Nju mobile – czy warto dać jej szansę?

Choć na polskim rynku działa czwórka potężnych operatorów komórkowych, to regularnie pojawiają się mniejsze marki, które celują w dość nieliczne grono odbiorców i tym samym dość szybko upadają.

Jedną z nich jest Nju Mobile, marka, która w przeciwieństwie do konkurencji, trzyma się na rynku od dłuższego czasu. Przyjrzyjmy się jej w takim razie nieco bliżej.

Co to jest?

Strona Nju mobile. Źródło:https://www.njumobile.pl

Nju Mobile jest submarką na polskim rynku operatorów komórkowych, która swoją premierę miała w roku 2013, a więc trochę czasu już minęło. Wiele tego typu ofert upada dość szybko, a więc obecność marki już od 5 lat może świadczyć o tym, że jej oferta znalazła jednak spore grono zwolenników.

Marka powstała pod banderą Orange, jednego z 4 czołowych operatorów telefonii komórkowej na terenie Polski. Choć oferta kierowana jest przede wszystkim do osób bardzo młodych, to liczne badania statystyczne pokazały, że prawie 80% klientów sieci to osoby w wieku powyżej 25 roku życia. Co oferuje marka i czy warto zainteresować się jej usługami?

Oferta?

Liczne reklamy Nju Mobile wyraźnie wskazują na to, że oferta ma być maksymalnie prosta oraz przejrzysta i nie da się ukryć tego, że faktycznie tak jest. Klienci decydujący się na skorzystanie z tej oferty mogą tak naprawdę wybierać pomiędzy opcją abonamentu, określą w tym przypadku jako „nju z rachunkiem” oraz standardową opcję na kartę, czyli „nju na kartę”. Jak prezentują się obie te oferty?

Zacznijmy może od oferty abonamentowej, która jak się okazuje, jest wybierana zdecydowanie najczęściej. Choć abonament wielu osobom kojarzy się z koniecznością podpisywania nawet wieloletnich kontraktów, to jednak w przypadku Nju Mobile wygląda to zupełnie inaczej.

Abonament jest faktycznie umową, ale bezterminową, z zaledwie miesięcznym okresem wypowiedzenia, które można złożyć w dowolnym momencie. Zastanawiacie się pewnie, jak marka próbuje zatrzymać przy sobie klientów na dłużej? Cóż, o ile inni operatorzy uwielbiają kary umowne, tak Nju Mobile stawia na nagradzanie stałych klientów.

Osoby mające odpowiedni staż w sieci mogą obniżyć swoje rachunki nawet do zera, a do tego otrzymać dodatkowe pakiety GB, o czym opowiemy nieco później. Najważniejsze jest to, że w podstawowej ofercie prawie wszystko kosztuje 19 gr, a więc tyle zapłacimy za wysłanie MMS, minutę połączenia telefonicznego oraz wykorzystanie 1 MB danych, a jedyny wyjątek stanowią wiadomości SMS, które kosztują 9 gr.

Dokładnie tak sam prezentuje się oferta „Nju na kartę”. Tutaj również jako podstawę dostajemy za 19 gr wysyłanie wiadomość MMS, dzwonienie do wszystkich sieci oraz zużycie 1 MB danych przy połączeniach internetowych, a wiadomość SMS kosztuje 9 gr. Jakie są w takim razie różnice pomiędzy obiema ofertami?

Pakiety i taryfy

Oferta?

Choć teoretycznie w przypadku abonamentu w Nju Mobile podpisujemy jakąś umowę, to w praktyce można ją bez problemu wypowiedzieć w każdym momencie. Podstawowa różnica pomiędzy abonamentem, a ofertą na kartę polega po prostu na tym, że mając telefon na kartę możemy go zwyczajnie nie doładowywać, gdy tego nie potrzebujemy.

Okazuje się jednak, że Nju Mobile poszedł o krok do przodu i nawet przy kontrakcie można nie płacić za telefon, gdy się z niego nie korzysta.

Przy abonamencie mamy do wyboru ofertę:

 • za 19 zł (1 GB danych i rozmowy do wszystkich bez limitu);
 • za 29 zł (10 GB, rozmowy do wszystkich bez limitu i SMS/MMS bez limitu);
 • za 39 zł (20 GB, rozmowy do wszystkich bez limitu, SMS/MMS bez limitu).

Dlaczego w takim razie wcześniej wspominaliśmy o opłatach za połączenia, wiadomości i dane? Tutaj uwidacznia się ciekawa propozycja sieci. Opłaty naliczają się bowiem do momentu osiągnięcia abonamentowego limitu, a więc zadeklarowanej kwoty miesięcznej.

W przypadku, gdy nie wykorzystamy całego limitu to płacimy po prostu tyle, ile uzbierało nam się na koncie, ale nie mniej niż 9zł. Ciekawostką jest to, że przy minimum 3-miesięcznym stażu można nie płacić za rachunki ani grosza przez nawet 6 miesięcy z rzędu. Jeśli kompletnie nie korzystamy z telefonu, to czujemy się jak przy ofercie na kartę.

W przypadku oferty na kartę mamy 2 opcje do wyboru, a więc:

 • 19 zł z rozmowami bez limitu;
 • 29 zł z rozmowami i SMS/MMS bez limitu oraz z pakietem 10 GB internetu.

Użytkownicy oferty na kartę mają dodatkowo do wyboru wiele pakietów, dzięki którym można przede wszystkim zwiększać ilość danych dla internetu.

Zasięg sieci

Będziesz zadowolona!

W przypadku korzystania z Nju Mobile nie powinno być większych problemów z zasięgiem. Jak wspominaliśmy wcześniej, jest to marka powstała pod barwami Orange, a więc korzysta się tak naprawdę z sieci jednego z największych operatorów w Polsce. Użytkownicy sieci nie zgłaszają większych problemów związanych z zasięgiem, a i można także liczyć na dość rozsądne transfery internetowe.

Gdzie kupić kartę Nju Mobile?

Osoby zdecydowane na skorzystanie z oferty tego operatora, na pewno będą zadowolone z faktu, że zamówienia można wygodnie dokonać na oficjalnej stronie internetowej marki.

Wystarczy skorzystać z prostego formularza, uzupełnić podstawowe dane, wybrać numer telefonu i zaczekać na przesyłkę z kartą. W Nju Mobile można oczywiście także migrować ze swoim numerem z innych sieci.

Click to rate this post!
[Total: 36 Average: 2.9]

Nju mobile - opinie z forum:

 1. jakoś nie chce mi się wierzyć w te 2 zł dziennie za no limit na sms i rozmowy do wszystkich, sceptycznie do tego podchodzę, korzysta ktoś? Ta jest w Realu, czy jakiś haczyk?

  1. patryk pisze:

   Słyszeliscie może o nju mobile? Ostatnio coś takiego widziałem w tv i nie wiem co to w ogóle jest…Wiem tylko ze to jakiś operator komórkowy, ale chętnie poznam wasze opinie o nju mobile oraz jaki zasięg ma ta sieć?

   1. Anonim pisze:

    Uwaga na tego operatora – ma bardzo sprytnie napisany regulamin i olewają reklamacje klientow – po kilku mailach olali mój problem i zdecydowałem się na przeniesienie ponaf 300 numerów do innego operatora – uwaga na reklamy – trzeba bardzo dokładnie przestudiować regulamin bo jest zupelnie inachej niż podają w reklamach….

    1. Ya sam pisze:

     Ja mam u nich kilka numerów.Łączone : ja z córką,żona z synem i płacimy 76pln za 4 numery(38+38) i wszystko do oporu-często wyjeżdżam za granice(EU) i przez 4 lata tylko bodajże raz miałem wyższy rachunek niż 38 PLN -41 PLN (za dwa numery).Nigdy nie było problemu z BOK itd.Osobiście polecam.

  2. ja mam w nju mobile na karte usługe 99 gr za cały dzien a jak nie dzwonie nie płace nic usługa kosztuje 6zł raz aktywacja kodem *127*54# i usługa jest wazna bezderminowo wiec moim staniem jest najlepsza jesli sie mało miesiecznie dzwoni i sa nielimitowane minuty do konca dnia a smsy kosztuja 9 gr za 1 sms do wszystkich wiec warto byc nju mobile ja jestem zadowolony i super jest.

  3. otoja pisze:

   Haczyk oczywiście jest. Jak dzwonisz za długo to ci zawieszą numer!

   1. Anonim pisze:

    Sorry ale Bzdury piszesz.Mam w nju trzy numery, korzystamy z polaczen głosowych bardzo dużo i jeszcze nie mieliśmy sytuacji o której wspominasz. Nigdy nie było problemu z połączeniami wychadzącymi.

  4. Klient pisze:

   Nie prawda …pisze że pakiet ma 30 dniowy cykl a blokujcie po 28 dniach rozmowy i internet mimo nie zużytych GB.! A strony się zawieszają i muli w przeglądarkach , zasięg się traci w miejscu domu gdzie wcześniej nie było problemu!

 2. rober pisze:

  Nju mobile to w sumie odłam innej dużej sieci komórkowej i według mnie w miarę udany. Zasięg jest taki sam jak pomarańczowych, w wiec według mnie doskonały, a oferta atrakcyjna cenowo choć jak wiadomo w tym wypadku to wszystko zależy od naszych potrzeb.

  1. kondrart pisze:

   Jeśli chodzi o dzwonienie na telefony komórkowe i sms-y do faktycznie musze przyznać ze tanio. Lekkim minunes jest ich oferta neta bo w tym wypadku ceny jednak według mnie nie do końca są zadowalające, ale jak ktoś nie korzysta dużo z neta w telefonie to w zupełności wystarczy.

 3. Nowa sieć z abonamentem który można wypowiedzieć w każdej chwili. Jeszcze nie próbowałem w sumie, ale wygląda nieźle.

 4. kowalik pisze:

  Nowa sieć z abonamentem który można wypowiedzieć w każdej chwili. Jeszcze nie próbowałem w sumie, ale wygląda nieźle.

 5. wnuk pisze:

  Słuchajcie, mam kilka pytan odnośnie nju mobile. Po pierwsze to jak można do nich przenieść swój numer telefony, ten obecny?> Do tego gdzie można kupić sobie taki abonament? Szukałem jakiegoś sklepu nju mobile, ale nic takieo nie spotkałem niestety kurcze…

 6. augustyniakkk pisze:

  Bo oni nie mają niejako własnych sklepów, a przynajmniej ja też jeszcze nie widziałem. Wchodzisz na njumobile.pl i tam, mozeszsobie zamówić kartę z odpowiednim abonamenent, Co do przeniesienia numeru to nie mam pojęcia jak, ale domyślam się, że także poprzez tę stronę właśnie.

 7. No, na stronie możesz sobie przenieść numer. Podajesz odpowiednie dane, a oni się już resztą zajmują. W sumie nie trwa to długo bo sam to robiłeś, wtedy też szybciej bo korzystasz z poprzedniej karty sim.

 8. palka pisze:

  Ludzie co sądzicie w ogóle o nju mobile? Zastanawiam się nad tym jakiego operatora wybrać na telefonyu dla całej rodziny i nie mogę się na nic zdecydować…Czy warto według was wybrać właśnie njumobile ?

 9. Jak dzwonicie głównie na telefony komórkowe to według mnie warto bo dużo kasy się nie wyda. Oni jak dla mnie tylko internet mają drogi, ale tak to wygląda to nieźle.

 10. Raczej warto, chyba ze będziecie dzwonic tylko do siebie to może znajdzie się tansza oferta w samej sieci, ale wątpie. Tutaj oferta jest nielimitowanych polaczen do wszystkich sieci i jak dla mnie to wydaje mi się, ze wcale nie jest taka droga.

 11. A co myślicie o nju mobile jeśli chodzi o telefony? To chyba jacyś oszuści bo nigdzie nie ma na stronie info o telefonach…

 12. surykatki pisze:

  Bo ten operator nie posiada w ofercie telefonów. Możesz kupić sobie tylko abonament z kartą, a telefon kupujesz na własną rękę. Nie wiem co w tym dziwnego, ze uważasz ze to oszuści ;/

 13. golab pisze:

  Czytam sobie komentarze o nju mobile, ale nie mogę znaleźć jednej rzeczy. Mianowicie czy da się wybrać jakąś ofertę na firmę bo prowadzę i chciałbym sobie odliczać. Jak tak to jakie ceny ma nju mobile dla firm?

 14. niuda pisze:

  Z tego co wiem to oni mają tylko ofertę dla klientów indywidualnych, wiec nie ma czegoś takiego jak oferta dla firm, ale może się mylę.

 15. bonzai pisze:

  No dokładnie, tylko dla indywidualnych. Teoretycznie da się to obejść w taki sposób, że możesz sobie brać co miesiąc faktury do abonamentu i wtedy masz dane firmy pośredniczącej,ale pewnie to cie nie będzie satysfakcjoinować. Niestety nie da się wziąć u nich niczego na firmę.

 16. sowa pisze:

  Kolejny sposób na naiwnych ogłupionych młodych ludzi. Po pierwsze nic nie jest za darmo. Po drugie większość sieci, ale nie wszystkie, to są bardzo drogie połączenia jak na europejskie standardy. Po prostu tu w tej dziwnej POlsce robi się ludzi w wała jak się tylko da. Jeśli ktoś daje jakieś usługi na abonament to zbiera dane klientów, więc 0 prywatności. Płacenie jakiś abonamentów to kolejny przekręt, abonament za gaz, abonament za światło, tu podatek, tam podatek. Na końcu cena kosmiczna usługi za którą płaci klient. W obecnej chwili to można z ręką na sercu pochwalić tylko jedną sieć „Biedronka” nie ma żadnych ukrytych opłat, prywatność, opłaty 5zł na 5 dni to daje 25 zł na miesiąc. W tym bezpłatne połączenia i smsy do wszystkich w sieci „Biedronka” do wszystkich w sieci T-mobile, do wszystkich w Heyach.
  Kto jest tańszy w usługach od „biedrony” 25 zł na miesiąc doładowanie i koniec zasięg T-mobile i wszystko na temat. Biedronka pobiła wszystkich nawet Play, orange, Plus, Nju.
  To nie żadna reklama to autentyczna rzeczywistość. Aparaty telefoniczne im nowsze tym słabsze wyświetlacze i dotyki, serwisy kosztują. Wnioski wyciągnijcie sami

  1. 5 zł x 5 dni to 25 dni, no nie wiem, ale mój miesiąc ma 30 lub 31 dni, a wtedy to wychodzi min 30,00 zl, a to wychodzi na to, że nju jest tańsze niż Twoja biedrona

  2. Zniesmaczony pisze:

   Co za ograniczony człowiek 🙁 Smutne że tacy ludzie chodzą po ziemi.

 17. Ja jestem zadowolony z nju. W przeciągu kolejnych 2 miesięcy przenoszę kolejne 2 numery od innego operatora u którego kończą się umowy i będzie jeszcze taniej. Obecnie mam Nju na abonament dla siebie i nju na kartę dla córki. Średnio za siebie płacę ok 20 zł miesięcznie, córka na kartę plus \ minus 30 zł, tak więc grosze.Wszystkim niezdecydowanym polecam!

 18. Ktlos pisze:

  W nju mobile , mozesz wziasc oferte nju z rachunkiem oraz usluge jeden do wszystkich i placisz 39 zl za nielimitowane:
  – sms i mms
  -polaczenia na komorki
  -polaczenia na stacjonarne
  -oraz 5Gb internetu
  Macie gdzies taniej

  1. tak virgin wszystko co opisałeś za 29 zł

   1. Owszem 29zł w Virgin za wszystko wyżej opisane ALE bez MMS.
    Trochę pakiety internetowe się zmieniły więc trzeba ciągle porównywać oferty.
    Na dzień dzisiejszy to sprawa wygląda tak : NoLimit
    T-Mobile – SMS, 10GB + rozmowy na komórkowe = 25zł
    Virgin – SMS, 8GB + rozmowy na komórkowe i stacjonarne = 29zł
    Play – SMS, 6GB + rozmowy na komórkowe = 25zł
    NJU – SMS / MMS, 10GB + rozmowy komórkowe = 29zł CHYBA ŻE doda się drugą osobę to każda będzie płacić po 19zł mc.

    Tak więc sprawa teraz leży w kwestii tego u jakiego operatora macie lepszy zasięg oraz czy potrzebujecie MMS oraz rozmów na stacjonarne, które kosztują 4zł więcej.

    Także jeżeli nie jest to zapomniana strona to radzę autorowi aktualizować informacje.

 19. pecado pisze:

  Planuję zmienić operatora bo obecny ma droga ofertę. Co powiecie o nju mobile? Głównie siedzę na necie i pisze esy, dzwonie tyle co nic.

 20. Jak do neta to nie polecam nju, sa lepsze oferty.

 21. brono pisze:

  Jak wchodzili na rynek to mieli jeszcze spory bajzel, przerwy, awarie, brak kompetentnych ludzi a słuchawce. Teraz już to ogarneli i calkiem dobra siec jest.

 22. tlojek pisze:

  A jaka siec ci się nie podoba? Bo jak orange, to nju też ci nie będzie odpowiadac bo to to samo jest.

 23. krasnal74 pisze:

  Stanowczo odradzam, naciągacze!!!!

  1. Olgierd Kos pisze:

   Konkurencja się odezwała. Jakie masz podstawy, aby tak sądzić?

 24. viku5 pisze:

  A to tak trudno poswięcic chwilę i sobie przeanalizowac oferty? Jest raptem 5 sieci liczących się w PL, wejdz na strone i zobacz gdzie będzie dla ciebie najtaniej. To się szybko zmienia bo wszyscy staraja się przebic konkurencję chociaż o zlotowke.

 25. wkamarek pisze:

  Nie wiem , wiem ze maja fajne reklamy, ale jak jest naprawde to nie wiem. W sumie to nie wiem po co to piszę nawet.

 26. maniut pisze:

  Do kitu, dobry marketing a oferta droga, praktycznie wszzedzie jest taniej niż u nich.

 27. robo pisze:

  Własnie oni jada na infrastrukturze orange, wiec jak masz problemy z zasiegiem orange u siebie to z nju będzie to samo.

 28. hechlok pisze:

  Ze dwa razy przysłali mi inna fakturę, znaczy jakiegos innego nr. Ale jak zadzwoniłem to przeprosili i dali jeszcze 5 zeta na konto w ramach rewaznu, a tak to cisza i spokoj.

 29. maaadmaaax pisze:

  Jak z jakością rozmow z bok w nju?

 30. robi pisze:

  Normalnie, mowisz co masz za problem i się dogadasz.

 31. Jakosc? To nie tutaj, tutaj cie zbywaja czym prędzej bo nie masz racji. Odniosłam wrazenie ze pan w słuchawce był na mnie zly ze w ogole dzownie.

 32. janoo pisze:

  Bok jest platne, to już samo swiadczy o jakości usług. Masz jakis problem z naszej winy, to dzwon do nas a my ci jeszcze za to policzymy kase.

 33. fotoman pisze:

  To chyba do innego bok dzwoniliśmy. Ja zmieniałem karte na micro SIM, aktywacja miała trwac max dwie-trzy godziny. Nju się ogarnęło po trzech, ale dniach. Tempo sprintera, nie ma co.

 34. sowi pisze:

  Jak siec działa jak należy to nikt do boku nie dzwoni bo nie ma takiej potrzeby.

 35. elel pisze:

  Chodzi ci o to kiedy czynne czy co? Nigdy nie dzwoniłem to nie wiem jak się z nimi rozmawia, ale infolinia działa 7 dni w tygodniu w godzinach 8-20.

 36. wszegniew pisze:

  Jak wypowiedzieć umowę? Chcę zrezygnować bo wyprowadzam się z Polski na dłużej.

 37. ficyk pisze:

  Piszesz im pismo podajesz dane swoje, numer telefonu i podpisujesz, pismo adresujesz na adres Nju Mobile Jagiellońska 34 96-100 Skierniewice.

 38. migut pisze:

  Musisz im napisac pismo i poczta wysłać, inaczej się nie da.

 39. Jumbel pisze:

  W ciągu dwóch ostatnich miesięcy doładowałem konto synowi za 50zł. Ponieważ coś mi nie pasowało, zbyt szybko pieniądze znikały z konta, sprawdziłem historię połączeń na stronie www i przeżyłem szok. Otóż według zestawienia mój syn wydał 11,56 zł Co się stało zatem z 39 zł? Zadzwoniłem do biura obsługi i dowiedziałem się, że wysyłane były smsy premium po kilka złotych za sztukę. Pytam pana jak to możliwe, bo w zestawieniu tego nie ma, pan mówi, że on takie smsy widzi. Horoskop i wróżki… Mój syn ma 9 lat, mam zupełną kontrolę nad jego telefonem i nie ma tam takich smsów, nie ma ich na stronie internetowej. Pan nie potrafi wytłumaczyć co się stało. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni. Wiadomo jaka będzie odpowiedź, więc już dzisiaj przenoszę numer do innego operatora, ale im tego nie odpuszczę. Nawet gdyby reklamacja została rozpatrzona pozytywnie, to co, mam znowu doładować konto synowi i czekać jak pieniądze zaczną znikać?

 40. cdg0 pisze:

  ktś wie czy to jest samodzielny operator komórkowy czy jakaś, że tak powiem, nakładka na inne operatora, których to nie brakuje dzisiaj na rynku? Dajcie znać jeśli macie jakieś informacje.

 41. kmmx pisze:

  Wybacz, ale co to za różnica??? Nie bardzo kumam gdzie masz problem. Ja tam mam u nich numer od długiego już czasu, płace śmieszne pieniądze, a rozmawiam se i piszę eski bez ograniczeń, dla mnie bomba, nie powiem, że nie.

 42. theowl pisze:

  Spoczko są te ich oferty, można dużo sms-ków pisać hi hi, neta też jest dużo, idealnie na gierki online 😉

 43. polmen pisze:

  Ile tam kosztuje taka najtansza oferta na kartę, ktoś się orientuje?????

 44. seti pisze:

  Kochani, wiecie może czy nju posiada jakieś swoje punkty obsługi klienta, w sensie tkie stacjonarne czy tylko ewentualny kontakt telefoniczny albo też online?

 45. w.g. pisze:

  Niech jeszcze tylko wprowadza jakieś oferty z telefonami komórkowymi to w ogóle będzie miodzio, obecnie wydaje mi się, ze to taka trochę oferta dla nastolatków, sorry jeśli kogoś uraziłem, ale takie mam wrażenie po prostu choć sam korzystam z ich oferty w abo, czyli tej z rachunkiem.

 46. kakmar pisze:

  Wiarygodna siec, dla mnie są ok i chętnie korzystam z ich oferty.

 47. lookw pisze:

  Nie wiem czemu, ale często telefon traci mi sygnał, naprawdę dzieje się to często i nie wiem czy to wina nju czy czego, ale denerwujące…

 48. Raczej na pewno telefonu drogi kolego, dzisiaj sprawy związane z zasięgiem to już prehistoria, może w jakiejś pancernej windzie albo głęboko pod ziemią zginiesygnał, ale ogólnie jest naprawdę prawie 100%, wyjątkiem jest LTE, które trochę jeszcze kuleje,m ale nie o tym gadka 😀

 49. Jak to jest w tym nju z rachunkiem, ktoś korzysta? To taki abonamernt taki? Na jaki okres cyrograf trzeba podpisać?

 50. jezyna122 pisze:

  No nie powiem, zabawne reklamy typka z tej sieci mnie skłoniły do zakupu i tak już dawno szukałem innego operatora bo dostawałem wścieku swojego narządu między nogami przez nich…w nju mobile jest spoko, nie mam zastrzeżeń, przede wszystkim mega tanio.

 51. lotek pisze:

  Wiecie może czy da się jakoś konfiguroewać te oferty w taki sposób, żeby dopasować je do swoich potrzeb?

 52. wnuczka pisze:

  Chciałam krótko opisać sytuację, w której znalazła się moja babcia (71-letnia osoba).
  7.03.2017 roku wykonała telefon w sprawie zamówienia umowy ok godz. 16.30, która miała przyjść w ciągu 3-5 dni.
  13.03. 2017 roku ok 16.00 konsultant powiedział, że jeszcze jest czas, należy zaczekać.
  15.03.2017 roku ok 18.00-19.00 nowa konsultantka prosiła żeby wysłać maila z opisem sytuacji (71-letnią babcię, która na szczęście ma jeszcze wnuki). Maila wysłano w tym samym dniu, a w odpowiedzi na drugi dzień poproszono o numer telefonu (który znajdował się już w mailu. widocznie Pani nie doczytała). Tego samego maila wysłano od razu jeszcze raz, z wytłuszczeniem i podkreśleniem numeru telefonu. Na tego już nikt nie odpowiedział ani nie oddzwonił.
  16.03.2017 roku ok 16.00-16.30 kolejna osoba obiecała, że sprawdzi i w ciągu 48h odezwie się. Nie oddzwoniła i nic nie zrobiła.
  18.03.2017 roku 19.00-20.00 znowu kolejny konsultant i kolejna rozmowa. Ten jednak pchnął sprawę, wycofał starą umowę i zadzwonił 24.03.2017 roku z propozycją nowej umowy.
  I tak oto po 3 tygodniach użerania się z konsultantami i tłumaczeniem sytuacji za każdym razem od nowa 28.03.2017 roku babcia dostała nową umowę.
  Dobrze, że babcia nie jest skazana na siebie, bo mogłaby nie dać sobie z tym rady, a niestety nikt nie był chętny do pomocy. Musiała za każdym razem doładowywać się jakimiś drobnymi kwotami żeby w razie czego móc się jeszcze kontaktować z innymi. Kolejni konsultanci tylko zwalali na siebie odpowiedzialność za ruszenie sprawy (a potem będziecie zdziwieni, że zaczynają nas zastępować komputery a ludzie wolą rozwiązywać problemy przez internet. Tutaj nikt się nie wyprze, że problem nie był poruszany. )
  Babcia za te zmagania nie dostała od kompletnie NIC poza umową, którą na jej miejscu już bym nie podpisała.

 53. maly_t pisze:

  Takie jedno pytanko, jak w praktyce wygląda ta opcja obniżenia rachunków do absolutnego zera? Jak pół roku nie będę płacić za telefon to co dalej, znów minimum 9 zł czy coś innego się dzieje???

 54. markiza25 pisze:

  naprawdę można zamówić sobie kartę tylko w necie? Nju nie ma jakichś stacjonarnych punktów, w sumie nie widziałam, ale może gdzie jednak coś się znajdzie???

 55. nori pisze:

  są osoby, które mają z nimi spisany ten kontrakt? Powiedzcie proszę, czy faktycznie zerwanie tej umowy w dowolnym momencie nie powoduje żadnych nieprzyjemnych kosztów i problemów???

 56. enzo pisze:

  Czy ten internet od nich dobrze sobie radzi z filmami na youtube w FHD? Obecnie mam tak wolnego neta, że nie idzie nic oglądać powyżej 480p, a to mega irytuje…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *