Strona główna » Televio – Opinie i informacje na temat nowej na naszym rynku usługi TV. Warto skorzystać?

Televio – Opinie i informacje na temat nowej na naszym rynku usługi TV. Warto skorzystać?

| Uaktualniono: 4 listopada, 2021

Najlepsza telewizja to ta, która potrafi sprostać Twoim oczekiwaniom. Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami może Cię jednak słono kosztować przy korzystaniu ze zwykłej telewizji naziemnej.

Comiesięczne abonamenty nie tylko frustrują, ale i przypominają, że właściwie, jesteś w pewnym stopniu pozbawiony decyzyjności.[i] Przedstawiam Ci więc telewizję internetową, która z pilota pozwala uczynić narzędzie władzy.

Televio.pl to nowość na polskim rynku. Ta platforma streamingowa jest odpowiednikiem czeskiej telewizji Sledovani.TV. Przełamując schematy, dostarcza komfortu wyboru. Głównym założeniem platformy jest ogólnodostępność. Oglądasz: kiedy chcesz, a przede wszystkim to, na co masz ochotę.

Mądrość na każdy rzut oka – masz wybór.

źródło – https://televio.pl/ott/welcome

Z Televio.pl możesz cieszyć się nielimitowanym dostępem aż do 98 kanałów, a także klasyką telewizji w postaci ulubionych filmów i seriali.

To również dostęp do aktualnych transmisji wydarzeń sportowych. Sam decydujesz, jakich emocji sobie dostarczysz. Odpowiedzialne korzystanie z oferty tv online wzbogaci Twoją wiedzę o wartości, których szukasz.

Oglądaj w 27 krajach Unii Europejskiej – bez ograniczeń

Oglądanie telewizji w czasie teraźniejszym, dzięki połączeniu online, jest realne, niezależnie od lokalizacji. Televio.tv obejmuje swoim zasięgiem całą Europę.

Podróżując, nie musisz już zdawać się na obcojęzyczne hotelowe kanały telewizyjne. Siedząc w miękkim fotelu swojego pokoju lub twardej ławce na drugim końcu UE, rozkoszuj się przygodami ulubionych bohaterów.

Możesz urządzić długi seans filmowy ze znajomymi na piknikowej wyprawie albo puścić dzieciom bajkę edukacyjną w trakcie dłużącej się jazdy samochodem. Nie ograniczaj się i miej zawsze sprytny ratunek pod ręką.

Zawsze i wszędzie przy Tobie

Dzięki szerokiemu zapleczu odbierających Televio.tv sprzętów nie musisz martwić się o sposób oglądania.

Tę platformę telewizyjną obejrzysz na:

  • SMART TV, wystarczy, że ściągniesz aplikację na swój inteligentny telewizor
  • Apple tv lub dekoderach z systemem Android TV
  • Telefonach i tabletach
  • Ulubionej przeglądarce internetowej

Niezależnie od wybranego urządzenia, możesz rozkoszować się niezacinającym obrazem, i nieprzerwaną transmisją sportowych emocji.

Twój dostawca Internetu nie ma już wpływu na to, czy będziesz się cieszyć płynnością przekazu i informacji. Przy szybkim połączeniu, to jakość wynosząca nawet 4K.

Ostra widoczność piłkarskich rozgrywek nie ukryje już przed Tobą żadnego spalonego. Przy łączu nieco wolniejszym, nadal masz gwarancję stabilnego odtwarzania programów.

Jesteś reżyserem własnego życia

Dzięki dodatkowym funkcjom, które posiada Televio.tv, sam decydujesz o losach bohaterów. Zatrzymasz w ulubionym momencie, a może cofniesz do przeszłości?

Catch-up, Start-over oraz Timeshift, pozwalają na dowolne zarządzanie momentem odtwarzania. Frustracje z powodu przegapienia najlepszych momentów filmu to przeszłość. A to wszystko, dzięki możliwości zatrzymywania, cofania i odtwarzania od początku każdego programu w dowolnym czasie. Cofaj się do ulubionych akcji, wspominaj i przeżywaj na nowo.

Ucieknij w świat pożądanych informacji i sportowych emocji. Wracaj aż 7 dni w przeszłość, aby móc regularnie śledzić losy ulubionych bohaterów.

Rozplanuj emocje i nie daj się zaskoczyć.

Inteligentny program TV, który wchodzi w usługi Televio.tv to luksus zarządzania swoim czasem. Sprawdzić możesz, co obejrzeć w telewizji, ale również, przefiltrować bibliotekę.

Inteligentny przewodnik pomaga w wyborze filmów i seriali. Szczegółowy rozkład emisji pozwala na zorganizowanie dnia i pogodzenie przyjemności z obowiązkami.

W przeciwieństwie do typowej kablówki, w przypadku online tv, nie potrzeba wzywać fachowców. Nie musisz przebijać ścian i przeciągać kilku metrów kabli przez pół domu.

Oszczędzasz więc nie tylko czas, ale i pieniądze, związane z montażem i koniecznymi remontami przebitych ścian.

źródło – https://televio.pl/ott/welcome

W Televio.TV osiągasz samowystarczalność, sam stajesz się specjalistą od telewizji.

Nie musisz wchodzić w stały związek

Jeśli nie lubisz zobowiązań, długotrwałych deklaracji i jesteś osobą zmienną, proponowane tu rozwiązanie jest stworzone dla Ciebie. Aby korzystać z oferowanych usług, wystarczy założyć konto na tej stronie: https://www.televio.pl/ott/package/choose.

Wybierasz jedną z proponowanych ofert, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i otrzymujesz natychmiastowy dostęp do tajemnic życia sławnych aktorów.

źródło – https://televio.pl/ott/welcome

W zależności od Twoich wymagań masz wybór między trzema pakietami telewizyjnymi:

  • Pakiet BASIC– to podstawowa propozycja. Zawiera najpopularniejsze, polskie i zagraniczne, programy telewizyjne. Sprawdzi się u fanów codziennej klasyki i tradycjonalistów.
  • Pakiet FAMILY– to rozwiązanie dla odbiorców, którzy posiadają większą potrzebę wyboru. Nadaje się dla rodzin z dziećmi, które niemal żądają nieustannie dostarczanej rozrywki.

Decydując się na tę opcję, za pierwszy miesiąc zapłacisz symboliczną złotówkę, a dopiero później przechodzisz na stawkę pełnopłatną.

  • Pakiet PREMIUM– to full opcja, która oferuje wszystko to, co televio.pl posiada w zanadrzu. To wybór spośród wszystkich 98 kanałów. Jeśli jesteś więc naprawdę spragniony wrażeń, odczuwasz stały niedosyt albo po prostu lubisz mieć możliwość wyboru, to rozwiązanie dla Ciebie. To również odpowiedź na potrzeby zróżnicowanych zainteresowań każdego członka Twojej rodziny.

Czy to się opłaca?

Telewizja internetowa to nie rozwiązanie idealne dla każdego. Jeśli jesteś tradycjonalistą, a stały kontakt z naprawiającymi fachowcami dostarcza Ci frajdy, proponuję nie zmieniać dotychczasowej kablówki.

Jeśli jednak cenisz sobie komfort, pragniesz gwarancji jakości, warto spróbować przenieść się w świat online. Televio.tv to zaoszczędzony czas, pieniądze, dostęp do wybranej wiedzy, a przede wszystkim “umilacz” szarej rzeczywistości.