busuu czy etutor??

busuu czy etutor??
5 (100%) 1 vote[s]

Na necie znalazłem dwa, według mnie wartościowe, kursy online dla języka angielskiego. Potrzebuje pomocy co lepiej wybrać, busuu czy etutor? Wiecie coś na ten temat?

Odpowiedzi:

  1. Z tym busuu to się osobiście nie spotkałem, także nie bardzo wiem, ale za to korzustam z etutora już dłuższy czas i jak dla mnie naprawdę ten kurs jest spoko. Szybko wchodzą te lekcje. Jak próbowali mnie nauczyć angielskiego w szkole to według mnie było to za suche, a ja oporny jestem. Tutaj są obrazki, filmy, dobre obrajśnienia i w ogole.

  2. Etutor wybierz, sam zdecydowałem się na to. Oprocz busuu korzystałem jeszcze z kilku innych kursów, ale żaden nie był tak skuteczny jak to co jest na etutorze. Co ważne, cena wydaje mi się być naprawdę atrakcyjna. Z podstaw nauczysz się tego co od korepetytora, a wydasz o wiele mniej kasy.

  3. Ja początkowo nie moglem się odnaleźć w tym etutorze. Ludzie mowia ze strona jest przejrzysta, a ja się pogubiłem, ale nieważne. Po jakims czasie to opanowałem i teraz tez uważam, ze to bardzo dobry kurs. Szybko wchodzi ta wiedza co mi się bardzo podoba.

Dodaj komentarz