Włoska Gala Operowa – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu

Dla wszystkich miłośników opery na pewno doskonałą wiadomością będzie informacja o kontynuacji drugiej już edycji Letniego Festiwalu Operowego, a zapowiada się naprawdę niezwykle interesujące wydarzenie. Na scenie wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol staną bowiem po pierwsze wielkie gwiazdy sceny operowej prosto z Włoch, a więc chociażby Silvia Rampazzo czy Giulio Boschetti.

W czasie Włoskiej Gali Operowej wielkim artystom towarzyszyć będą także polscy profesjonaliści, a więc Chór Opery Polskiej, który będzie występował pod dyrekcją znanego Jerzego Salwarowskiego. To z pewnością jest niezwykle łakomy kąsek i jedno z bardziej prestiżowych wydarzeń kulturalnych jakie mają miejsce w naszym kraju w okresie letnim. Przez ten jeden wspaniały wieczór Wrocław i deski Capitolu staną się kulturalnym centrum świata, w którym możesz znaleźć się także i Ty.

Gorąco zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie, które z pewnością dostarczy kulturalnej rozrywki jaką lubisz. W trakcie tej edycji Włoskiej Gali Operowej na gości czeka także bardzo miła niespodzianka, której oczywiście nie możemy zdradzić, ale która zdecydowanie warta jest obecności. Cała gala ma odbywać się w formie bardzo humorystyczne, nie poważnej, dzięki temu jest to propozycja kulturalnej rozrywki dobrej dla każdego, niezależnie od wieku i upodobań.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kupowania biletów na Włoską Galę Operową, która odbędzie się już 3 sierpnia we Wrocławiu, w Teatrze Muzycznym Capitol. Bilety do teatru na ulicy Piłsudskiego 67 są dostępne już dzisiaj, a ich pula bardzo szybko się kurczy. Za około 130zł możesz dostać przepustkę do uczestnictwa w jednym z najlepszych wydarzeń kulturalnych naszego kraju. Zdecydowanie zapraszamy do uczestnictwa, widzimy się we Wrocławiu już 3 sierpnia!

Bilety do kupienia na Viagogo.pl

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]