Viagogo – warto skorzystać i kupić bilet? Wasze opinie

Strona http://viagogo.pl to internetowa platforma pozwalająca na zakup lub sprzedaż biletów na koncerty, imprezy czy wydarzenia sportowe i kulturalne. Pośredniczy w sprzedaży biletów między kupującymi i sprzedającymi. Pozwala nabyć je wygodną drogą internetową, bez wychodzenia z domu. Działa już w 160 krajach, strony serwisu są dostępne w wielu językach a ceny podawane w różnych walutach.

Kupowanie biletów

Aby kupić bilet na wybrane wydarzenie należny najpierw wyszukać je przy pomocy wyszukiwarki na stronie oraz wpisać datę wydarzenia i ilość biletów, których potrzebujemy.

Strona Viagogo

Następnie wybieramy interesującą nas ofertę. Dostępność różnych opcji biletowych jest uzależniona, między innymi od czasu, który pozostał do wydarzenia oraz jego popularności. Bilety zakupione w ramach jednej oferty będą miały miejsca obok siebie, chyba że jest zaznaczone inaczej. Dotyczy to oczywiście tylko imprez z numerowanymi miejscami.

W wybraniu najbardziej odpowiadających miejsc pomoże dostępna na stronie interaktywna mapka obiektu. Dzięki niej w wygodny sposób zobaczymy gdzie znajdują się nasze miejsca.

Przed dokonaniem zakupu należy uważnie sprawdzić, czy podane dane teleadresowe są poprawne oraz, czy zgadzają się wszystkie szczegóły zamówienia. Jest to bardzo ważne, zamówienia nie można już anulować.

Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie możemy uczestniczyć w imprezie, na którą zakupiliśmy bilet, zawsze istnieje opcja ponownej sprzedaży go przy pomocy platformy Viagogo.

W przypadku odwołania wydarzenia użytkownik będzie poproszony o odesłanie biletu i na tej podstawie zostanie dokonany zwrot opłaty. Jeśli wydarzenie nie zostało odwołane, a jedynie przełożone na inny termin to najczęściej bilety wciąż są ważne. Szczegółowe informacje dotyczące konkretnego eventu użytkownik otrzyma za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jeśli odkupujemy bilet od osoby prywatnej, widnieją na nim jej dane osobowe, jednak nie stanowi to przeszkody w uzyskaniu wstępu na wydarzenie.

Sprzedaż biletów

Aby sprzedać bilet należy odszukać wydarzenie na stronie. Jeśli go tam nie znajdziemy, można je zgłosić za pośrednictwem e-maila. Zostanie wtedy dodane przez serwis do bazy wydarzeń.

Należy uważnie wprowadzić swoje dane oraz preferowany sposób zapłaty. Jeśli wszystkie informacje są wpisane prawidłowo, można zatwierdzić ofertę.

Aby ułatwić decyzję potencjalnym kupującym, warto dokładnie opisać wszystkie szczegóły dotyczące oferty. Należy również pamiętać, że bilety wystawione w ramach jednej oferty muszą odpowiadać sąsiadującym miejscom. Jeśli tak nie jest, nie można sprzedać ich razem, na jednej aukcji.

Istnieje możliwość sprzedaży zarówno pojedynczych biletów, jak i większej ich liczby. Sprzedawcy komercyjni muszą oświadczyć, że mają prawo do tego typu działalności.

Ofertę wystawienia biletu można edytować lub usunąć, jednak jeśli już dojdzie do sprzedaży, jest ona ostateczna. Sprzedający ma obowiązek dostarczyć bilety spełniające wszystkie cechy deklarowane w opisie.

Bilety na koncert kupisz na Viagogo.pl

Ceny biletów i opłaty rezerwacyjne

Cena biletu jest zawarta w każdej ofercie, zależy ona od kilku zmiennych. Wpływa na nią atrakcyjność danego miejsca na obiekcie i jego typ- stojące/siedzące oraz rozmaite dodatkowe opcje jak np. miejsce na polu namiotowym na festiwalach.

Platforma pobiera opłaty od kupującego, jak i od sprzedającego. Kupujący oprócz ceny biletu pokrywa opłatę za transakcję. Jej wysokość jest widoczna w momencie zakupu. Celem tej opłaty jest pokrycie kosztów zawiązanych z obsługą zamówienia.

Sprzedający natomiast pokrywa opłatę serwisową, której wysokość jest podawana już momencie dodawania oferty. Jest to odpłatność za wystawienie aukcji na stronie oraz działania marketingowe. Należy pamiętać, że podlega ona opodatkowaniu VAT, jej wysokość może być różna.

Bezpieczeństwo

Transakcje na platformie są objęte gwarancją Viagogo. Oznacza to, że serwis zapewnia otrzymanie zakupionych biletów. Jeśli zdarzy się sytuacja, w której sprzedający nie będzie w stanie ich dostarczyć, lub będą one niezgodne z ofertą, serwis sam znajdzie i zaoferuje bilety zastępcze, bez ponoszenia dodatkowych opłat przez kupującego. Natomiast jeśli znalezienie takich biletów będzie niemożliwe, kupujący otrzyma zwrot kosztów.

Serwis zapewnia również bezpieczeństwo sprzedającemu. Gwarantuje, że otrzyma on zapłatę za sprzedaż, o ile bilet spełnia wszystkie cechy podane w ofercie.

Platforma pomaga też w rozwiązywaniu ewentualnych problemów zarówno po stronie kupującego, jak i sprzedającego.

Viagogo jest oficjalnym partnerem wielu organizatorów imprez, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Należą do nich między innymi kluby Manchester United i Paris Saint-Germain oraz polski OFF Festival.

Podsumowanie

Viagogo jest największym na świecie serwisem dokonującym sprzedaży biletów na wydarzenia sportowe, muzyczne czy kulturalne. Oferowane bilety są szczegółowo opisane, więc kupujący może wybrać bilet dostosowany do jego potrzeb i wymagań. Sprzedający natomiast może dotrzeć ze swoja oferta do ogromnej grupy potencjalnych odbiorców. Dzięki gwarancjom jakich udziela serwis, transakcje są bezpieczne, opłacalne i wygodne zarówno dla kupującego, jak i dla sprzedającego.

Click to rate this post!
[Total: 188 Average: 2.2]

Viagogo - opinie z forum:

 1. Czy kupowanie biletów na viagogo jest bezpieczne?

  1. no wlasnie jak obecnie przedtawia sie sytuacja z zakupem biletów???

   1. Wanda pisze:

    Jestem świeżo po koncercie Rammstein. Bilety doszły na czas, były imienne tak jak zamówiłam, nawet dostałam lepsze bliżej sceny. Jedyna wada to cena

  2. Marco pisze:

   Korzystałem z usług Viagogo kilkukrotnie. Serwis gwarantuje dostaczenie biletów. Za każdym razem wszedłem na imprezę i nie bylo problemów z dostarczeniem biletów. Kolejne kupowane przeze mnie bilety zazwyczaj były w formie PDF – elektroniczy bilet który drukujemy sami w domu nie musząc czekać na kuriera. Taki bilet jesteśmy w stanie zakupić nawet w dzień przed imprezą. Bilety w formie papierowej które są nadawane kurierem potrzebują conajmniej 3-5 dni na dostarczenie. Strona bardzo profesjonalna Jedyny minus dotychczasowy to problem z kontaktem telefonicznym w jezyku polskim ale z tego co wiem pracują nad tym i stawiają teraz na rozwój w Polsce. Szczerze POLECAM !

  3. Damian pisze:

   Nie! Sprzedają bilety na sektory gospodarzy więc nie mogłem wejść na stadion bo kibicowałem przyjezdnym.

  4. Slidexman pisze:

   Nie polecam. Właśnie kopię się z nimi o bilety na Stinga, miało być drożej na wprost sceny, a miałem drogo gdzieś na rogu. Odpisują, że wszystko jest ok.

  5. Anonim pisze:

   Tak jest bezpieczne jednak zdecydowanie przepłacisz. Ja za bilety na mecz przepłaciłem x2.5

  6. robmic pisze:

   Oszuści i złodzieje. Kupiłem bilet na mecz, bilet został anulowany, od 5 miesięcy mimo, kilkunastu maili i telefonów nie odzyskałem swoich pieniędzy.
   Sprzedawca na swojej stronie gwarantował wymianę biletu na inny, gdyby były jakieś problemy. Tymczasem dwa dni przed meczem dostałem informację, że żadnego biletu dla mnie nie będzie, mimo ze bilety dalej były w sprzedaży. Na ten mecz specjalnie leciałem do Mediolanu, wiec wszystko miałem zorganizowane dużo wcześniej.

   Krótko mówiąc, unikajcie tej pseudofirmy jak ognia!!!

   1. Artur pisze:

    To nie jest uczciwa firma, nie kupujcie od nich niczego! Mój koncert został odwołany i poinformowali mnie, że należy mi się zwrot pieniędzy. Sprawa miała miejsce rok temu, a ja do dziś nie zobaczyłem ani grosza, a kwota jest niemała, bo 1300 zł. W tym czasie wymieniłem z nimi dziesiątki maili i niczego nie uzyskałem poza każdorazowym „We have escalated your case to the relevant department. Our dedicated team will be in touch with you shortly.”. W tym okresie dochodziło do różnych absurdalnych sytuacji, np. takich, że twierdzili, że zwrócili mi pieniądze, ale nie byli w stanie przedstawić potwierdzenia przelewu, natomiast mi kazali udowodnić, że te pieniądze nie wpłynęły na moje konto…
    Jednak, nawet gdy im przedstawiłem wyciągi z mojego konta (co uważam za naruszenie mojej prywatności), niczego nie uzyskałem.

 2. Kupiłam sobie dzisiaj bilety na koncert i może ktoś mi powiedzieć w jaki sposób zostaną dostarczone do mnie?

  1. TOMASZ pisze:

   NIECZEGO CI NIE DOSTARCZA TO OSZUSCI

 3. kwiecien pisze:

  Mają duża pule biletow, cena tym wyzsza im bliżej koncertu, ale długo te bilety sa, wysylka jest kurierem jak cos, ja zazwyczaj ze 3 dni czekam, w miare spoko miejsce

 4. 2 razy jak do tej pory bylam na koncertach z nimi i zawsze było ok, wiec mysle ze godne polecenia miejsce

 5. chcecie wiecej pisze:

  Nie wiem czy to problemy techniczne czy nie zawsze dobrze aktualizuzja strone bo ze 2 razy miałem tak, ze niby bilety sa a jak chciałem kupic to lipton i nie dało się…z pewnoscia jednak jak już udało się kupic to było ok.

 6. mion a pisze:

  ceny są w miare, spory wybor biletow na rozne wydarzenia nie jest źle, znam wiele groszych portali tego typu.

 7. kulik pisze:

  Własnie kupiłam dla całej rodziny bilety na fajny koncert we wrocku, mam nadzieje, ze wszystko będzie ok 

 8. user pisze:

  Jak na razie raz skorzystałem, kupiłem bilety sobie i znajomym, były drogie, ale to było tuz przed koncertem, dotarly, weszliśmy na nie wiec chyba wszystko ok.

 9. michalow pisze:

  początkowo trochę mnie zastanawialo to, ze na wiele koncertow na innych portalach biletów już nie ma, a tutaj są nadal, co prawda drogie, ale ostatecznie zdecydowałem się i kupiłem sobie na koncert do Dortmundu. Bilet faktycznie do mnie dotarl i wszedłem na niego na koncert, drogo ale ok.

 10. olkk pisze:

  w miare wcześnie bilety sa tanie, później robia się drogie, ale to tylko dlatego, ze to chyba jedyne miejsce gdzie można je dostać, kilka razy skorzystalkem i się nie zawiodłem.

 11. margaret xd pisze:

  Nie na wszystkie koncerty mieli bilety, ale serwis jest w porządku jeszcze nie miałem z nimi problemów.

 12. pina pisze:

  czy bilety dalej przychodzą 3 dni przed koncertem czy jest opcja biletu elektronicznego?

 13. dziwne pisze:

  wczoraj zakupiłam bilet na katy perry i zaskoczyło mnie ze bilet zostanie dostarczony 3 dni przed imprezą. Martwie sie ze nie dojda

  1. Anonim pisze:

   Nie dojdą. Tak jak i moje.
   Jedna wielkie oszustwo!!!!

 14. surykatki pisze:

  Już pare razy miałem taka sytuacje, ze chciałem kupic sobie bilety na fajny koncert to się okazywalo, ze za pozno się o tym dowiadywałem i w necie już nic nie było to kupienia…ostatnio szukając biletów na koncert trafiłem na strone viagogo i co ciekawe tam są bilety czasem nawet na koncerty, który dosłownie za kilka dni startują…trochę mnie to zdziwilo, tym bardziej, że nigdy nie słyszałem o tym serwisie. Chętnie dlatego poznam wasze opinie bo tak na pierwszy rzut oka to średnio wygląda mi to bezpiecznie, co myślicie?

  1. Efka pisze:

   Po prostu jest to portal dla koników….. 😉 Ja zakupiłam bilet 3 razy droższy….. okazuje się ze od panienki z Myszkowa. Zdecydowałam sie bo na polskich legalnych portalach z dystrybucja biletów już biletów nie było 😉

 15. augustyniakkk pisze:

  e tam, ja kilka razy bilet już u nich kupowałem to nie miałem nidgy problemów, według mnie możesz spokojnie kupować, ale jak tam sobie chcesz.

 16. qwerty pisze:

  wada jest jedna tego serwisu, jak kupujesz bilety na ostatnia chwile, jeśli w ogóle są, to kurde cholernie drogie, nawet kilka razy więcej, to wyglda trochę jak u koników pod hala gdzie jest koncert…z drugiej strony nie ma co się dziwic, chcą na tym zarobić, jak komus naprawdę zależy na jakims koncercie a nie ma biletu to tutaj faktycznie jest szansa ze go dostanie

 17. kowal pisze:

  A jak z bezpieczeństwem? nie ma problemów z wysyłką tych biletów?

 18. genkk pisze:

  generalnie ja jeszcze nie miałem takich jazd żeby bilet nie doszedł, raz coś długo to trwało, ale ostatecznie okazało się, ze poczya dała ciała i tyle, nie kupowałem tam wiele biletów, ale pare razy to się już zdarzyło i było ok.

 19. giewont pisze:

  Spoko miejsce, mają ogromną pule biletów na kocnerty.

 20. kubik pisze:

  Witam! a jak się przedstawia sytuacja z biletami na mecz piłkarski? ( dokładnie chodzi mi o mecz Juventusu we Włoszech ) pozdrawiam

 21. tomi pisze:

  Mam pytanko czy ktoś wie jak skorygować błędny adres mailowy podany podczas zakupu biletów na koncert ACDC (pieniążki zostały przelane) i teraz nie docierają do nas żadne informacje mailowe co się naszym zamówieniem dzieje. Szukałem jakiegoś kontaktu telefonicznego ale nigdzie nie potrafię znaleźć. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc w tym temacie

 22. kirol12 pisze:

  Witam czy ktoś podpowie czy bilet można dostać wcześniej niż na 3 dni przed.
  Pozdrawiam Karol.

 23. kRzysiu pisze:

  ja tam kupuje u nich i czasem mam przesyłke za 3 dni 🙂 zawsze na czas.

 24. robert pisze:

  strony nie chodzą tak jak powinno, niby nad tym pracują

 25. IRWOJ pisze:

  jaka firma w warszawie wysyła bilety zamawiane przez viagogo na koncert ANDREA BOCELLI

 26. blejze pisze:

  Czy na euro 2016 bezpieczne jest kupowanie tam biletów

  1. Jaki mecz cie interesuje? Mam dwa bilety na Ukr-Pol, odsprzedam po cenie nominalnej.

 27. Zimek pisze:

  Ja kupiłem bilety na Maroon 5. Błyskawicznie przyszły. Pewny serwis.Wole zapłacić więcej ale mam gwarancję. Kiedyś na Olx mnie oszukali a na allegro ciężko znaleźć

 28. Maki pisze:

  A ktoś wie jak to wygląda od strony sprzedającego. Czy platforma przelewa pieniądze po transakcji, i nie ma z tym problemów?

 29. Asia pisze:

  Na pewno bilety kupowane na tej stronie są bardzo drogie. Natomiast jeśli chodzi o całą resztę – bez zastrzeżeń. Ostatnio kupiłam bilety online na mecz FC Barcelona, przyszły 3 dni przed meczem, wydrukowalam, pojechałam wszystko było ok ?

 30. Magda pisze:

  Ja dostałam informację, ze bilety zostały zmienione na e-bilety. Czy jest to normalne czy mam się czymś martwić?

 31. Jaca pisze:

  Witam, czy wie ktoś jak wyglada sprawa biletów na Euro 2016? Chciałbym kupić bilety na mecz Polska-Niemcy i zastanawiam sie czy nie będzie problemów z wejściem na stadion? Za wszelkie info będę bardzo wdzięczny!

 32. Martyna pisze:

  A czy orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja ze strony ludzi którzy na tej stronie te bilety wystawiają ?
  Jak i kiedy otrzymują oni pieniądze ?
  I czy jest to bezpieczne ?

 33. Przemek pisze:

  Hej. Jakie opłaty i prowizje pobiera viagogo? Czy ktoś mógłby mi napisać?

  1. Martinio pisze:

   15% za usługę
   i zdaje się 3% za płatność kartą

 34. kuba pisze:

  Macie jakiś kontakt do viagogo nie mogę nigdzie znaleźć

 35. Mam takie pytanie… Na mecz Atalanty z Inter Mediolanem na oficjalnej stronie większość biletów można nabyć tylko, gdy posiada się kartę kibica. Te dla gości poszły chyba szybko i są już niedostępne. Dlatego chciałabym kupić bilet przez viagogo, pytanie tylko czy przy wejściu nie będę musiała pokazać karty kibica, której nie mam 🙁
  Czy ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?
  Będę wdzięczna…

 36. Rzr90 pisze:

  Dziś, z niewielkim wyprzedzenem zakupiłem bilet, na (swoją drogą trzmający w napięciu do ostatniej sekundy) mecz Polska – Armenia. Pomimo delikatnych obaw (dane na bilecie były podejrzane) nie było żadnych problemów. Co więcej po kontakcie telefonicznym z biurem vivago odniosłem bardzo poytwne wrażenie. W internecie spotkałem się z negatywnymi opiniami n.t. tejże platformy w przypadku imprez które zostały odwołane, jednakże nie jestem w stanie potwierdzić ich, ani im zaprzeczyć, jako że nie znalazłem się w podobnrj sytuacji. Zdecydowanie polecam.

  1. Anna pisze:

   Hej,

   pod jaki numer telefonu do nich dzwoniłes?

 37. Anom pisze:

  Kupilem bilety na koncert ale sa imienne na jakies nazwiska angielskie . Czy to jest problem?? wejde normalnie mimo ze bilet jest na kogos innego?

 38. Gosia pisze:

  Kupiłam 3 bilety na koncert Ariany Grande na 1.06.2017. e-Bilety mam dostać do 3 dni przed koncertem. Dowiedziałam się właśnie, że w tym terminie nie będę mogła jechać, muszę je więc odsprzedać. Zwrócić nie mogę. Jak mam sprzedać komuś bilety, które dostanę do 28.05.2017?

 39. Wczoraj kupiłam bilety na Tini i na stronie pisze ze bilety dojdą dopiero 3 dni przed koncertem czy mogą dojść wcześniej ??

  1. Paulina pisze:

   Też bym chciała wiedzieć jak to jest z tymi biletami , kiedy przychodzą. Ktoś coś wie ?

 40. karolx pisze:

  kupilem bilety na justina biebera w londynie czy mam pewnosc ze mi dojdzie dobry i na czas bilet? (ups express saver jaki ma czas dostawy do polski?) dziękuje licze na pomoc

 41. anonimz pisze:

  czy dojda mi bilety do polski na jsutina biebera 28 listopad? ups express saver bo sie troche obawiam a jeszcze ich nie wyslali..

 42. Klaudia pisze:

  Witam, mamy problem zamówiłam bilety na koncert Iglesiasa 29.10.2016 r. koncert jest 16.12.2016 r. za 2 tyg – biletów nie mam nadal. Czy one rzeczywiście docierają 3 dni przed koncertem?? W jakiej formie otrzymaliście bilety pdf czy przesyłka ups…?? Na stronie viagogo zamówienie jest tylko potwierdzone a nie w realizacji… bardzo się martwię…mieliście podobne doświadczenia…??? Z góry dzięki za odp

 43. Lekko zirytowany pisze:

  Bilety na the xx w Warszawie. Cena regularna 155 zł. Cena viagogo – 184 zł. Do tego jakieś dodatkowe opłaty – w sumie 1 bilet kosztował ponad 250 zł. Fakt faktem – kupowane na dzień przed koncertem. W eBilet już nie było. Co ciekawe – PDF przyszły wystawione przez eBilet a nie viagogo.

 44. Paulina pisze:

  Ktoś wie coś na temat otrzymywania biletów z tej strony ? Kiedy dojdą itp ?

 45. Anna pisze:

  Jak chcę sprzedać bilety, to trzeba podać adres banku po angielsku. W takim razie chodzi o adres głównej siedziby czy ten podawany do przelewów zza granicy? Ktoś coś?

 46. beata pisze:

  portal viagogo sprzedaje masowo bilety na Guns-N-Roses czy to normalne że bilety przyjdą kurierem dopiero na 3 dni przed koncertem.

  1. Anonim pisze:

   Też zamówiłam bilety przez viagogo na koncert Guns N’ Roses i dzisiaj mi zmienili bilety na E-bilet i nie wiem dlaczego i nie wiem kiedy będe mogła je pobrać…

   1. tomasz pisze:

    Przepraszam a finalnie były na twoje nazwisko?

 47. goshka pisze:

  Czy ktoś kupował bilety na Depeche Mode w Wawie od nich? czy na bilecie wszystko jest ok? Proszę o odpowiedź.

  1. Dario pisze:

   goshka , kupiłaś u nich te bilety na Depeche Mode ? Wszystko na biletach OK.?

   1. Olka pisze:

    Ja kupiłam na DM na 21.07
    Inna baba na bilecie, inna cena, inny sektor…
    nie wiem co zrobić, dzwoniłam do ticketmaster bo ich logo widnieje na bilecie, a tam…że nic im do tego i ciekawe czy jestem jedyną osobą której sprzedano ten bilet,..ja za swój zapłaciłam pona 500 na bilecie jest 249 i inny sektor..
    odpisali raz na maila…kopiując informacje z centrum pomocy..
    nie wiem co robić, czy wejdę w ogóle ale jeśli nawet wejdę to z pewnością nie na swój sektor…
    jakaś żenada,
    proszę o informację od osób które mają podobny problem..

    1. Ania pisze:

     Bez obaw, również kupiłam bilety na koncert DM na 7 maja w Amsterdamie.Bilety są wystawione na holendra. Ale to nie ma kompletnie znaczenia. Korzystam z ticketswap i viagogo odkąd zaczeli i nigdy nie miałam kłopotów. Kupowałam nawet bilet w dzień imprezy już w trakcie trwającego festivalu i wchodziłam nawet z biletem na telefonie. Sprzedawałam również swoje bilety na imprezy i jak dotąd wszyscy weszli. Obsługi to nie interesuje jakie imię figuruje. Bilet mógł ci kupić wujek Sam i widnieje jego imię. Ważny jest kod który skanują. Nie ma możliwości sprzedaży podwójnie tych samych kodów nawet z różnych IP ponieważ jest to kontrolowane. Nie znam też nikogo ze znajomych którzy by mieli kłopoty tymi portalami.
     Owszem bilety mogą być droższe no ale na to się decyduję szukając na tydzień, dzień przed koncertem, imprezą. Plus taka informacja weterana. 15 lat chodzę na koncerty, festiwale i jeszcze nigdy nikt nie zapytał mnie o dokument by porównać imię z biletu z moim własnym. Takich kontroli po prostu nie ma, są jakoby niemożliwe. Czy Kowalski wchodzi na bilet Kowalskiego i tak sprawdzać średniej wielkości kilkutysięczny koncert osoba po osobie plus standardowe przeszukanie ochroniarskie trwałoby to wieki. Bilet z danymi jest taki sam jak bilet bez danych. A nasze dane służą jedynie do ich przetwarzania przez portal w przyszłości i wysyłania nam ofert. ticketmaster personalizuje bilety i podaje dane by wiedzieć kto co jak bo kupić można jedynie jak się poda dane. Także bez obaw. A jak by jednak zdarzył się cud i nie wejdę po raz pierwszy w historii 7 maja na koncert to szeroko o tym poinformuję.

 48. Zaintrygowany pisze:

  Witam, zakupiłem bilety na Celine Dion. Proszę o informacje czy e-bilety są przysyłane 3 dni przed impreza? Czy viagogo działa sprawnie czy to oszustwo?

  1. Ogarnięty gość pisze:

   3 dni przed imprezą jest gwarantowane ale oczywiście mogą przyjść wcześniej..

   1. ania pisze:

    Gwarantowane???? Ja dostalam bilety na Polska-Urugwaj DZISIAJ. Mecz jutro!!! Mało tego na inne dane….

 49. Ciacho pisze:

  WITAM
  Czy ktos kupowal bilet na Nicka Cave’a & The Bad Seeds na Torwar 24 pazdziernik 2107 przez viagogo i juz go otrzymal?

  Pozdrawiam

 50. Michał pisze:

  Witam,
  Chce kupić bilet na mecz Real Madryt – Atletico. Mecz odbędzie się już za 7 dni więc nie ma szans na dostarczenie biletu do na adres do Polski. Mam dwa pytania:
  – czy jest możliwość odbioru osobistego w miejscu wydarzenia (Madryt)
  – czy jest to może w bilet, który sam mogę sobie wydrukować

 51. Marta pisze:

  Witam!!! Czy ktos miał juz podobna sytuacje z odsprzedaniem biletu na mecz?jak to wyglada

 52. mini pisze:

  Kupowaliście może kiedyś bilety przez Viagogo? Chciałabym zrobić niespodziankę mężowi i kupić mu bilet na któryś mecz kwalifikacji Polski do MŚ, ale trochę się boję, bo to bardzo dużo pieniędzy.

 53. pati77 pisze:

  czy ktos może mi podac jakiś namiar na nich? mail lub telefon?

 54. Ogarnieta pisze:

  Ja kupiłam bilety na Placebo do Francji na lipiec 2017. E-bilety dostałam do pobrania pdf na drugi dzień, mimo że w e-mailu pisali że 3 dni przed koncertem. Nie miałam opcji biletu na pamiątkę więc ok. Inna osoba na bilecie, ale co to za problem? to nie jest mecz piłkarski. Nie rozumiem wielu obiekcji w tych komentarzach. Jak komuś za drogo to nie musi kupować, przecież jest informacja ile za co się płaci 😛 Poza tym możecie swoje bilety odsprzedać za ich pośrednictwem.

 55. Domino pisze:

  Kupilem bilety na Queen w listopadzie . A sprzedaz dopiero 26 kwietnia rusza. Poczytslem troche komentarzy i zaczalem sie bać. Co robic,,?

 56. Magda pisze:

  Kupiłam bilety na Kelly Family, koncert w kwietniu 2018. Czy te bilety rzeczywiście przyjdą do mnie w przyszłym roku (teoretycznie do 3 dni przed koncertem)??? Ktoś z Was kupował z takim wyprzedzeniem ??

  1. Magda pisze:

   Witam. Bilety doszły 22 czerwca.

 57. kasia pisze:

  Dzień dobry
  kupiłam córce na prezent bilet na koncert Manchester, Manchester na listopad ale nie wiem co będzie z biletami chciałam jej dać przed urodzinami ale piszą że W przypadku tego biletu, sprzedający będzie osobiście towarzyszył kupującemu przy wejściu na imprezę, ponieważ organizator wprowadził ograniczenia wstępu. Skontaktujemy się z Tobą w tygodniu poprzedzającym imprezę by potwierdzić szczegóły z Twoim sprzedającym.
  teraz nie wiem co z biletami czy dostane je do polski czy będę musiała odebrać Manchester przed imprezą boję się ze jak lot wykupię to już nie będzie odwrotu

 58. ania pisze:

  Jak mam odsprzedać swój bilet jak go nie mam jak mam taką informację W przypadku tego biletu, sprzedający będzie osobiście towarzyszył kupującemu przy wejściu na imprezę, ponieważ organizator wprowadził ograniczenia wstępu. Skontaktujemy się z Tobą w tygodniu poprzedzającym imprezę by potwierdzić szczegóły z Twoim sprzedającym.

 59. Asia pisze:

  Witam
  Mam bilety na Ariane w formie papierowej przesłanej przez ups.Piszą że trzeba je odesłać do Irlandii teraz do 1 czerwca .Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Czy trzeba wysyłać te bilety naprawdę?

  1. Agnieszka pisze:

   Odeslalam na ten adres w Irlandii i czekam na odpowiedź. Jak to wygląda u Ciebie?

 60. Dzosz pisze:

  Dostał już ktoś bilety na Polska- Rumunia? Mało czasu zostało i się obawiam że nie dojdą, a hotel już zarezerwowany..

   1. Kama pisze:

    Witam. Ma Pan/Pani już e-bilet na Polska-Rumunia…kupiłam w marcu i nadal cisza…:(

    1. michal pisze:

     bilety dojdą, ludzie sprzedają jeszcze przed ogolną sprzedażą potem kupują i wam drożej sprzedają ale trzeba czekać

 61. Anonim pisze:

  „POLECAM” platformę Viagogo!
  To świetny interes bez żadnego ryzyka!!!
  Zakładamy konto i wystawiamy na sprzedaż np 20 biletów na mecz Polska-Czarnogóra który się odbędzie 8,października 2017,nie przejmujemy się tym ze nie mamy jeszcze tych biletów ;)(bo na viagogo tak przecież można,sprzedać bilety których jeszcze nie kupiliśmy i nie wiemy czy uda nam się je wogule dostać :). )
  20x600zl taka jest nasza cena.
  Miesiąc przed meczem,bo wtedy zaczyna się oficjalna sprzedaż biletów na portalu kupbilet,udaje nam się je kupić po 160 zł za sztukę(taka jest oficjalna cena)ale tylko 15.
  I takim to prostym sposobem zarobiliśmy 6,600zl na czysto:)
  Chuj w te 5 kturych nie udało nam się kupić zgłaszamy do portalu ze nie jesteśmy w stanie ich dostarczyć 😉
  Tylko 5 osób zostanie zrobionych w chuja,nie pójdą na macz 😉
  Ale spoko kasę im viagogo zwróci i przeprosi Hehehe
  P.s.
  Chwilka ale czy Viagogo nie obciąży mnie za nie dostarczenie tych 5???
  Hmmmmm……..????????
  Kurczę chyba tak:///:(:(:(
  Wiec morał z tego taki że,7
  Sprzedający zostaje odciążony karą za nie dostarczenie tych 5,
  Kupujący zostaje poinformowany tydzień przed meczem ze biletów które kupił pare miesięcy temu nie otrzyma(zostaje po prostu wydymany)ale kasę mu zwracą niech się cieszy hahaha:)a nasz super portal Viagogo jest zarobiony bo ściągnął kasę za karę ze sprzedającego 🙂

 62. Czy ktoś otrzymał już e-bilet na mecz Polska-Rumunia?

  1. Legolas pisze:

   Czekam tak samo a w sobotę mecz

   1. Karolina pisze:

    Dostaliście te bilety? Ja nadal czekam i się martwię.

 63. Justyna pisze:

  Czy ktos dostal bilety na U2 w Berlinie na 12 lipca?

 64. Agnieszka pisze:

  Czy macie już bilety na mecz Polska – Rumunia? Zostało niewiele czasu i trochę mnie nerwy ponoszą

  1. I jak dostaliscie bilety?ja czekam.

 65. Mila pisze:

  Mi właśnie wysłali wiadomość że biletów nie dostarczą, bo sprzedawca zawiódł i będzie zwrot kasy na konto w ciągu 7 dni. No nieeee!

 66. Dziś otrzymałam ebilety na mecz Polska Rumunia, mam nadzieję że ktoś nie wejdzie na ten sam bilet

  1. Agnieszka pisze:

   A kiedy zamawialiście bilety?

  2. stressuuu pisze:

   Dzisiaj przyszedł e bilet zamówiony w grudniu, teraz tylko wejść na mecz, mam nadzieję że wszystko będzie ok1

 67. Kasia pisze:

  Czy posiada ktoś numer telefonu do viagogo?

  1. K.S. pisze:

   Ja też poproszę jakiś kontakt do nich jeśli macie… Wystawili mi bilety na zupełnie inne nazwiska. Ile biletów tyle innych danych! Poraszka!!!!

   1. karolina pisze:

    bilety są na inne dane ale to nie będzie problemem . wejdziesz na mecz czy koncert. liczy sie kod kreskowy

 68. Norbert pisze:

  Ja dalej czekam na ebilety 🙁

 69. K.S. pisze:

  Potwierdzam i zapewniam że bilety z viagogo z innymi danymi niż być powinny są ważne i nie ma problemu z wejściem na stadion. Sprawdzone dnia 10.06.2017 na pge narodowym mecz polska-rumunia 3:1 :* pozdrawiam wszystkich.

 70. Mati pisze:

  Dostal ktos juz moze bilety na tomorrowland 2017 z viagogo?
  Po lrzeczytabiu waszych opinii zaczynam miec watpliwosci a wydarzenie juz za miesiac

  1. danka pisze:

   hej możesz napiśać czy wszedłeś na imprezę? i czy z biletami ok było?

 71. 123jabłko pisze:

  Czy ktoś dodtał bilety na DEPEHE mOUDE bo kocert już za3 dni !!

  1. Kaska pisze:

   Mam pytanko, czy bilety zdazyly przyjsc przed koncertem Depehe Mode? Ja kupilam na festival w sierpniu wiem ze to jeszcze jest czas, ale nigdzie tak niema zeby bilety przychodzily 3 dni przed koncertem prosze o odpowiedz wywalilam kupe kasy

 72. Wicia pisze:

  Viagogo umożliwia odsprzedanie biletów które się u nich zakupiło a których nie otrzymałem. Jak moge wysłać bilety które teoretycznie dostane 3 dni przed imprezą? Czy może Viagogo sprzeda te bilety i mi ich nie wyśle?

 73. bushi pisze:

  witam mam pytanie jesli nie dokonałem opłaty kupujać bilet na mecz czy zostanę obciążony ?

 74. Julia pisze:

  A czy ktoś wie o co chodzi z tym adreesem banku po angielsku przy sprzedaży ?

 75. Anonim pisze:

  Bilety przyszły w ciagu kilku dni roboczych, oryginalne, z hologramem. Więc liczę, że będzie ok.

 76. Kibic pisze:

  witam czy ktos z was kupowal bilety na mecz Polska- Kazachstan poniewaz zamawialem kilka miesiecy temu do meczu juz pozostalo kilka dni a zadnej informacji o biletach nie otrzymale tylko tyle ze beda najpozniej do 3 dni przed meczem do wydrukowania w sumie w sumie jeszcze prawie 2 tyg ale moze ktos z was juz dostal te bilety pozdrwaiam za wszelkie info z gory dziekuje

  1. Anna pisze:

   Witam, dostałam dwa dni temu. Inne dna na biletach, inna cena. Ale piszą w powyższych komentarzach, że wejdziemy ! Daj Boże 🙂

 77. FAN RP pisze:

  Ja zamowilem bilety na PL-KAZ pod koniec marca i jak zapytalem ich o bilety to dostałem info”Organizatorzy wydarzeń zazwyczaj wydają bilety, w tym e-bilety, w terminie bliskim do daty wydarzenia, niekiedy dopiero na tydzień przed wydarzeniem” do meczu został piątek, sobota, niedziela i w poniedziałek mecz wiec liczę ze jutro dostane już bilety, jeśli nie to będzie trzeba pisać bo nie wiem czy oni weekend też liczą jako „3 dni” przed wydarzeniem.
  Ktoś jeszcze zamowił bilety na PL-KAZ?

 78. rudy pisze:

  ja tez zamowilem na mecz polakow i tez cisza …. zostaly 3 dni

 79. adrian pisze:

  Bilety zamówione w kwietniu dostaliśmy 31 sierpnia na 4 dni przed meczem. Obawy mieliśmy związane z tym że na bilecie widniały dane innych osób i nie wiedzieliśmy czy uda nam się wejść na stadion. Okazało się że nasze obawy były bezzasadne gdyż bez problemu dostaliśmy się na stadion. Polecam!

 80. Sandra pisze:

  Czy kupował ktoś może bilety na Skoki Narciarskie 2018 ??
  Na głównej stronie niestety jest ich brak 🙁 , ale tu dość duża pula

   1. Kasik pisze:

    I jaką masz informację, że zostaną wylane kurierem na 3 dni przed imprezą?

 81. potrzebuje się pilnie skontaktować z firmą viagogo . bilety, które dostałam nie zgadzają się cenowo z tymi, za które zapłaciłam. ma ktoś do nich kontakt? szukam na stronie i nie moge znaleźć nic konkretnego.

  1. adam pisze:

   bo bilety nie beda miałby ceny ktora zapłaciłas !! Na biletach jest cena nominalna ty zapłaciłas kilkukrotnie wyzsza bo zapewne w oficjalnej dystrybucji bylo brak !!

 82. Milena pisze:

  Czy dostał
  Już ktoś bilety na mecz Polska – Czarnogóra ?

 83. bartek pisze:

  ja tez czekam na bilety polska Czarnogóra ty juz masz bilety pozostał 3 dni robocze

 84. Dorota pisze:

  Kupiłam dwa bilety na koncert Stinga, które – jak się później okazało – były imienne i oczywiście na imiona osób, które kupiły bilety. Dostałam je dopiero w poniedziałek 9.10.2017 a koncert był dziś – 12.10.2017 i szczerze mówiąc mocno się zdenerwowałam, że mogę mieć problem z dostaniem się na imprezę i oczywiście tak właśnie było. Spędziłam ok. 2 godzin w kolejce do wymiany biletu (chodziło o wydruk zupełnie nowego biletu z moimi danymi, co kosztowało dodatkowo 30 zł), bo jak się okazało każdy musiał mieć bilet z własnym imieniem i nazwiskiem oraz posiadać dokument potwierdzający tożsamość. Koniec końców nie zostałam wpuszczona na imprezę z powodu biletów kupionych na viagogo, musiałam zakupić zupełnie nowe bilety przed areną i dopiero wtedy zostałam wpuszczona. Nie dość, że jeden bilet z viagogo był trzykrotnie droższy, to jeszcze przez niego nie zostałam wpuszczona na imprezę. Jeden z organizatorów powiedział, że viagogo nie jest oficjalną stroną do sprzedaży biletów i że wiele osób zostało oszukanych, dlatego teraz będę próbowała odzyskać moje stracone pieniądze na bilety, których nawet nie wykorzystałam. Nie polecam tej strony chyba, że jest to już ostateczność, ale najlepiej wcześniej upewnić się czy wszystko jest w porządku, bo naprawdę wiele osób miało identyczny problem. Straciłam dużo pieniędzy oraz strasznie się przez to wszystko zdenerwowałam, ale chociaż jakimś sposobem udało mi się tam dostać a koncert był świetny 🙂

 85. michal pisze:

  polecam !! kupiłem bilety na ksw 41 i odrazu otrzymałem bilety na maila. Jak sie dowiedzialem jest to portal typu allegro ktory posredniczy w sprzedazy biletów. Dostalem bilet z cena nominalna 250zł za ktory zapłaciłem 800zł(boli) ale w oficjalnej sprzedazy juz nie ma dobrych miejsc 🙂

 86. Pietro pisze:

  Jak dla mnie to nie w porządku że w ostatniej chwili podawana jest cena biletu powiększona o spore opłaty: chciałem kupić bilet na hey, cena podana była ~160 zł/osobę.
  (chwiałem nabyć dwa bilety)Liczyłem sie z tym że może dojść jakieś max 20 za dostawę, ale.. nagle po zatwierdzeniu wszystkich opcji okazało się że do kazdego biletu doliczona jest opłata rezerwacyjna 57zł/osobę raz uwaga opłata za dostawę 17zł/osobę (bilety do Warszawy).
  czyli w sumie bilet nie kosztuje 160zł tylko 234/osobę.Więc drogo jak nie wiem.
  Na szczęście w porę się opamiętałem i kupiłem 3 razy tańsze do Krakowa na innym portalu.

  1. Na jakim portalu. Właśnie chce kupić bilet na mecz Barcelony, pierwszy raz i zastanawiam się gdzie najlepiej go kupić ?

 87. Milena pisze:

  czy ktoś kupował bilety na GUNS N ROSES? Czy to normalne ze do każdego biletu doliczyli mi 150 zł?

 88. Jacek pisze:

  Witam, kupiliśmy z kolegami bilety na MŚ w Rosji na mecz Polska – Kolumbia, ale z tego co wiemy do wyrobienia FAN ID (taka tymczasowa wiza na czas mundialu) jest potrzebny numer biletu, ktorego nie mamy.. ktos wie jak tą sytuacje mozna roziwazac?

  1. ja mam ten sam problem. Nr. zamowienia nie wystarczy, potrzebny jest nr. biletu.

 89. Grzegorz pisze:

  Jacek, czy udalo Ci sie dowiedziec jak uzyskac fan ID? moze wystarczy jedynie numer zamowienia?

 90. Elżbiuta pisze:

  Witam, przed chwilą zakupiłam bilety na Hey sztuk 2 które kosztowały mnie 246 zł na stronie innej niż viagogo. W listopadzie natomiast zakupiłam bilet na Hey za 189 zł sztuk jeden. Cena biletu podana na stronie viagogo jest zupełnie inna i niższa do momentu kiedy trzeba za wszystko zapłacić. Dodatkowe koszty uwidaczniają się stanowczo za późno. Dostawa dość szybko bo w ciągu doby miałam bilet do drukowania-to ok. Ale ogólnie szału nie ma.

 91. Anonim pisze:

  Kupiłem biletyna koncert 3 m-ce wcześniej, ale po 2 ch tyg okazało sie ze nie będę mógł w tym terminie wyjechać i postanowiłem zwrócić. Niestety bilety przyjęto i pomimo potwierdzenia po kilku dniach ze zostały sprzedane musiałem czekać 8 dni po odbyciu sie imprezy na zwrot za pomaca paypal. Oczywiście kwota pomniejszona o ok. 160 pln.
  To trochę mnie dziwi!!!!

  1. Piotrek pisze:

   W jakiej formie dokonałeś zwrotu? Też chciałem zwrócić ale nie ma takiej możliwości. Chodzi Ci o odsprzedaż biletów przez viagogo?

 92. Anonim pisze:

  Czy kupował już ktos bilety na skoki w Zakopanem???? Nabyłam 3 miesiące temu i cisza…Na eliminacje od PZN Już przyszły a na konkurs nie…ktoś coś bo mam strasznego stresua synek czeka i czeka…

 93. Karolina pisze:

  Czy ktos kupowal moze bilety na Bayern vs Borussia w wielkanoc 2018? Jestem troche przerazona komentarzami… Bede podrozowac ze Szwecji do Monachium. Napisalam maila do federacji Bayernu czy znaja date meczu, a oni mi odpisali, ze jeszcze nie sprzedaja biletow na ten mecz, dlatego zaczelam czytac o serwisie viagogo… 🙁

 94. Iron pisze:

  Kupiłem bilety na Iron Maiden i jestem przerażony czy je dostanę oraz czy wejdę?

 95. Monika pisze:

  Witam, kupowałam bilety na Disney On Ice w Warszawie, dzień przed imprezą i nie było problemów. Na dodatek mimo opłat dodatkowych o które jest tyle krzyku zapłaciłam za 3 bilety 180zł a nie 360 więc uważam że warto.

 96. Seba pisze:

  Ja tez mam problem z Fan ID, chcialem dzis wyrobic, ale nr. Zamówienia niestety nie wystarczy. Jak nie dojdą bilety na wystarczajacy czas na wyrobienie to chyba bd lipa :/

  1. Anonim pisze:

   Witam czy udało się Panu wyrobić Fan ID albo może Pan dostał już bilety . Kupiłem bilety w grudniu i do dziś nic nie dotarło , a i Fan ID nie jest możliwy do wyrobienia.

 97. Ania pisze:

  Witam! W lutym 2017r. zakupiłam dwa bilety na koncert Lady Gagi, który miał się odbyć w październiku. Niestety koncert został przełożony na 23 lutego, a dzisiaj dowiedziałam się, że odwołany. Bilety do tej pory do mnie nie dotarły. Czy otrzymam za nie zwrot? martwię się, bo zapłaciłam za nie ok. 1200zł 🙁

 98. Karolina pisze:

  Czy kupił ktoś od nich bilet na Nialla Horana??

  1. Oliwka pisze:

   ja kupiłam, przyszły szaro białe ale z oryginalnym znaczkiem eventim. Inni mają kolorowe bilety a ja szary. Nie wiem czy to powinno tak wygladac ale zaczynam sie martwic mimo ze nigdy nie mialam problemow z viagogo

 99. Aggie pisze:

  Witam, jest tutaj ktoś kto również kupił bilety na koncert Eminema albo innego artysty w tym roku? Ja kupiłam tydzień temu na viagogo i nie dostałam do tej pory żadnego konkretnego maila kiedy bilety przyjdą i w jakiej formie. Nie odpisują także na wysłanego przeze mnie wczoraj maila. Niby do koncertu zostało jeszcze 5 miesięcy, ale czytając te wszystkie opinie i widząc brak kontaktu z ich strony trochę się zmartwiłam 🙁 Czy jest tutaj ktoś kto wie jak w inny sposób mogę się z nimi skontaktować albo może ma już bilety i chciałby dać mi znać w jakiej formie przyszły, w jakim czasie i czy dane na biletach się zgadzają? Dziękuję z góry i pozdrawiam

  1. Arti pisze:

   Hej, ja też kupiłem tam bilet na Eminema i po transakcji bankowej dostałem maila z wszystkimi danymi zamówienia i informacją o tym kiedy dostanę bilet… Na pewno podałaś dobry email? Sprawdzałaś spam lub inne zakładki ?

    1. Aggie pisze:

     Ma w tym roku letnią trasę koncertową po Europie i występuje w kilku europejskich państwach, można sprawdzić w necie. Ja akurat jadę do Hannoveru ;p

   1. Aggie pisze:

    Hej, już wszystko w porządku 🙂 Dostałam 19.02 informacje, że bilety najpóźniej 21.02 do mnie przyjdą i faktycznie od 2 dni są już u mnie w domu i wszystko z nimi ok 🙂 Nie są imienne stąd też moje obawy przypisania je na kogoś innego były niepotrzebne. Na szczęście nie zawiodłam się na tej stronie

    1. Daj proszę znać czy udało Ci się wejść na koncert Eminema w Hannoverze na bilet z viagogo. Będę wdzięczna za informację 🙂

 100. Amadi pisze:

  Próbując kupić bilet na koncert Celinę Dion w Londynie w czerwcu 2017 roku nabrałem bardzo mieszanych uczuć co do viagogo. Cena biletu pokazana na początku była zwiekszona o ponad…. 200zl !!!! Niby jakieś opłaty transakcyjne.. Wszedłem na angielska stronę i tak bezpośrednio kupiłem bilety… Przewalutowanie przy płatności kartą w normalnej cenie, bez dopłat, bez problemu i bilety sporo czasu przed koncertem…. Nie mógłbym spać spokojnie kupując bilet za 2 tys. I czekając na niego do ostatniego dnia

 101. ewela pisze:

  Witam Kupiłam bilety na mecz trochę kosztowały ale najbardziej się boje ze będą na inne nazwisko i nie wejdziemy. czy w razie czego można zmienić dane na bilecie przed meczem nawet z dopłatą ( w warszawie przed stadionem można było tak robić i czy we wrocławiu też będzie taka możliwość)

 102. Mama przyszłego piłkarza pisze:

  My kupiliśmy 4 bilety na mecz FC Barcelona 14.03.18, prezent dla synka który jest fanem Barcy i sam gra całkiem nieźle 😉 kupiliśmy 4 bilety na lot do Barcy i powrotny, zarezerwowaliśmy hotel W- bezzwrotnie, bo prezent to prezent musi być super i dzisiaj- dwa dni przed- otrzymaliśmy wiadomosc, że sprzedawca nie jest w stanie dostarczyć biletów. Ale na szczęście oferują nam INNE bilety ale w tej samej cenie. Czyli mieliśmy bilety na loże VIP za 1984 EURO a teraz mamy normalne trybuny w tej samej cenie, bo sprzedawca VIP nie był w stanie przekazać biletów. Dziecko zapłakane, wiec zamieniliśmy a viagogo 1000 Euro na nas do przodu! Złodzieje i oszuści ????

  1. Haha pisze:

   Dziecko jest fanem a zaplakane bo loza nie byla VIP?

 103. Anonim pisze:

  Witam czytam wszytskie komentarze i jeszcze nikt takiej sytuacji nie mial:
  Kupiłem bilet na mecz Polska Nigeria pojedynczy, przyszły mi dwa bilety na inne nazwiska . Nie mam jak się skontaktować z Viagogo czy to jest pomyłka czy zdarza się wejść na inne nazwisko i czy możliwe że wysłali mi dwa bilety to mogę z kimś iść?

  1. Anonim pisze:

   Jak Ci przesłali dwa to się ciesz, bo ktoś zrobił błąd. Co do nazwisk to w 99,9% nikt ich nigdy nie sprawdza i wchodzisz bez problemów. Wgl to jaki sens ma czasem sprzedawanie biletów imiennych rok przed koncertem, przecież do tego czasu to można nawet i odejść z tego świata xD.

 104. 2 dni pozniej (zapewne czas na ogarniecie sie przelewu), dostalem maila z numerem przesylki UPS. 2 dni pozniej bilet byl u mnie. Czas wysylki zalezy tez od czlowieka ktory przesyłkę nam nada. Viagogo generuje list przewozowy, ktory sprzedawca przykleja na paczke. Kurier zabiera paczke, skanuje ja i w ym momencie pojawia sie nam pierwsza ewidencja, na jakim etapie mamy przesylke. Mozna ja sledzic online. Link jest dostarczany przez viagogo droga mailowa. Podsumowujac? Nie ma sie do czego przyczzepic. A jesli nie chcecie przepłacać, to kupcie bilety wczesniej, i nie bedzie problemów, stresow i dyskusji 😉

 105. Czesc opini negatywnych (znaczna) mozna sobie wlozyc pomiedzy książki. Czasami ktoś czegos nie doczyta, popełni błąd w mailu, lub transakcji.
  Kupowalem ostatnio bilet na koncert w Berlinie, ktory odbedzie sie w czerwcu. Zaplacilem, cene oczywiscie 2 krotna niz normalna (nie bylo wyjscia, wszystkie bilety wykupione u normalnych dostawcow). Ale liczylem sie z tym, z reszta przed finalizacja zamowienia jest podana cala kwota, wiec nikt nie powinien byc zdziwiony ze nagle musi zaplacic wiecej.
  Dostalem maila o potwierdzeniu zamowienia. Zaplacilem (tez mialem mokro w w gaciach ze stresu). 2 dni pozniej (zapewne czas na ogarniecie sie przelewu), dostalem maila z numerem przesylki UPS. 2 dni pozniej bilet byl u mnie. Czas wysylki zalezy tez od czlowieka ktory przesyłkę nam nada. Viagogo generuje list przewozowy, ktory sprzedawca przykleja na paczke. Kurier zabiera paczke, skanuje ja i w ym momencie pojawia sie nam pierwsza ewidencja, na jakim etapie mamy przesylke. Mozna ja sledzic online. Link jest dostarczany przez viagogo droga mailowa. Podsumowujac? Nie ma sie do czego przyczzepic. A jesli nie chcecie przepłacać, to kupcie bilety wczesniej, i nie bedzie problemów, stresow i dyskusji 😉

 106. Marzena pisze:

  Czy ktoś kto kupił bilet na mecz polska Nigeria miał jakieś problemy z wejściem? Bo podobno zaostrzyli i ciężko wejść na inne dane

 107. Biletera stonsów pisze:

  W lutym zamowiłam za grubą kasę bilety na Stonsów w Warszawie i bałam się jak będzie z biletami po przeczytaniu tych wszystkich opinii.Jednakże ku miłemu zaskoczeniu odebrałam bilety.Hurra. Nie w każdym przypadku zdarza się wtopa z biletami.

 108. Łukasz pisze:

  MAm pytanie kupiłem bilety i dostałem z innym nazwiskiem innym sektorem i tańsze niż kupiłem
  Pisze do nich dzwonię o zmianę na moje bilety ale bez echa. A jutro mam koncert ?mieliscie takie problemy ???????????

 109. Hej chciałabym się zapytać jak jest faktycznie z dostawą biletów na wydarzenie, kupiłam dzisiaj (4.06.2018) bilety na Eltona który gra w maju 2019, viagogo napisało mi że bilety dotrą w tydzień przed wydarzeniem, czy faktycznie tak długo się na nie czeka? Z tego co czytam komentarze wszyscy tak jakby mieli je wcześniej… Proszę o odpowiedź bo jednak troszkę się denerwuję…

  1. Spokojnie Iga, wszystko będzie w porządku, dostaniesz swoje bilety, nic się nie martw 🙂

 110. Madzia pisze:

  Kupiłam dziś dwa bilety na koncert guns n roses, który odbędzie się w lipcu 2018 roku w Chorzowie. Od razu po zakupie otrzymałam bilety w formie elektronicznej, ale na biletach widnieje jakiś obcokrajowiec, brakuje moich danych. Czy mimo to wejdziemy normalnie na koncert? Czy ktoś na wejściu sprawdza bilety imienne, czy faktycznie wchodzi dana osoba, co widnieje na bilecie? Bilety kupione przez Viagogo, ale na biletach widnieje logo Ticetmaster, a z kolei na stronie ticetmaster jest napisane, że sprzedaż biletów imiennych jest zabroniona i mogą sprawdzić. Czy faktycznie to jakiś problem?
  I drugie pytanie, czy mogę mieć pewność, że bilety kupione na Viagogo zostały sprzedane tylko mnie? Bo skoro nie ma na nich moich danych, tylko kogoś innego, a bilety są w formie elektronicznej, to jaką mogę mieć pewność, że nie zostały one sprzedane jeszcze dziesięciu innym osobom? Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź, która pozwoli rozwiać moje wątpliwości. Bilety są prezentem dla narzeczonego i chcemy wybrać się tam razem, nie chcę się skompromitować 😉

  1. Madzia, wszystko jest w porządku, dane są tylko informacyjne, to porządny serwis, nie będziecie mieli żadnych problemów z narzeczonym 🙂

 111. Witam, kupiam wczoraj bilet na festiwal Sziget ktory odbedzie sie w budapeszcie w dniach 8-10 . Bilety mialy by imienne ja dostalam ogolny bilet z kodem kreskowym czy tak ma to wygladac ?

 112. Basia pisze:

  Witam
  syn niepełnoletni zakupił dwa bilety, oczywiście cena z kosmosu,ale ten fakt już pominę, bilety przyszły wczoraj , ale widnieją na nich inne nazwiska tz.dwa męskie i jak ja mam wejść jako kobieta z synem na takie bilety a mecz już w czwartek:(

 113. Iwona???? pisze:

  Kupiłam 3 bilety dzień przed mecze Polska Portugalia. Wszystko bez problemu. Pewnie skorzystam nie raz????

 114. Celina pisze:

  Kupiłam bilety na koncert Dawida Podsiadło, dostałam z danymi innej osoby? Czy wiecie czy wejdę na koncert??

 115. Beata pisze:

  Witam, ja kupiłam bilet elektroniczny na Backstreet Boys Torwar Warszawa 24 czerwca 2019. Jest inne imię, nazwisko, ale też numer zamówienia. Nikt do tej pory nie pisał o innym numerze zamówienia. Co robić?

 116. Krzysztof pisze:

  Witam. W dniu pierwszy raz zamowilem 2 bilety na niedzielny mecz MS U 20 Polska – Tahiti w Łodzi a na bilecie jest imie i nazwisko innej osoby. Czy bede mogl normalnie wejsc na mecz? Czy bede musial pokazac dowod osobisty i co wtedy? Niby kod kreskowy najwazniejszy ale czy na meczu beda sprawdzac bilety? Z drugiej strony na ten mecz kolega kupil bilety bezimienne ze zwiazku czyli chyba nie powinno byc problemu wejsc na stadion. A czy wy mogliscie wejsc na mecz jak mieliscie inne imie i nazwisko na bilecie jak tutaj kupowaliscie bilety? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

  1. Bilety są ważne bez względu na to jakie imię jest na nich wydrukowane. Są imprezy na które bilety są imienne, ale w takich wypadkach musisz podać dane przy zakupie.

 117. Do Krzysztofa pisze:

  Krzysztof, nie będziesz miał żadnych problemów z wejściem – jedna osoba mogła zakupić 10 biletów na każdy mecz i na każdym z biletów jest imię i nazwisko kupującego

 118. Anonim pisze:

  Witam. Jakos 26.05 kupiłem bilety na koncert Maroon 5 w Krakowie, który miał się odbyć 06.06 więc kupiłem na ostatnią chwilę. Na oficjalnej stronie bilety były już niedostępne dlatego wszedłem na stronę viagogo i zobaczyłem bilety za 250zl. Zaznaczyłem że chcę 2x jednak później okazało się że strona do biletu dolicza aż 120zl więc zamiast 500 zł zapłaciłem za 2 bilety 740zl. Zaryzykowałem jednak później dopiero znalazłem opinie na temat tej strony które były bardzo negatywne dlatego bałem się że wtopilem pieniądze. Jednak juz po 4 dniach bilety do mnie dotarły. Ale bilet nie oznacza że wejdę na koncert gdyż jest możliwośc że bilety są podrobione. Jendak wczoraj na bramkach spotkalo mnie mega zaskoczenie bo wszedłem na koncert bez problemów. A co ciekawe cena na bilecie wynosiła 350zł za jeden więc podobnie co zapłaciłem. Co do stony odczucia mam mieszane gdyż może to być totolotek z kupieniem biletu jednak ja miałem szczęście więc ze swojej strony mogę powiedzieć że POLECAM ale warto najpierw zobaczyć czy ktoś nie sprzedaje bieltow na portalach aukcyjnych ponieważ można je odebrać osobiście i mieć pewność że będziemy mieć bilety w ręce. Mam nadzieję że coś wam pomogłem. Pozdrawiam

 119. sandra pisze:

  zakupiłam w czerwcu bilety na Bayern Monachium vs Borussia na 3.08.2019. dam sobie rękę uciąć że kliknełam sekcje 30 kat 5, a na potwierdzeniu mam sekcja:kat 5 … czy ktoś tak miał? wybiera się ktoś jeszcze na ten mecz i zakupił bilety przez viagogo? Otrzymaliście już bilety?

  1. Anonim pisze:

   Kupiłem 6lipca 2 bilety na borussia vs bayern i czekam jak u Ciebie?

   1. sandra pisze:

    Też nadal czekam na bilety, jedynie zmieniła mi się data wysyłki biletów z 27 na 24 lipca… zobaczymy czy dotrą. a jak u Ciebie?

    1. Michał pisze:

     Sandra,
     Jak tam? Bilety doszły?

 120. Anna pisze:

  Witam ,
  zakupiłam 3 bilety na koncert w Gdańsku Marka Knoppfera na 10.07.2019r. bilety nie dotarły czy mam szansę na odzyskanie kasy (zapłata była już w listopadzie – niestety).

  1. Wszystkie zakupy na viagogo objęte są gwarancją. Jeżeli naprawdę bilety nie dotarły skontaktuj się z obsługą klienta i zwrócą Ci pieniądze.

  2. Cześć Ania! Wszystkie zakupy robione na tym portalu są objęte gwarancją. Jeżeli naprawdę bilety do Ciebie nie dotarły skontaktuj się z obsługą klienta i Ci zwrócą całą kwotę. A bilet był papierowy czy elektroniczny?

 121. Kolombo pisze:

  Do Anna – 3 lipca.
  Ja zakupiłem pod koniec czerwca bilety na koncert Marka Knopflera w Gdańsku w cenie ok. 900 zł za sztukę. Czyli mieli te bilety, a Pani nie wysłali. Czytałem już o podobnej sytuacji w viagogo. Pewna osoba opisywała, że kupiła bilety na imprezę powiedzmy po 500 zł, zapłaciła, a przed imprezą otrzymała informację od viagogo, że biletów nie mają. Następnego dnia znajomy tej osoby kupił na viagogo bilet na tą sama imprezę, tyle że za cenę około 3-krotnie wyższą. Domyślam się, że zapłaciła Pani za te bilety cenę niższą niż ja. Viagogo przetrzymało Pani pieniądze i bilety, a kiedy okazało sie przed koncertem, że jest na nie duży popyt, to sprzedało bilety oo cenie wielokrotnie wyższej. Jednym słowem spekulaci i oszuści, omijać z daleka. Nigdy więcej nie skorzystam z ich oferty. Mieliśmy z synem szczęście, że udało się nam wejść na koncert. Pozdrawiam.

 122. Zuber pisze:

  Kupiłem na viagogo bilety na Stinga w Krakowie 2.11.2019.
  Mam nadzieją, że wejdę bez problemu.
  Prowizja portalu ogromna, zakupy zrobiłem poprzez tą stronę ostatni raz.
  Koszt 2 biletów to 740 zł, ja z prowizją sprzedawcy zapłaciłem 1200…
  Nie polecam, ale tylko ze względu na koszt około zakupowy.
  No chyba, że są trefne 🙂

 123. Piotrek pisze:

  Kupiłem bilety na Podsiadło ale są z innym imieniem i nazwiskiem. Czy wejdę na nie skoro organizator oraz napis na bilecie mówi ze będą one weryfikowane z okumentem? Viagogo zapewnia mnie ze tak ale ja nie jestem do końca przekonany

 124. Maciej pisze:

  Kupiłem bilety na mecz realu po zalogowaniu i kliknięciu w linka wyskakuje mi błąd a pisze że organizator przekazał moje bilety miał ktoś podobnie o ci chodzi

 125. Baska pisze:

  Wczoraj bylismy z mezem na koncercie Stinga. Bilety kupilismy na viagogo w lipcu. Nastepnego dnia po zakupie, dostalam je na meila.Kosztowaly trzy razy wiecej niz cena na bilecie.
  Nasi znajomi z ktorymi wybralismy sie na ten koncert, kupili na viagogo swoje bilety,w tym sammym czasie. Tydzien przed koncertem otrzymali przesylke z biletami (jak mysleli) ale to byl tylko nr zamowienia i wydrukowany podpis „to nie sa bilety”.Do samego konca trwala wymiana meili i rozmowy telefoniczne z viagogo i walka o zaplacone bilety.Uff… w czwartek je dostali.
  Niestety na bramce nie zostali wpuszczeni, bilety byly niewazne.
  Przyjechali na ten koncert z innego miasta, zamowili hotel, wszystko na nic, najgorsze bylo rozczarowanie…
  VIAGOGO to RULETKA nigdy nie mozesz miec pewnosci,ze bedzie ok.

 126. Zuza pisze:

  Hej czy ktoś może udzielić informacji czy w ostatnim czasie zakupione bilety do was dotarły i czy nie było problemu z wejściem . Zakupiłam 1 stycznia bilety na Robbiego Williams natomiast później przeczytałam opinie i jestem w stresie .

 127. Lopes pisze:

  Złodzieje. Impreza została przełożona i ma się odbyć za rok. Nie wiem co będę robił w tym okresie. Odpisali, że pieniędzy nie zwrócą mogę sobie sprzedać na ich platformie. Sytuacja jak z bajki. 1500 zł poszło biletów nie ma aczy impreza się odbędzie też nie wiadomo. …j im w ..e

 128. Anonim pisze:

  Dnia 02.11.2021r.Kupiłam bilet na Allanis Morissette w Warszawie.Koncert ma się odbyc 06.11.2021r.Dziś jest 04.11.2021r.-CISZA!!!NADAL BILETÓW BRAK!!!

 129. KANIA pisze:

  Kupiłem bilety na mecz polska węgry. Na biletach nie ma moich danych. Infolinia oczywiście to ściema i nie można wysłać maila. Uważam że to oszustwo i najprawdopodobniej nawet nie wejdę na mecz a wydałem 4x cenę nominalną.

  MASAKARA

  1. Travelgirl pisze:

   Też mamy inne dane, ale będziemy próbować wejść na mecz.

  2. Travelgirl pisze:

   Za zmiane danych osobowych trzeba było dopłacić 80 pln od osoby. Sprawdzali dowody.

 130. Filip pisze:

  Zostałem o szukany. Koncert przełożono na nigdy. Pieniędzy nie chcą zwrócić bo odpowiedzialny jest organizator wydarzenia a do niego kontaktu nie mogą udostępnić. Zwyczajni złodziej zarejestrowani w Szwajcarii aby europejski organizacji konsumenckich.

 131. Jan Kowalski pisze:

  Witam,
  Głupi JA który mimo negatywnych opinii i w emocjach kupił tutaj 2 bilety na koncert Phil’a Collins’a. Według zapowiedzi organizatorów koncertu wejściówki miały być imienne a zakupione tutaj przyszły z danymi innych osób. Oczywiście po kontakcie nic się nie dało zrobić ale na szczęście skorzystałem z opcji zwrotu biletów (niestety taniej niż kupiłem) i o dziwo w porównaniu do innych osób tutaj komentujących przelano mi pieniądze za te bilety.
  Doświadczenie z tą firmą było bardzo stresujące i widać, że naprawdę kombinują z biletami i dziwne, że na to im prawo pozwala.
  Lekcja dla wszystkich: kupujcie bilety w sprawdzonych, oficjalnych źródłach.

  !!! Omijać z daleka !!

 132. Ostrzegam
  Ostrzegam osoby, które chcą odsprzedać swoje bilety za pomocą Viagogo. Potrafią sobie wymyśleć bzdury, że bilety nie są odpowiednie dzień przed koncertem, anulować transakcje i naliczać jakieś kary wzięte z sufitu (do dwóch innych transakcji na ten sam koncert jakoś się nie czepiali i ludzie normalnie weszli na koncert). Obsługa klienta to jest porażka, w ogóle nie patrzą co jest napisane, tylko mają jakieś schematy/ściągawki i za każdym razem odpisuje ktoś inny. Ze względu na pandemię i 2 razy przekładany koncert we Włoszech nie mogłam w nim uczestniczyć wraz ze znajomymi, Ticketone (oryginalna strona) to też jakaś porażka, więc skorzystałam z viagogo. Nigdy więcej!! Następnym razem wolę, żeby bilety po prostu przepadły niż ktoś ma z nich skorzystać, a sprzedawałam po cenie zakupionego biletu, gdyż jedynie zależało mi na odzyskaniu pieniędzy. Odradzam sprzedaż za pomocą tej strony, bo jeszcze będziecie do tego dopłacać. Viagogo to oszuści!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *