nie musimy od razu odmawiać sobie wszystkiego. Wystarczy, że wyrzucimy z naszego jadłospisu najbardziej kaloryczne i niezdrowe jedzenie i odpowiednio zbilansujemy codzienne posiłki.

Vitalia to platforma internetowa poświęcona zdrowemu i skutecznemu odchudzaniu. Łączy w sobie zawarte na blogu porady dotyczące szeroko pojętego racjonalnego odżywiania, skupia społeczność ludzi ukierunkowanych na styl życia fit i przede wszystkim jest skarbnicą pełnowartościowych, dietetycznych posiłków, opracowywanych pod kątem indywidualnych klientów.  

Oferowana przez Vitalię dieta Smacznie Dopasowana to komponowane przez szereg specjalistów: dietetyków, trenerów i psychologów odchudzania, w pełni zbilansowane dania, pozwalające na zrzucenie wagi i jednoczesne dostarczenie organizmowi wszelkich niezbędnych dla zdrowego funkcjonowania składników odżywczych.

Zespół Vitalii specjalizuje się w opracowywaniu całkowicie spersonalizowanego menu, dopasowanego do potrzeb indywidualnych klientów. Każdy z użytkowników platformy dostaje wysyłany co tydzień plan żywienia wraz z listą zakupów, którego przestrzeganie gwarantuje skuteczne zrzucenie nadwagi. Jako że najskuteczniejszą i najszybszą metodą odchudzania jest dieta poparta treningiem, oferta Smacznie Dopasowanej zawiera dodatkowo darmowe członkostwo Klubu Fitness online.

Tutaj każdy zainteresowany odnajdzie szereg ćwiczeń stymulujących utratę wagi. Owszem, jadłospisy usługi dietetycznej stworzone są tak, aby umożliwić zrzucenie zbędnych kilogramów bez konieczności wysiłku fizycznego. Niemniej ćwiczenia zawsze są wskazane podczas procesu odchudzania, ponieważ przyspieszają spalanie tłuszczu i kształtują sylwetkę.  

Jakie diety oferuje Vitalia?

Opracowana przez platformę dieta Smacznie Dopasowana to połączenie pięciu jadłospisów, z których każdy stanowi zdrową, pełnowartościową i pyszną kurację stymulującą pozbywanie się nadwagi.

Wykupując abonament Vitalii otrzymujemy automatyczny dostęp do każdego z pięciu menu, co znacznie wzbogaci naszą kuchnię. Każda z opcji może być stosowana zamiennie, dzięki czemu zapomnimy, że w ogóle jesteśmy na diecie.

 1. Dieta klasyczna – standardowy jadłospiszawierający składniki z wszystkich grup pokarmowych – od mięs, przez warzywa i owoce, po kasze i nasiona. Stworzony przez grupę fachowców żywieniowych, zawierający 5400 zróżnicowanych, odpowiednio zbilansowanych przepisów na każdy dzień, zestaw posiłków wspomagających odchudzanie.
 • Dieta wegetariańska

Nie jest tajemnicą, że eliminacja tłuszczu zwierzęcego z jadłospisu znacznie obniża odkładanie się zbędnych kilogramów. WHO potwierdza, że dieta bezmięsna jest w stanie w 100% zapewnić dzienne zapotrzebowanie człowieka na składniki odżywcze. Mitem jest, że w warzywach nie znajdziemy niezbędnych dla organizmu elementów, takich jak pełnowartościowe białko. Rośliny strączkowe, orzechy i nasiona są jego bogatym źródłem. Dla przykładu: przyswajalność białka zawartego w tofu (niefermentowany serek uzyskiwany z mleka sojowego) wynosi 91% – tyle samo co z mięsa kurczaka(3). Dieta wegetariańska jest więc łatwym, w pełni zbilansowanym i zdrowym sposobem na utratę wagi.  

 • Dieta wege + ryby

Nie jesteś w pełni gotów zrezygnować z jedzenia mięsa?Spokojnie. Przejście na wegetarianizm to dłuższy proces, który warto wprowadzać stopniowo. Początkowa faza nowej diety może dopuszczać jedzenie ryb. Skomponowany przez specjalistów Vitalii jadłospis wegetariański aprobujący spożywanie stworzeń morskich także dostarcza organizmowi wszelkich niezbędnych mikroelementów i witamin.

 • Dieta bezglutenowa

Problemy z przyswajaniem produktów zbożowych nie muszą stać na przeszkodzie odchudzania.W ofercie strony znajduje się wysoce skuteczna dieta oparta na włączaniu do codziennego jadłospisu produktów naturalnie bezglutenowych i jednocześnie w pełni zaspokajających dzienne zapotrzebowanie na wapń i żelazo.

 • Dieta bezmleczna (niewegańska)

Nietolerancja laktozy to powszechne zjawisko, które u niektórych osób manifestuje się w bardzo nieprzyjemny sposób, poprzez uciążliwe dolegliwości gastryczne. Propozycja pozbawionej mleka diety Smacznie Dopasowanej, stworzona została na bazie wysoce  bogatych w wapń i żelazo substytutów nabiału oraz warzyw strączkowych. 

 • Dieta Smacznie Dopasowana dla par

Wyrzeczenie się ulubionych smakołyków w pojedynkę jest trudne, kiedy siedzący obok partner zajada się chipsami. Dlatego pakiet wszystkich pięciu kompleksowych diet dostępny jest także w wersji dla par. Wspólny cel, wzajemna motywacja, współdzielenie małych zwycięstw – wszystko to ułatwia odniesienie sukcesu i zbliża do siebie dwoje ludzi.

Jadłospis dla dwojga – to się opłaca! Wykupując dietę dla niej i dla niego oszczędzamy 40 zł.

Jak to działa? Odchudzanie z Vitalią krok po kroku.

 • Darmowa diagnoza dietetyczna

Wychodząc naprzeciw niezdecydowanym klientom, Vitalia oferuje całkowicie darmową konsultację z dietetykiem. Wypełniając zamieszczony na stronie formularz dotyczący nawyków żywieniowych i trybu życia, dowiemy się, czy mamy nadwagę i ile zajmie nam osiągnięcie idealnej sylwetki. Dodatkowo, dzięki jedynemu w Polsce modelowi masy ciała 3D będziemy w stanie zaobserwować przewidywane zmiany kształtu naszego ciała.

 •  Bezpłatna próba diety Smacznie Dopasowanej

Aby uzyskać całkowitą pewność, że odchudzające jadłospisy Vitalii są stworzona właśnie dla nas, mamy możliwość przetestowania dostępnych na stronie opcji, podczas trwającego trzy dni darmowego okresu próbnego.

 • Zakup wybranego abonamentu

Podejmując decyzję o przejściu na dietę Smacznie Dopasowaną, stajemy przed wyborem jednego z czterech dostępnych planów żywieniowych. W zależności od tego ilu kilogramów chcemy się pozbyć, decydujemy się na zakup trwającego od 2 miesięcy do jednego roku abonamentu.

 • Konfiguracja spersonalizowanej diety

Kolejnym krokiem w podróży ku szczupłej sylwetce jest budowa jadłospisu. Współpracujący  z Vitalią specjaliści, na podstawie udostępnionych przez nas informacji dotyczących naszego stylu życia i nawykach żywieniowych, tworzą listę zbilansowanych dań i tygodniowy spis zakupów.

 • Przesłanie jadłospisu na konto klienta

Skomponowana specjalnie dla nas, kompleksowa dieta zostaje wysłana na nasze konto w przeciągu dwóch dni.

 • Nowe zbilansowane menu co tydzień

Następne menu będziemy otrzymywać stale, co siedem dni. Za każdym razem możemy zmienić swoją dietę na jedną z pięciu dostępnych, wyżej wymienionych wariantów. Ścisłe stosowanie się do przesyłanych wskazówek gwarantuje utratę wagi.

Dlaczego odchudzanie z  Vitalią jest skuteczne?

Co, tak naprawdę warunkuje efektywność odchudzania z dietą Smacznie Dopasowaną? Przede wszystkim jadłospisy tworzone są przez specjalistów zajmujących się nauką o żywieniu i treningami zawodowo. Wykupując komponowane przez nich menu, mamy pewność, że otrzymujemy profesjonalną listę dań i wskazówek umożliwiających skuteczne zrzucenie nadwagi.

Spersonalizowane menu. Diety Vitalii budowane są w oparciu o dane indywidualnych klientów. Oznacza to, że tworzone są tylko i wyłącznie dla konkretnej osoby i całkowicie dopasowywane do jej indywidualnych potrzeb. Dzięki temu dieta odchudzająca przynosi jeszcze bardziej owocne rezultaty.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące menu odchudzającego dostajemy „podane na tacy”. Nie musimy tracić czasu na komponowanie idealnie dobranych przepisów i tworzenie obszernych list zakupowych. Te czynności mogą zniechęcić do odchudzania już na samym starcie.

Dlatego współpracujący z serwisem zawodowcy, wyręczają nas, tworząc i wysyłając gotowe menu na nasze konto. Tym sposobem otrzymujemy gotowy produkt, a wszystko, co musimy zrobić, aby schudnąć to podążanie za wytycznymi.

Ponadto Vitalia dba o pełną motywację i niezmienne trwanie w postanowieniu swoich podopiecznych. Szereg aktywności, jak grupy wsparcia i zdjęcia obrazujące metamorfozy, pozwalają na śledzenie postępów innych, łącząc kilkutysięczną społeczność użytkowników.

Specjalistyczne narzędzia motywacyjne stworzone przez zawodowców nieustannie podsycają silną wolę, a cotygodniowe kontrole wagi potwierdzają, że jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu. Wszystko to ma na celu eliminację najczęstszego powodu zaniechania diety odchudzającej – spadku motywacji.

Jaki jest realny koszt diety Smacznie Dopasowanej?

Vitalia oferuje cztery zróżnicowane pod względem długości plany subskrypcji. W zależności od stadium zaawansowania nadwagi i czasu niezbędnego na zgubienie zbędnego tłuszczu mamy do wyboru harmonogramy trwające kolejno: dwa, trzy, sześć i dwanaście miesięcy. Warto nadmienić, że obecnie trwa promocja na wykupienie pierwszych dwóch pakietów. 

Pamiętajmy, że nadwaga jest przede wszystkim problemem zdrowotnym. Zbyt duża masa ciała obciąża stawy i kości, powodując liczne zwyrodnienia. Bywa przyczyną chorób serca i cukrzycy. Dlatego warto na stałe wprowadzić do swojego życia zdrowe nawyki żywieniowe, poparte aktywnym trybem życia. Zwrócenie się o pomoc do zajmujących się dietetyką specjalistów gwarantuje sukces w odchudzaniu.  

Źródła zewnętrzne:

 1. http://www.wegetarianie.pl/skladniki-pokarmowe/
 2. https://vitalia.pl/dieta/online-5w1.html
 3. Pieńkos, M., 2017, Kuchnia wegańska, Wydawnictwo SBN Sp z o. o., Warszawa, s.8.
 4. https://journals.viamedica.pl/forum_zaburzen_metabolicznych/article/view/42093/29500
Click to rate this post!
[Total: 28 Average: 3]

Vitalia - opinie użytkowników:

 1. marcelina pisze:

  Ja długo opierałam się aby skorzystać z diet oferowanych przez ten serwis ale sotatecznie przekonała mnie opinia koleżanka, która stwierdziła, ze dieta ta (która jej wymyślili) jest nie tylko dość skuteczna ale i smaczna. W jej przypadku było to połączenie owoców z dietą składającą się z lekkiego mięsa. Moja dieta była troszeczkę inna ale po mniej wiecej półtora miesiąca stosowania mogę stwierdzić, ze efekty zaczynają już być widoczne.

 2. Magda pisze:

  ciekawe diety. ja zamówiłam wczoraj niedawno ibede brała sie zaniedługo za testowanie:)

 3. dominika pisze:

  to moze ja sie wypowiemm… wychodze za mąż za 4 miesiące i chciałabym dobrze wygladac w sukience. Otrzymaną diete stosuje od tygodnia. Trudno na razie cos powiedziec ale jestem zadowolona z menu.Potrawy smaczne i co najwazniejsze nie chodze głodna. Tylko mam pytanie po jakim czasie zauwazliscie u siebie efekty

 4. asia pisze:

  Ja stosuje diete vitalekka no i efekty sa widoczne po dwóch miesiącach stosowanie moja waga zmniejszyła sie o ok 3,5kg. Dodatkowy atut to to ze nie chodze glodna i nawet brak słodyczy mi nie przeszkadza ( chociaz na początku było cieżko;p)

 5. wiktoria pisze:

  Dieta ogolnie nie jest zla ale troche denerwują mnie przepisy dla takiego laika jak ja no i jeszcze strasznie nie lubie gotowac jest ciezko. Wolałabym zeby byly mniej skomplikowane

 6. inga pisze:

  Dziewczynki a który wariant diety mogłybście mi polecić? Szczerze mowiąc nie moge sie zdecydowac. Kusi mnie opcja vitalekka ale nie wiem…

 7. mirka pisze:

  Inga moja kolezanka jest na vitallekka i ja na smacznie dopasowanej. Ogolnie diety nie są złe ale trzeba przy nich cwiczyc i i nie podjadac inaczej efektów nie bedzie żadnych;)

  1. jak te diety sie sprawdzaja w 2014?? jakies zmiany?

 8. sectet pisze:

  ja dopiero zaczęłam, ale czuję już różnicę po niespełna tygodniu:)

 9. augustyniakkk pisze:

  wedlug was to oplaca się w ogóle wydawac swje pieniądze na ten portal vitalia? Poszukuje od pewnego czasu skutecznej diety bo nie mogę się pozbuć kilogramw po ciąży, ale jak na razie nic specjalnie mi nie pomogło…według was na vitalia faktycznie są skuteczne te diety?

  1. Anonim pisze:

   Opłaca sie i wszystkim polecam!
   Jestem na diecie od 12.01.2015 i efekty były widoczne juz po pierwszym ważeniu (waga naprawdę spada do 1kg tygodniowo).
   W marcu zaczęłam regularnie ćwiczyć brzuszki i pupę a teraz moge sie pochwalić ze przy ostatnim ważeniu mam 10 kg mniej
   Teraz jestem happy i na 100% polecam dietę z vitalia a ja bede sie jej trzymała .

 10. Wedlug mnie oplaca się kupować sobie abonament na diete, a nawet na cały dostep do serwisu, ale pewnie to tez zależy od zasobności portfela. Ja akurat nie ma m dużego problemy z pieniędzmi i może dlatego tak mi się wydaje. W każdym bądź razie wybrałem sobie diete klasyczną i naprawdę powoli gubie kilogramy, a sama dieta jest dość delikatna bo nie je się samej zieleniny. Mysle, ze warto się zarejestrwac na vitalia.

 11. tyv123 pisze:

  no wlasnie dla mnie vitalia jest troszeczkę za droga, co prawda korzystam bo tez bardo chce się pozbyć kilogramów, ale jednak mogliby zejść lekko z tych cen. W każdym bądź razie mysle, ze i tak płaca się kupować ten abonament bo faktyczni diety są skuteczne, a szczeglnie ta dieta nowa 2014 bo jak dla mnie to ona pozwoliła mi najszybciej pozbywać się kilogramów. Poza tym nie mam zastrzeżeń, korzysrtałem już też z fitnessu online i w sumie tez jest niezła sprawa.

 12. chętnie poznam wasze opinie na temat tej diety dostępnej na stronie vitalia bo jakos nie bardzo ufam temu wszystkiego co pisza w internecie. Niby tam wszystki wygląda super, ale to często są różne reklamy to cholera wie co o tym sądzić. Wedlug was warto wydac pieniądze na kupno abonamentu tam?

 13. powerty pisze:

  jak dla mnie to kasa wydana na abonament na vitalia nie zmarnowała się bo diety są nawet skuteczne, a już na pewno ciekawe, szczególnie ta nowa 2014 gdzie tak naprawdę je się to co zawsze tylko odpowiednio skomponowane. D tego jednak bardzo fajny jest system treningów online, nie spotkałem się z czymś takim, ale okazuje się, ze to jest przydatne.

 14. ziola pisze:

  troche sa opieszali kurcze jeśli chodzi o odpisuwanie na maile bo czasem się strasznie długo na to czeka, ale tak poza tym to faktycznie jest ok. Z diety korzystam już 2 miesiące i jak na razie 6 kilogramów mma mniej, a dodam, ze ja nie mam wielkiej aktywności fizycznej bo praca za biurkiem, a potem odpoczynek w domu, ae jednal kilogramy powolutku schodża, wiec ja jestem bardzo zadowolony.Jak mowilem, tylko z odpisywanie na maile przez nich są trochę kłopoty.

 15. witam was wszystkich. Mam dość duży problem z tym żeby zrzucić zbędne kilogramy i jak na razie żadna dieta mi nie pomogła. Wydałem sporo pieniędzy na różnych dietetyków i wychodzi, że tak naprawdę było to nieptrzebne. Ponoć dieta z vitalią jest skuteczna, ale tam też się płaci t jeśli ktoś korzysta to niech się podzieli ze mna swoimi opniami. Będę wdzięczny…

 16. kwiecien pisze:

  kolego, znam twój bol kurcze bo ja tez strasznie długo walczyłem z nadwaga i tez zmarnowałem tak naprawdę kupe kasy na to wszystko. Generalnie jednak jak zarejestrowałem się na tym portalu vitalia to od razu zaczałem korzystać z tej diety klasycznej i nap[rawd widze niezłe efekty tego. Ogólnie to ja jeszczekorzystam z zajęć fitness, które są na tej stronie to może to dlatego tez tak ładnie idzie, ale ogólnie jestem zadowolony.

 17. olkk pisze:

  tak naprawdę to nie da się określić czy dana dieta ci pomoze bo sam widzisz, ze dietetycy ci coś tam przepisywali, a to i tak na ciebie nie działało. Jeśli chodzi o ten serwis vitalia to ja faktycznie jestem zadowolony z efektów tej całej kuracji bo kilogramy mi ubywają, a ja akurat korzystam z diety nowa 2014 bo ona wydaje mi się najciekawsza. Tam nie zmieniasz w sumie nawyków żywieniowych tylko trzeba jeśćtroszke mniej. Dla mnie wygodna sprawa i jestem zadowolony.

 18. kubik pisze:

  cena nie jest wysoka bo wychodzi taniej niż łażenie do tych całych pożal się boże dietetyków, takie jest moje zdanie. Tam jak kupisz abonament to masz pełny dostęp do tych wszystkich narzędzi i w ogóle, ze żaden dietetyk nie jest już potrzebny, przynajmniej mnie to nie sprawiło większego problemu. Co do diety to w moim przypadku klasyczna okazala się najlepsza, ale to pewnie zależy od samej osoby.

 19. giewont pisze:

  ja to bym był w pełni zadowolony z tego portalu gdyby oni tylko chcieli chętniej odpoaiwadac na maile, bo niestety na ich odpowiedź naprawdę strasznie długo trzeba czekac, ale to w sumie jest szczegół.Generalnie ja też jestem zadowolony i tez wybrałem te diete nowa 2014 bo jednak wydaje się najnormalniejsza. Uważam, że dobre miejsce i jedyne zastrzeżenie jakie mam do wlasnie d tego odpowiadania na wiadomości.

 20. twoj stary pisze:

  Tez uważam, ze klasyczna dieta jest jednak najskuteczniejsza z tych co sa na stronie vitalia. Ta nowa dieta 2014 też działała na mnie, ale strasznie powolnie, a ta klasyczna jest dużo bardziej efektywniejsza w moim przypadku i dlatego jestem z nie bardziej zadowolony. Ja nie żałuje w sumie wydanych pieniędzy, a kupiłem sobie od razu abonament na cały rok żeby mieć spokój. Zreszta to się najbardziej opłaca w sumie.

 21. genkk pisze:

  e tam, to chyba maszpecha bo ja chyba jak do tej pory to nie czekałem na odpowiedź dłużej niż dobe, wiec nie bardzo wiem gdzie jest problem. W każdym bądx razie na mnie dieta nowa 2014 niestety nie działała zbyt dbrze, ale za to już ta GIpro okazała się kozacka bo naprawdę trace kilogramy. Do tego jednak jeszcze stosuje ten trening z tej strony bo kupiłem pelny dstep do strony to pewnie ta aktywność fizyczna tez ma znaczenie. Jest spoko na tym vitalia.

 22. Chciałbym się od was dowiedzieć czy ta cała strona vitalia to w ogóle jest skuteczna czy raczej nie ma się za bardzo czym tak podniecać? Licze na to, że są tutaj jakieś osoby, które miały do czynienia z tym portalem i mogą coś na ten temat powiedzieć bo nie chce bez sensu wydać na to kasy.

 23. kulik pisze:

  ja tam jestem zadowolony w sumie z efektów diety na vitalia. Masz tam sporo diet do wyboru to zawsze można to dopasować do swoich osobistych potrzeb,. Generalnie nie jest wcale tak źle. co prawda te diety są dość powolne w efektach, ale to dlatego ze nie rezygnuje się tak do końca z tradycyjnych potraw, a to w sumie jest fajne i jak dla mnie warto poczekać na efekty dłużej. Ja jestem zadowolony w sumie.

 24. zajac pisze:

  początkowo myslalem ze korzystanie z tej strony vitalia jest chlernie drogie, ale jak zobaczyłem ile diete\tycy sobie liczą za konsultacje w moim miejsce to mnie ciarki normalnie kurde przeszły. Okazuje się jednak, ze mnie się to opłaca, a zestaw narzedzi jest na tyle pokaźny, ze naprawdę można zstac dietetykiem dla siebie samego. Może troszkę marnie odpisują na wiadomości, ale ostatecznie udzielają informacji i jest ok.

 25. Piotr pisze:

  Żeby się zarejestrować w Vitalii trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, co jest dzisiaj normą. Ale przy okazji musimy zgodzić się na „przekazywanie danych osobowych innym podmiotom” co już uważam za grę nie fair. Podajemy temu portalowi sporo danych o sobie a oni tym handlują nie wiadomo z kim i po co.

 26. karatoteczka pisze:

  99 zł za 2 miesiące diety, która jest skuteczna, to jest jak za darmo (!)
  W tym jest fitness online, plan treningowy, opieka psychologa i dietetyka. Kto inny w polsce oferuje za taką niską cenę równie wiele?
  Nikt. 10 lat doświadczenia robi swoje!

 27. lusia29 pisze:

  Czy korzystał ktoś z diet na Vitalii? Jakie macie zdanie? Ktoś mi przybliży działanie tej platformy?

 28. Wejdź sobie na stronę vitalia.pl i pooglądaj. Najlepiej jak się od razu zarejestrujesz to masz dostęp do większości funkcji i więcej widzisz.

 29. rozyczka3616 pisze:

  No dobrze, a w jaki sposób układane są diety? Kto je układa? Jakiś dietetyk, ktoś kto się na tym zna?

 30. doremi pisze:

  Na stronie masz przdstawione deitetycznki, same młode babeczki 😉 ciekawe czy rzeczywiście mają tkie studia pokończno e jak tam podają?

 31. b-kulig pisze:

  Wypełniasz formularz na stronie i zaznaczasz swoje preferencje odnośnie posiłków, tempa w jakim chcesz zrzucić kilogramy i Twojej aktywności fizycznej. Na tej podstawie wybierają ci dietę i raz na tydzień dostajesz jadłospis. Dodatkowo posiłki w diecie można sobie wymieniać, oznaczone są one kolorami od zielonego przez żółty do czerwonego, na posiłek z grupy zielonej zawsze możesz wymienić a np. z czerwonej tylko raz w tygodniu.

 32. sabine27 pisze:

  Masz jadłospis na cały tydzień i możesz sobie zrobić zakupy wcześniej, bo masz tam listę zakupów, Wygodne to jest i mogę sobie wydatki zaplanować wcześniej 🙂

 33. Romek pisze:

  Na diecie byłem dwa razy, potwierdzam ze dieta działa jednak na 100% nie układa jej dietetyk tylko program robi to automatycznie bez pomyślenia, dużo trzeba zmieniać i poprawiac jednak sam zamysł jest w porządku. Dzięki nim schudłem ze 111kg na 95kg. Planuję ponownie przejść na dietę żeby zrzucić jeszcze 10kg.

 34. prymus15 pisze:

  Kobitki, czy któraś będzie w stanie potwierdzić, że wsparcie tego portalu jest wartościowe? Po ciąży nie mogę stracić na wadze niestey i trwa to już ponad 1.5 roku, jestem zalamana po prostu z tego powodu i choć mam wsparcie męża to jednak źle się czuje w swoim ciele…mam taką apke na smartfona, która pozwala mi liczyć kalorie, ale słabo sobie radze, szybko motywacji brakuje. Waerto korzystać z tego portalu?

 35. pecado pisze:

  Kobitki, czy któraś będzie w stanie potwierdzić, że wsparcie tego portalu jest wartościowe? Po ciąży nie mogę stracić na wadze niestey i trwa to już ponad 1.5 roku, jestem zalamana po prostu z tego powodu i choć mam wsparcie męża to jednak źle się czuje w swoim ciele…mam taką apke na smartfona, która pozwala mi liczyć kalorie, ale słabo sobie radze, szybko motywacji brakuje. Waerto korzystać z tego portalu?

 36. nikolasus pisze:

  Spoko stronka, bardzo mi pomogła i koleżanki z uczelni także w ciepłych słowach się wypowiadają, teraz same stałyśmy się ekspertkami od utrzymania dobrej wagi 😀 😀

 37. ilsa pisze:

  Spoko stronka, bardzo mi pomogła i koleżanki z uczelni także w ciepłych słowach się wypowiadają, teraz same stałyśmy się ekspertkami od utrzymania dobrej wagi 😀 😀

 38. harpmoon pisze:

  Ogólnie portal jest wartościowy, choć odnosę wrażenie ze jest tam trochę przesyt infoqrmacji, w takim sensie, ze strona nie jest dobre rozplanowana i bardzo łatwo jest się wtym wszystkim pogubić, ale poza tym to nie mam w zasadzie zatrzeżeń, jest pomocna, szczególnie ta baza produktów.

 39. wertus18 pisze:

  Ogólnie portal jest wartościowy, choć odnosę wrażenie ze jest tam trochę przesyt infoqrmacji, w takim sensie, ze strona nie jest dobre rozplanowana i bardzo łatwo jest się wtym wszystkim pogubić, ale poza tym to nie mam w zasadzie zatrzeżeń, jest pomocna, szczególnie ta baza produktów.

 40. pegas pisze:

  Ej, te diety tam to są bezpieczne czy takie typowe z kolorowych gazetek, które każą jeść ziemię okraszoną trawą… :/ coś mnie trafia jak widze te dietki w necie, masakra.

 41. aspirant2 pisze:

  Sympatyczne miejsce, duza społecznośc, ciekawe diety i ogólnie pomocne przy odchodzaniu, pewnie dobre też jak ktoś chce zachować dobrą wagę na długo.

 42. mexx pisze:

  Bomba, prawie 11kg mniej, beka ze mnie była paskudna, teraz w końcu mieszcze się w stare kiecki, takie seksowne, od męża się opędzić nie mogę hehe 😀

 43. makrobiusz pisze:

  Ej, te diety tam to są bezpieczne czy takie typowe z kolorowych gazetek, które każą jeść ziemię okraszoną trawą… :/ coś mnie trafia jak widze te dietki w necie, masakra.

 44. cdg0 pisze:

  Żonka namiętnie przesiaduje na tej stronce, chyba jej pomaga bo strasznie podniecona jest, tak se napisałem bo przypadkiem trafiłem na to 😀

 45. bidek pisze:

  Czemu kurcze wcześniej nie trafiłam do tej vitalii :/ złośliwość losu, wydałam majątek na masaże, zabiegi odchudzające, diety jakichś niby pro typów w poradniach, a wszystko to można było potłuc o nieistniejący kant tylnej części ciała 😛 tutaj w końcu znalazłam wsparcie na jakie liczyłam.

 46. gavlos pisze:

  Sympatyczne miejsce, duza społecznośc, ciekawe diety i ogólnie pomocne przy odchodzaniu, pewnie dobre też jak ktoś chce zachować dobrą wagę na długo.

 47. geranium pisze:

  Bomba, prawie 11kg mniej, beka ze mnie była paskudna, teraz w końcu mieszcze się w stare kiecki, takie seksowne, od męża się opędzić nie mogę hehe 😀

 48. agnes pisze:

  Żonka namiętnie przesiaduje na tej stronce, chyba jej pomaga bo strasznie podniecona jest, tak se napisałem bo przypadkiem trafiłem na to 😀

 49. kinzie22 pisze:

  Czemu kurcze wcześniej nie trafiłam do tej vitalii :/ złośliwość losu, wydałam majątek na masaże, zabiegi odchudzające, diety jakichś niby pro typów w poradniach, a wszystko to można było potłuc o nieistniejący kant tylnej części ciała 😛 tutaj w końcu znalazłam wsparcie na jakie liczyłam.

 50. mwolf pisze:

  Mam pytanie, czy ta baza produktów spożywczych fatycznie jest taka obszerna? Wydaje się atrakcyje to, że można na przykład już w domu zaplanować odpowiednio dietetyczne zakupy.

 51. liliana pisze:

  Mam pytanie, czy ta baza produktów spożywczych fatycznie jest taka obszerna? Wydaje się atrakcyje to, że można na przykład już w domu zaplanować odpowiednio dietetyczne zakupy.

 52. maniut pisze:

  Nie wszystkie diety są atrakcyjne, a sama baza produktów nie jest imponująca, ale i tak godne uwagi miejsce.

 53. witpap pisze:

  Nie wszystkie diety są atrakcyjne, a sama baza produktów nie jest imponująca, ale i tak godne uwagi miejsce.

 54. klaudia pisze:

  ja czekam aż mi diete ułożą ktoś z 2016 ? moze sie podzielic opinią 🙂

 55. Anonim pisze:

  Mama pytanie czy produkty w diecie są drogie? Ilu miesięcznie was mniejsze więcej wynosza same produkt?

 56. Duzo miesięcznie dieta wynosi finansowo?

 57. asia pisze:

  Jestem na diecie od 13.01. i mam na minusie 6.2 kg-1600 kcal i dodam że nie ćwiczę nic.Posiłki są rewelacyjne i jest możliwość zamiany jak akurat coś nam nie pasuje.Można też wykluczyć te produkty co nie lubimy.Kilkakrotnie próbowałam odchudzanie na własna ręke ale teraz uważam że to duży błąd.Osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam

 58. Minionka pisze:

  Byłam na diecie 2 razy. Raz kilka lat przed ciążą i rok po ciąży, jak nie mogłam schudnąć tych 7 kg, co mi zostały po maluchu. Za pierwszym i drugim razem się udało, bez większych problemów. Ale to chyba wszystko dlaczeto, że ta dieta jest smaczna i nie zabrania wszystkiego.

 59. Zadowolona pisze:

  Ja schudłam w 2016 roku zmniejszając porcje i wylaczylam słodycze i ostatni posilek o godz 17,30 i dużo wody . Po dwóch miesiącach 6 kg mniej.

 60. salsus pisze:

  czy przejście na wegetariańską dietę może przyspieszyć proces odchudzania? Nigdy specjalnie nie była za vege, ale zastanawiam się, bo może warto. Jak myślicie?

 61. sowi pisze:

  w ramach tego abonamentu można korzystać z jakichś bezpłatnych, zdalnych porad dietetyków? Ktoś coś wie na ten temat??

 62. piwo pisze:

  W jaki sposób mogę opłącić taki abonament, akceptują płatności kartą?

 63. mini pisze:

  Oczywiście, wszystko to pięknie brzmi, ale czy ktoś jeszcze wypróbował te diety na własnej skórze?

 64. fresa pisze:

  Tak i szczerze polecam. Prowadzimy z mężem aktywny tryb życia. Regularnie chodzimy na siłownię, on uprawia surfing. Niestety praca ograniczała nasz czas na przygotowanie dobrze dobranych posiłków. Wykupiliśmy więc dietę dla dwojga, początkowo na próbę, na dwa miesiące. Przesłano nam nie tylko mnóstwo różnorodnych przepisów na śniadania, obiady, kolacje itd., ale także szczegółowe listy zakupów na cały tydzień, które zamykały się w kwocie 120 zł! Kiedy porównałam to z naszymi dawnymi wydatkami okazało się, że zaczęliśmy nawet oszczędzać. A rezultaty diety? W połączeniu z regularnymi wizytami na siłowni, działa.

 65. piwo pisze:

  A mnie podoba się, że oferują opcję wegetariańską. Diety odchudzające zazwyczaj zakładają jedzenie białego mięsa i ryb, ciężko jest znaleźć wariant wege, a tu proszę, jest ????Próbował ktoś może i jest w stanie potwierdzić jej skuteczność?

 66. Sylwia pisze:

  Byłam w 2018 r. schudłam 22 kg i zaszłam w ciążę jedna i 9 miesięcy później w następną taż że teraz jestem 2 miesiące po ostatnim porodzie i jak tylko zacznie się 3 miesiąc to wykupuje ponownie dostęp bo mi się po ciążach znowu nazbierało kg i chce dokończyć to co zaczęłam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *