Hi Hybrid – czy lakiery hybrydowe znanej marki zawojują polski rynek? Sprawdzamy!

Lakiery hybrydowe cieszą się obecnie ogromną wręcz popularnością. Ich ogromną zaletą jest z całą pewności trwałość, jak również wyjątkowo piękny wygląd. Większości kobiet taki manicure na pewno kojarzy się z wizytą w salonie kosmetycznym. To natomiast oznacza konieczność ponoszenia większych wydatków, na które nie będą mogły pozwolić sobie nastolatki.

Nic więc dziwnego w tym, że pośród najmłodszych dziewczyn, dopiero zbliżających się do pełnoletności, hybryda nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem. Osoby takie nie mają stałego dochodu, a do tego brak czasu najczęściej nie jest dla nich problemem. Hybryda ma dla takich dziewczyn jeszcze jedną wadę – paradoksalnie jest nią nadmierna trwałość. Młode kobiety uwielbiają bawić się kolorami i stylami. Nierzadko paznokcie malowane są na 2-3 dni, aby po tym okresie wnieść do wyglądu odrobinę świeżości.

Choć wydaje się to trudna grupa docelowa klientów, która do tego rzadko może pochwalić się stałymi dochodami, to jednak firma Hi Hybrid postanowiła się nią zainteresować. To stosunkowo młoda marka na rynku, która specjalizuje się w sprzedaży nie tylko lakierów hybrydowych. Czym dokładnie jest, co może zaproponować i czy warto skorzystać z jej oferty? Na te pytania odpowiemy w dalszej części!

Hi Hybrid – co to jest?

Tak, jak zdążyliśmy już wspomnieć, jest to stosunkowo młoda firma, istniejąca na rynku od krótkiego czasu. Pomimo tego, już zdążyła zaskarbić sobie serca wielu klientek, ciesząc się z każdego miesiąca coraz większą popularnością.

Firma bardzo wyraźnie celuje w potrzeby młodych, nieco szalonych jeszcze dziewczyn, które uwielbiają eksperymentować ze swoim wyglądem. Ponieważ problemem takich osób nie jest brak czasu, Hi Hybrid przede wszystkim stawia na promowanie produktów do samodzielnie przygotowywania hybrydowego manicure. W efekcie w ofercie można znaleźć wiele gotowych zestawów, w których skład wchodzą wszystkie podstawowe narzędzie potrzebne do samodzielnego wykonywania lakierów hybrydowych.

Oprócz tego firma stawia oczywiście na mnóstwo akcesoriów do kupienia oddzielnie, jak i na same lakiery hybrydowe w wielu różnych rodzajach. To, co warte podkreślenia, to fakt, że marka nie tylko sprzedaje własne produkty, ale jednocześnie służy swoim użytkownikom fachową poradą. To kolejny dowód na to, jak bardzo firmie zależy na tym, aby jej klientki mogły bez przeszkód, we własnym zakresie bawić się lakierami hybrydowymi.

Czym wyróżniają się oferowane produkty?

Co takiego niezwykłego jest w tej ofercie, skoro lakiery hybrydowe niczym specjalnym z pozoru się nie wyróżniają? Klasyczne hybrydy mają bardzo płynną konsystencję. Efektem tego jest utrudnione ich nakładanie. Przy braku doświadczenia łatwo je rozlać nie tam, gdzie trzeba, jak i uzyskanie równej struktury na paznokciu jest niemałym wyzwaniem.

W przypadku Hi Hybrid jest zupełnie inaczej. Te lakiery hybrydowe specjalnie mają gęstszą konsystencję, co ułatwia ich nakładanie. Dodatkowo wszystkie narzędzia, które są potrzebne domowym manicurzystkom, są wyjątkowo proste w obsłudze. Oczywistym jest tutaj to, że z ich wykorzystaniem nie da się stworzyć naprawdę profesjonalnego malowania paznokci, ale z punktu widzenia młodych dziewczyn, na pewno będzie ono wystarczające.

Ofertę wyróżnia na rynku również cena. Lakiery hybrydowe są tańsze od kilku do nawet kilkunastu złotych tańsze względem swoich klasycznych odpowiedników. Dużą zaletą oferty jest jej różnorodność. Znalezienie lakierów dopasowanych do potrzeb na pewno nie będzie stanowiło problemu.

Warto wspomnieć jeszcze kilka słów o inspiracjach. Sklep internetowy jest jednocześnie stroną blogową, na której klientki znajdą mnóstwo cennej wiedzy związanej z nakładaniem lakierów hybrydowych i różnych ozdób. Oprócz tego na witrynie znajduje się również mnóstwo inspiracji, które firma nieustannie aktualizuje.

W efekcie Hi Hybrid to ciekawe miejsce dla każdej miłośniczki mody i niecodziennego stylu malowania paznokci. Jak zapewnia firma, z pomocą dostępnych narzędzi i zgromadzonej na witrynie wiedzy, każdy może szybko nauczyć się sztuki tworzenia pięknego manicure.

Ceny

Czy pod kątem ceny Hi Hybrid faktycznie ma się czym pochwalić? Na to pytanie musicie oczywiście odpowiedzieć sobie samodzielnie, ale zaprezentujemy Wam kilka przykładów aktualnych cen ze sklepu. To na pewno ułatwi Wam samodzielną ocenę, czy oferta ta jest faktycznie atrakcyjna.

Zacznijmy może od samych narzędzi. Najbardziej podstawowy zestaw urządzeń potrzebnych do samodzielnego wykonywania manicure kosztuje w sklepie obecnie 169,99 zł. W tzw. zestawie startowym znajduje się jednak nie tylko specjalna lampa, blok polerski oraz kilka pilniczków. To także 3 lakiery hybrydowe w podstawowych kolorach, baza, aceton, top oraz cleaner. Niewątpliwie jest to faktycznie pełny zestaw, który od razu umożliwia ozdabianie własnych paznokci.

Kolejną ważną informacją jest to, że praktycznie wszystkie lakiery hybrydowe są sprzedawane w sklepie w cenie 19,99 zł. Nie ma więc znaczenia, jaki rodzaj czy kolor interesuje klienta. Buteleczka zawiera 5 ml produktu, czyli jest mniejsza, niż standardowo. Z drugiej jednak strony są to lakiery do użytku domowego i dlatego w tym przypadku ich ilość jest całkowicie wystarczająca.

Co ciekawe, dokładnie w tej samej cenie są zarówno bazy, jak i topy. Oba produkty, bez których nie da się zrobić hybrydowego manicure, również sprzedawane są w buteleczkach po 5 ml.

W ofercie jest również mnóstwo przydatnych akcesoriów. Zalicza się do nich między innymi:

 • 10 szt. drewnianych patyczków w cenie 4,99 zł,
 • bezpyłowe waciki 250 szt. w cenie 9,99 zł,
 • prosty pilnik do paznokci 100/100 w cenie 5,99 zł.

Zwroty i reklamacje

O wysokiej jakości produktów oferowanych przez Hi Hybrid doskonale świadczy fakt, że firma udziela na wszystko aż 2-letniej gwarancji. W przypadku lakierów, baz i innych produktów płynnych, gwarancja nie może być jednak dłuższa, niż data przydatności produktu do użycia.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów w tym okresie, można z powodzeniem je zgłaszać. Jeśli zakup był zrobiony w sklepie stacjonarnym, reklamację należy składać również w tym punkcie. W przypadku zakupów online, można zadzwonić, ale najwygodniejszym sposobem jest zgłoszenie problemu na adres poczty elektronicznej. Następnie wystarczy zapakować wadliwe produkty i odesłać je na adres, który znajduje się na stronie samego sklepu.

Osoby dokonujące zakupów online, bezpośrednio na stronie internetowej firmy, mają oczywiście prawo do zwrotu. Maksymalny czas na to, aby zdecydować się na zwrot, wynosi 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Chęć zwrotu wystarczy zgłosić firmie, na przykład na adres poczty elektronicznej.

Od tego momentu jest kolejne 14 dni na odesłanie produktów. Firma w możliwie najkrótszym czasie dokona wypłaty środków na wskazane konto bankowe.

Opinie użytkowniczek

Firma Hi Hybrid niewątpliwie cieszy się rosnącą popularnością i z każdym miesiącem zbiera coraz więcej pozytywnych opinii. Klientki przede wszystkim chwalą sobie wysoką jakość lakierów i wszystkich innych produktów oferowanych przez sklep. Najważniejsze jest jednak to, że Hi Hybrid chwalone jest za sprzedaż rzeczy, które naprawdę ułatwiają samodzielne przygotowanie manicure. Do zalet klientki bardzo często zaliczają również konkurencyjne ceny oraz ekspresową dostawę zamówień.

Czy warto zaopatrywać się w tym sklepie?

Na pewno po przeczytaniu powyższego wpisu wiele z Was zastanawia się teraz poważnie, czy jest to oferta, z której warto skorzystać. Naszym zdaniem tak, jeśli lubicie hybrydowe lakiery oraz przede wszystkim macie czas i chęci do samodzielnego malowania paznokci. Oferta Hi Hybrid jest na tyle szeroka, że każdy z powodzeniem może tutaj dopasować produkty do własnych potrzeb. Jeśli wierzyć opiniom użytkowniczek, obsługa narzędzi do robienia manicure jest prosta, a efekty naprawdę zaskakująco dobre.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Hi Hybrid - opinie z forum:

 1. tirti pisze:

  mam takie pytanie do Was. Czy ten zestaw startowy ma też jakąś instrukcję obsługi, która wyjaśnia, jak go używać i jak traktować te wszystkie lakiery?

 2. janoo pisze:

  Hej, korzystałyście może już dziewczyny z tych lakierów? Ja mam własne narzędzia do hybrydy, ale szukam jakichś wygodnych lakierów. To prawda, że niestety wszystkie są tak płynne, że mam problem z ich nanoszeniem. Te faktycznie są gęstsze?

 3. routlaw pisze:

  gdzie ta firma ma swoje sklepy stacjonarne, ktoś orientuje się może?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *