Jakie wydarzenia sportowe czekają na nas w drugiej połowie roku?

Fani sportu w roku 2016 zdecydowanie nie mają co narzekać na brak wydarzeń, gdyż ciekawą rywalizację zawodników z całego świata będzie mógł oglądać każdy, niezależnie od tego w jakim sporcie gustuje najbardziej.

Co w takim razie czeka nas ciekawego na sportowej arenie w drugiej połowie tego roku?

Cała Polska żyje EURO 2016

Nie da się ukryć tego, że w przypadku naszego kraju największym zainteresowaniem cieszą się zbliżające się wielkimi krokami mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a więc EURO 2016. Te zawody piłkarskie zawsze przyciągają przed telewizory miliony ludzi, ale tym razem we Francji pojawi się także Polska reprezentacja, która godnie wywalczyła miejsce o grę. W poprzednim EURO mieliśmy gwarancję gry przez bycie współorganizatorem. Biorąc pod uwagę świetne sukcesy w eliminacjach do mistrzostw wiele osób ma naprawdę ogromne nadzieje w kwestii gry naszych reprezentantów. Jak będzie? Czas pokaże, a mistrzostwa już dosłownie za chwilę!

Coś dla fanów kolarstwa

Już w lipcu powody do zadowolenia będą mieli także fani kolarstwa. Koniec EURO 2016 to bowiem początek słynnego Tour de France, a w między czasie będziemy jeszcze podziwiać zmagania kolarzy na naszej ziemi, podczas kolejnego już Tour de Pologne. W wakacje na pewno nie będziemy się nudzić.

Czas na igrzyska olimpijskie

Nawet ostatni miesiąc wakacji, a więc sierpień, będzie obfitował we wspaniałe wydarzenie sportowe jakim są Igrzyska Olimpijskie. Tym razem odbędą się one w Brazylii i choć zostały one owiane sporymi kontrowersjami oraz protestami to jednak prawdopodobnie przyjemność ze śledzenia zmagań sportowców będzie naprawdę bardzo duża.

Początek jesieni także  z piłką

Fani piłki nożnej będę musieli sobie także zarezerwować sporo wolnego czasu przed telewizorem w początkach jesieni, a więc we wrześniu. Wtedy to ruszają już tak słynne u nas rozgrywki wielu dobrych europejskich lig piłkarskich. W tym miesiącu także reprezentacja Polski zmierzy się ze swoim pierwszym przeciwnikiem w drodze do mistrzostw świata.

Nie odetchniemy także w grudniu

Jeśli myślicie, że druga połowa roku i tak dostarcza już maksymalnie dużo rozrywek to warto jeszcze wspomnieć o tym, że ciekawe wydarzenie czeka nas na deser, na sam koniec roku. W grudniu będą się bowiem odbywały kolejne mistrzostwa Europy, ale tym razem w siatkówce, a do walki o wysokie pozycje stanie także polska reprezentacja siatkarek. Nie da się ukryć, że w tym roku wrażeń sportowych nie będzie nam brakowało.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Wasze komentarze:

 1. brono pisze:

  Euro jak euro, ale ta olimpiada to jest dopiero super, ja zawsze uwielbiam oglądac igrzyska olimpijskie

 2. leokot pisze:

  O taaak już lewy za chwile pokaze na boisku jak się gra w piłkę nożną, tym razem pokażemy na euro, że też możemy mierzyć bardzo wysoko!!!

 3. kasrys pisze:

  Ja tam jestem fane F1 i tutaj każdego roku jest dłuuuugi sezon do oglądania.

 4. theowl pisze:

  Ej, a turnieje snookera??? Super się to ogląda, ja zawsze najbardziej chyba właśnie na to czekam 😀

 5. Zdecydowanie na euro wyczekuje najbardziej, ciekawe czy uda nam się chociaż z grupy wyleźć 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *