gdzie kupic karte sim nju mobile??

gdzie kupic karte sim nju mobile??
5 (100%) 1 vote[s]

Czy może mi ktoś z was powiedzieć gdzie do cholery mogę sobie kupic karte tego nju mobile bo byłem w roznych sklepach i niestety nigdzie nie udało mi się tego znaleźć, a ta ich nowa oferta wydaje mi się być bardzo atrakcyjna. Jak ktoś wie to proszę o jakies informacje w tej sprawie? w ogole dobra ta sieć jest?

Odpowiedzi:

  1. Ja też kupowałem na stronie, szybko ta karta do mnie doszla, nie było z tym większych problemów. Co do sieci to jestem nawet zadowolony, nie bardzo wiem bo kogo to podchodzi, ale jakość polaczen iż asieg według mnie są w na przyzwoitym poziomie. Co do oferty to mnie pasuje, nie mają drogo, ale to tez zależy na czym komu zależy.

  2. Powiem tak, ogólnie jest faktycznie tanio jeśli się glownie dzwoni czy sms-y pisze. Oferta internetu jest za to trochę zagmatwana i jak się porządnie w to zagłębiłem to wcale nie jest już tak kolorowo jakby się mogło wydawac. Do gadania tak, do neta już średnio. to tak w skrócie.

  3. pewnie się da, napisz do nich na ich stronie głównej i się zapytaj, pewnie tez się za to cos placi, ale to chyba we wszystkich sieciach tak jest.

  4. Reklamy mnie strasznie denerwują, ale oferta jest faktycznie w miare przyzwoita, jak na użytkownika lubiącego oferty na karte to mysle ze ok, ja jestem zadowolony.

Dodaj komentarz