Edyta Górniak – Hala Stulecia we Wrocławiu

Edyta Górniak to dla większości naszych rodaków z pewnością największa gwiazda muzyczna polskiej sceny. Tak się składa, że właśnie w tym roku gwiazda obchodzi 25 lat swojej działalności muzycznej i jest to świetna okazja do zorganizowania jubileuszowej trasy koncertowej po Polsce. Każdego miłośnika muzyki Edyty Górniak na pewno zainteresuje fakt, że już 8 października 2015 roku będzie można ją zobaczyć na żywo we Wrocławiu, a konkretniej na Hali Stulecia, która co roku gości największe gwiazdy sceny muzycznej, nie tylko polskiej.

Z racji swojego jubileuszu Edyta Górniak wydała nowiutką płytę, którą oczywiście promuje w trakcie swojej trasy koncertowej. Płyta pełna jest naprawdę mocnej i dobrej muzyki, po prostu takiej z której ta gwiazda muzyczna znana jest najbardziej.

Górniak z pewnością posiada jeden z najlepiej rozpoznawalnych głosów w Polsce, który elektryzuje i wręcz zmusza do zakochania się już od pierwszego usłyszenia. Co bardzo istotne, aby móc posłuchać Edyty Górniak na żywo we Wrocławiu wcale nie będzie trzeba liczyć się z ogromnymi wydatkami. Najtańsze bilety dostępne są bowiem już za 60zł, a jedne z najdroższych to wydatek tylko 130zł.

Czy pozwolisz na to, aby ominęło Cię tak wielkie święto muzyczne w naszym kraju? W hali spotkamy się z jedną z większych scen w tym roku w naszym kraju. Dla fanów stojących nieco dalej od sceny specjalnie zostanie ustawiony ekran o wielkości aż 20 metrów, który z pewnością pozwoli cieszyć się tym wspaniałym wydarzeniem muzycznym.

Edyta Górniak to autorka wielu piosenek, które już dzisiaj sa muzycznymi ikonami. W jej rękach znajduje się wiele nagród muzycznych, wspaniałych tytułów jak i oczywiście płyt pokrytych platyną oraz złotem.

Biletów jest dużo, ale jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w tym wydarzeniu muzycznym to naprawdę śpiesz się. Ich cena jest tak atrakcyjna, że rozchodzą się w szybkim tempie. Czy pozwolisz na to, aby ominęło Cię tak wspaniałe wydarzenie muzyczne? Zdecydowanie nie może Cię tam zabraknąć, a więc widzimy się we Wrocławiu już pod koniec sierpnia!

Bilety do kupienia na Viagogo.pl

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]