Link4 – znana marka ubezpieczeniowa. Czy warto powierzyć jej swoje ubezpieczenie?

link4

Link4 – znana marka ubezpieczeniowa. Czy warto powierzyć jej swoje ubezpieczenie?
2 (40%) 5 votes
Link4  zajmuje się działalnością ubezpieczeniową.  Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce w styczniu 2003 roku. Właścicielem jest RSA, która swoje usługi świadczy w ponad 130 krajach i ma 20 milionów klientów.  Grupa rozpoczęła działalność już w 1710 roku, kiedy to powstała firma THE Sun w Wielkiej Brytanii. Pod nazwą RSA prowadzi działalność od 2008 roku.

Grupa jest wpisana na liście najbardziej znaczących firm, tworzoną przez Times. Link 4 ma swoją siedzibę w Warszawie.  Firma jest pierwszą, która na rynku polskim wprowadziła do swojej oferty ubezpieczenia direct dla kierowców. Ubezpieczenie direct umożliwia ubezpieczenie samochodu przez Internet i telefon.  Link 4 swoje usługi kieruje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Towarzystwo w swojej ofercie ma ubezpieczenia dla kierowców min. takie jak:  OC, AC, Smart Casco, szyby 24,  NNW od kradzieży, Zielona Karta, Auto Assistance, czy zabytkowy samochodów. Oprócz ubezpieczeń dla kierowców firma oferuje ubezpieczenie mieszkania oraz podróży.

Przedsiębiorstwo może skorzystać z ubezpieczeń Auto firmowe 24 oraz Pakiet OC+AC. Sama procedura wykupienia ubezpieczenia nie jest czasochłonna i zbyt skomplikowana.

Link4 – TYLKO dzisiaj 26.04.19 ceny promocyjne. Sprawdź składkę

Należy wypełnić wniosek znajdujący się na stronie internetowej. Klient nie musi po wypełnieniu wniosku od razu decydować się na zakup polisy. Ma na to 30 dni. Zapłaty można dokonać kartą lub przy odbiorze polisy.

Link4 - opinie klientów:

  1. mam pytanie czy korzystał ktos z ubezpieczenia mieszkania tej firmy? mam ubezpieczony u nich samochod i jest ok ale nie wiem jak sprawdza sie w przypadku mieszkania…

  2. korzystam z ubezpeiczenia samochodu od dwoch lat. Niedawno sprawdzilem ich w praktyce bo milem wypadek. spisali sie ok i wszystko przebiegło sprawnie. moge polecic.

  3. wszystko byo dobrze gdyby nie to ze długo czeka sie na odszkodowanie. Fakt wyplacili ale psoro czasu trzeba czekac i za to minus. Poza tym są w porządku.

  4. Link4 – 26.04.19 – promocyjna składka dla wybranych. Kliknij

  5. No AC jak w wiekszosci firm nie nalezy do najtanszych. Poza tym wysokosc zalezy od wielu czynnikiow. Ja mam samohod n kredyt i musialem wziac AC. Mam z Link4 o i fakt tanio nie jest ale i tak mniej zapłacilem niz w innych towarzystwach

  6. Parę lat temu miałem w Link4 ubezpieczony samochód, po prawie 11 miesiącach ubezpieczenia (w tedy był termin wypowiedzenia 1 m-c) poszedłem do nich, aby zapoznać się z nową ofertą. A tu polisa na nowy rok wzrosła prawie o 100 %, bo do tej pory podobno korzystałem z promocji o której nic nie wiedziałem. Złożyłem wypowiedzenie zgodnie z terminem i ubezpieczyłem się gdzie indziej. Po dwóch latach przychodzi od nich list z zawiadomieniem o kontynuacji ubezpieczenia i zaległych opłatach, oraz groźbą wszczęcia postępowania komorniczego. Na szczęście znalazłem kopię wypowiedzenia i sprawa się zamknęła, ale nie sądzę, że był to przypadek. Od tamtej pory nigdy w Link 4.

  7. Żenada. Czekam na naprawę samochodu ponad dwa miesiące bo Link4 nie godzi się z opinią dwóch rzeczoznawców i cały czas odsyła kosztorys do firmy naprawiającej samochód. Ale najlepszy jest myk z samochodem zastępczym – na dwa dni. Na pytanie dlaczego tak krótko – bo tak jest w opisie naprawy 🙂 Lakierowanie zderzaka, wymiana drzwi + lakierowanie, naprawa i lakierowanie błotnika – 2 dni. Brawo dla Link4. Jedna wielka ściema. Brak kompetentnych pracowników.

Dodaj komentarz