UB40 – Klub Stodoła Warszawa

UB40 to zespół, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Muzyka reggae to gatunek, który może i nie jest bardzo popularny na świecie, ale zdecydowanie w wykonaniu tego zespołu stanowi po prostu poezję dla ucha. UB40 utrzymał się na muzycznej scenie już ponad 30 lat i po dziś dzień ma ogromną rzeszę swoich fanów, a każdy koncert to elektryzujące wydarzenie muzyczne, które porusza całą zgromadzoną publikę. UB40 zasłynął przez ten cały okres na scenie wieloma wspaniałymi hitami, przy których doskonale bawią się nie tylko fani muzyki reggae. Czy ktoś z Was nie zaczyna nucić pod nosem słysząc w radiu chociażby „Red Red Wine” czy też „Can’t Help Falling in Love”? Brytyjski zespół wydał już na całym świecie ponad 50 singli, z których zdecydowana większość osiągnęła wielkie sukcesy i przez długie tygodnie znajdowała się na pierwszych miejscach radiowych list przebojów w wielu krajach.

Tym razem UB40 ponownie wraca do Polski, a wybór właśnie tego koncertu to gwarancja niezapomnianej zabawy i przeżyć, które dostarczą wielu wrażeń. Grupa brytyjskich artystów muzycznych zawita do jednego z najsławniejszych w Polsce miejsc, jeśli chodzi o organizację imprez muzycznych, a więc do klubu Stodoła mieszczącego się na terenie Warszawy. Elektryzująca muzyka i świetny wystrój klubu to połączenie, które z pewnością na długo pozostanie Ci w pamięci.

Zamiast się zastanawiać już dzisiaj zarezerwuj miejsce na ten niezapomniany koncert. Liczba biletów jest ograniczona i bardzo szybko znikają. Koncert odbędzie się 25 sierpnia 2015 roku o godzinie 18, a bilety kupić można już za 165zł. To naprawdę niewielka cena za gwarancję naprawdę dobrej zabawy, która porwie Cię na długie godziny i pozostanie w głowie na lata. Nie może Cię tam zabraknąć! UB40 to zespół tworzący muzykę, która łączy wszystkie pokolenia z całego świata i która koi wszelkie obyczaje. A więc widzimy się na koncercie w klubie Stodoła już 25 sierpnia!

Bilety do kupienia na Viagogo.pl

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]