opłaty w erodate ?

opłaty w erodate ?
5 (100%) 1 vote[s]

Chcialem się dowiedzieć jednej rzecyz jeśli chodzi o erodate bo zastanawiam się nad tym czy te konta tam są darmowe czy za cos się płaci? Nie jest w ogole tak ze są jakies opłaty za rzeczt w tle i często się o tym nawet nie wiem ze za cos się płaci? Jak korzysta ktoś to niech da znać, bardzo proszę?

Odpowiedzi:

  1. Samo korzystanie z tej strony erodate to jest darmowe, ja nie spotkałem się osobiście z zadnymi takimi oplatami dodatkowymi i tez ukrytych nie zauwazylem, mam konto tam od trzech miesięcy, ale nie przyszlu mi żadne dziwne rachunki. Ogólnie jestem zadowolony. Jedyne opłaty jakie znam na tym serwsie to dotyczą posiadania konta vip, ale to jest nieobowiązkowe, chcesz to płacisz, a jak nie to nie i tyle.

  2. Z tym ze według mnie korzystanie z tej strony erodate bez konta vip trochę się mija z celem bo jednak dużo jego opcjoi jest wtedy niestety niedostepna. To oczywiście moje zdanie, ale wydaje mi się, ze bez tego konta vip to ciężko byłoby się z jakąś laską umówić na seks randkę bo są ograniczone możliwości uzupełnienia profilu. Samo konto vip kosztuje jednak koło 10zł, wiec nie jest to taka wysoka opłata.

  3. Potwierdzam, z tego co mnie wiadomo to konto vip faktycznie jest jednyna oplata jaka zastosowali na tym portalu erodate. Ja się jeszcze nie spotkałem z niczym innym, ale wcale nie uważam, ze na darmowym koncie się nie da umwaiac na seks randkio. Jest to trudniejsze, to prawda, ale jednak nie niemożliwe. Mnie się z darmowego też kiedyś udało umowic na taką randkę, wiec jednak się da. Oplat ukrytych tez nie zauwazylem, wiec wynika z tego, ze oni jednak nie oszukują swoich użytkowników.

  4. Erodate – TYLKO dzisiaj 19.05.19 – oferta specjalna. Kliknij

Dodaj komentarz