gdzie można kupić kartę nju mobile

gdzie można kupić kartę nju mobile
5 (100%) 1 vote[s]

potrzebuje pilnej pomocy bo skonczyla mi się umowa abonamentowa, już ją wypowiedziałam i teraz jestem bez telefonu w ogóle bo chciałam przejść na karte w nju mobile, ale od kilku dni bładze po miescie i nie mogę znaleźć miejsca gdzie da się kupić karte tej sieci. Kto może mi pomóc i powie gdzie we wrocku sprzedają te karty??? proszę o pilną pomoc!

Odpowiedzi:

  1. nie wiem gdzie akurat w tym twoim wrocku, ale z tego co się orientuje to u nich kupuje się tylko za pośrednictwem strony internetowej. Jak chcesz kupic to wchodzi na njumobile.pl tam wybierasz oferte i zamawiasz, ja tak przynajmniej zrobiłem.

  2. To zależy czego potrzebujesz, mnie akurat się to opłacało. Abonament w innej sieci płaciłem ponad 70zł i też sporo nielimotowanych rzeczy. Teraz mam to nju na karte to zamyka się w maks 40zł, oczywiście z netem, jak nie korzystam z neta to góra 3 dyszki, dla mnie to spora różnica.

  3. Oferta jest niezla jakość polaczen w zasadzie tez obsluga klienta trochę slaba czasem odnoszę wrazenie ze pracują tam niekompetentni ludzie generalnie spoko trochę minus ze oni tylko przez neta działa ale pewnie dlatego jest taniej. przyznam jednak ze oferta internetu nie do końca mnie zadowala, jak się sporo korzysta to trochę drogo za to wszystko wychodzi.

Dodaj komentarz