Ludziska, mam do was takie pytanko, chce sobie kupić starter od virgin mobile do swojego telefonu, ale niestety za nic nie mogę go znaleźć w swojej okolicy. Czy możecie mi powiedzieć gdzie kupowaliście swoje startery? Może one są tylko sprzedawane w formie online? Proszę bardzo o pomoc i dość pilną odpowiedź w tej kwstii ? Z góry ogromne dzięki!!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Odpowiedzi:

 1. rak39 pisze:

  Trzeba było od razu wlecieć na ich strone, ja po prostu u nich sobie zamawiałem starter i tyle, najwygodnie. Tak to nie wiem gdzie można kupic, doładowania tez kupuje po necie wiec nawet nie orientuje się za bardzo czy w sklepach są.

 2. to chyba mieszkasz na strasznym zadupiu…co jeden sklepik maly to ma te startery ?

 3. black77 pisze:

  Hehe, na na stacji benzynowej kupiłem tankując paliwo do auta i kawkę do siebie ? ? generalnie w sieci na ich stronie jest lista sklepow, bo to muszą być oczywiście punkty partnerskie, wspolpracujace z firmą i wtedy masz tam startery. Doladowania to chyba wsedzie można kupic gdzie sa rterminale, ale może się mylę, w sumie to ja też zazwyczaj kupuje po sieci doładowania.

 4. To ja z innej beczki, ktoś miał doświadczenia z tą siecią? Muszę zmienić kartę bo mam dosyć podnoszonych ciągle opłat i zastanawiam się wlasnie na virgin, możecie powiedzieć czy warto?

 5. Virgin Mobile – dzisiaj 24.09.23 – oferty promocyjne

 6. jabo50 pisze:

  Taki problem wejść na strone i zobaczyć taryfy? Kolego, pomysl trochę, jeden dużo gada, inny leci z wiadomościami tekstowymi, dla jeszcze innego ważne jest żeby neta było dużo i fejsik za frajera ? ogarnij temat na stronie oferty i sobie policz czy ci się oplaca. Dla mnie jest komfortowo, poki co place najmniej z wszystkich sieci do tej pory, a telefonow na karty mam kilka.

 7. witpap pisze:

  Jak nie ma nigdzie w okolicy to podejdz do księdza i zapytaj czy sprzeda ? oni na wszystkim lubią zarabiać ;]

 8. jara pisze:

  Praktycznie każdy kiosk, te małe sieciowe sklepy osiedlowe, stacje benzynowe, w marketach są startery, nie wiem gdzie masz problem z jego zakupem, ja nawet nie szukając tego specjalnie często je widzę w różnych sklepach

 9. cdg0 pisze:

  No to fajnie macie bo u mnie nigdzie nie ma :/ zamowilem już przez neta, trudno, będzie trzeba trochę poczekać.

 10. garbik pisze:

  Te a co to za siec w ogole? Nie slyszalem i czemu nazywa się dziwicza??? :p pewnie znów powstalo pod jakąs stajnią większą

 11. loslos pisze:

  A co to za roznica? Ważne żeby było tanio, nie? A w przypadku tej ceny nie ma co narzekac na ceny, a przynajmniej ja tak uważam, co kto lubi oczywiście.

 12. kasrys pisze:

  Córka w kiosku ostatnio kupowala, tam tez sobie doladowuje telefon, wiec wydaje mi się, ze w większości miejsc te startery są dostpnę.

 13. woos pisze:

  Wiecie może przypadkiem czy oni mają te startery z tymi malutkimi kartami sim??? Mam nowy telefon i niestety nie mogę do niego wlozyc starej karty, ale i tak chciałam zmienić operatora tylko czy karty będą takie malutkie???

 14. zepo pisze:

  Zazwyczaj karty sprzedawane w starteach są po prostu multi, masz aką dużą, a do tego mniejsze wyciągane z tej większej, powinny być 3 wielkości tych kart, nie kupowałem virgin mobile, ale to chyba dzisiaj już standard

 15. foton pisze:

  Ludzie pomocy, do nowego telefonu nie pasuje mi staa karta od virgin jest za duża!!! Nie chce kupować nowego startera i stracić swojego starego numeru, możecie mi pomóc jak rozwiązać te sytuacje? Da się jakoś wymienić kartę z zachowaniem numeru?

 16. Virgin Mobile – dzisiaj 24.09.23 – oferty promocyjne

 17. lestat pisze:

  Od tego masz stronę operatora i telefon kontaktowy do niego żeby się dowiedzieć, nie? Zapewne się da, a czy coś to kosztuje to już musisz popytać.

 18. wszegniew pisze:

  Startery ludziska są wszędzie, w każdym markecie, na wielu stacjach benzynowych, w kioskach też często widywałem, bez problemu można kupić, nie jest to jakaś sieć krzak czy coś takiego, już długo działają na rynku ogólnie.

 19. dave pisze:

  Trochę się zawiodłam na cenach tej sieci, niby wygląda to kolorowo, ale jak przychodzi co do czego to tak średnio. Plusem jest to, ze faktycznie wszędzie dostępne są opcje doładowania telefonu, obsługa klienta za to działa bardzo marnie.

 20. szoamin pisze:

  Gadasz jakieś bzdury chyba, jakie tam masz ukryte opłaty? Wszystko wywalone na papierze dokładnie, ile napisane tyle się płaci, tu chyba wchodzą ludzie z innych sieci żeby jechać…ja tam polecam operatora, a karty, w sensie startery, dostępne sa w masie miejsc, punkty można odszukać sobie po prostu na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *