gostudent - home_of_gostudent_pl

GoStudent – czy warto uczyć się i nauczać z jego pomocą? Wasze opinie

Jesteś uczniem lub studentem i szukasz profesjonalnego wsparcia w opanowaniu materiału, który sprawia Ci trudności? A może masz dużą wiedzę w konkretnej dziedzinie nauki i chciałbyś się nią dzielić, udzielają indywidualnych korepetycji?

W XXI wieku obie powyższe grupy osób nawet nie muszą wychodzić z domu, aby zrealizować swoje cele. Wystarczy bowiem komputer, mikrofon i dostęp do internetu, aby doszkalać się zdalnie lub osobiście prowadzić zajęcia lekcyjne dla innych. Wszystko za sprawą rozbudowanych i stale zyskujących na popularnością platform do e-learningu. Biorąc pod uwagę korepetycje, jedną z większych jest niewątpliwie GoStudent. Zostań z nami, jeśli chcesz wiedzieć czym jest ten portal, co oferuje, jakie są opinie na jego temat oraz czy warto z niego korzystać – zapraszamy do lektury!

GoStudent – co to za miejsce?

gostudent - nasi_korepetytorzy
źródło: gostudent.org/pl

Na początek kilka słów na temat samego GoStudent. To internetowy portal specjalizujący się w branży związanej z korepetycjami, który istnieje od 2016 roku. Jak można dowiedzieć się z oficjalnych komunikatów, od początku funkcjonowania bardzo dynamicznie się rozwijał. Już w roku 2017 mógł pochwalić się bazą ponad 100 tysięcy uczniów i studentów. 3 lata później zdobył ogromne fundusze na ekspansję, rozszerzając swoją działalność na kolejne kraje europejskie. Obecnie korepetycje są dostępne m.in. dla osób z Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch czy Turcji.

Na czym to wszystko polega? Serwis skupia wokół siebie zarówno osoby potrzebujące pomocy w nauce, jak i korepetytorów. Druga grupa zyskuje więc możliwość zarabiania, zarówno w formie stałego, jak i dodatkowego źródła dochodu. Wszystkie korepetycje odbywają się online, w języku odpowiednim dla osoby, która z oferty chce skorzystać. Co ważne, są to lekcje indywidualne, a więc cechujące się największą skutecznością. GoStudent dostarcza platformę do komunikacji, natomiast korepetytor i jego uczeń muszą mieć urządzenia do jej uruchomienia, dostęp do internetu oraz mikrofon. Kamerki nie są wymagane, ale ich posiadanie z pewnością poprawia jakość komunikacji w czasie lekcji.

Na chwilę obecną firma chwali się bardzo rozbudowaną bazą korepetytorów, która nieustannie się poszerza. Jak można dowiedzieć się ze strony, skuteczność edukacji waha się w granicach aż 95%, a każdego miesiąca odbywa się blisko 2 miliony lekcji.

Jak działa ten portal do korepetycji?

gostudent - cenniki_i_pakiety
źródło: gostudent.org/pl

Jeśli potrzebujesz wsparcia w nauce, możesz po prostu zalogować się na platformie i samodzielnie wyszukać interesującego Cię korepetytora. Ułatwia to prosta wyszukiwarka, w której wybierasz konkretny przedmiot szkolny oraz poziom edukacji, a więc np. szkoła średnia lub wyższa. Oczywiście pamiętaj o wyborze odpowiedniej wersji językowej platformy, aby podjąć współpracę z korepetytorami mówiącymi w Twoim języku.

Wybór przedmiotów jest ogromny i obecnie obejmuje ponad 30 różnych pozycji. Korepetycje na GoStudent prowadzone są m.in. z:

 • matematyki,
 • chemii,
 • fizyki,
 • biologii,
 • ekonomii,
 • geografii,
 • rachunkowości

Jednak jeśli tylko chcesz, możesz zdać się na wsparcie samego serwisu w zakresie znalezienia dla Ciebie korepetytora. Firma oferuje możliwość doboru najlepszego nauczyciela pod kątem wskazanych przez ucznia preferencji. Oczywiście pamiętaj, że skorzystanie z tej opcji jest nieobowiązkowe.

Warto jeszcze podkreślić, że GoStudent zapewnia, iż weryfikuje wszystkich nauczycieli zgłaszających się do pracy. Osoby te mają być sprawdzane nie tylko pod kątem kompetencji, ale także ich niekaralności. To ważna kwestia szczególnie dla rodziców, którzy poszukują korepetycji dla swoich dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej.

Kto może zostać korepetytorem na tym portalu?

gostudent - udzielanie_korepetycji_online
źródło: gostudent.org/pl

No dobrze, wiesz już jak wygląda GoStudent z punktu widzenia ucznia, ale co dzieje się po stronie korepetytorów? W zasadzie firma nie wprowadza żadnych istotnych ograniczeń pod kątem tego, kto może zostać nauczycielem na platformie. Wymagana jest pełnoletność, ale korepetytorami mogą być zarówno osoby z kierunkowym wykształceniem, jak i dopiero studiujące, które czują się na siłach, aby edukować innych.

Co bardzo istotne, firma gwarantuje korepetytorom stały dopływ klientów, a więc teoretycznie nie trzeba przejmować się brakiem pracy. Do tego ma dochodzić bardzo elastyczny grafik. Zależnie od potrzeb można prowadzić korepetycje regularnie lub tylko „z doskoku”, a więc np. w weekendy czy wieczorami w wybrane dni.

Korepetytorzy mają być też odpowiednio zabezpieczeni. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, jeśli umówiony uczeń nie pojawi się na zajęciach, nauczyciel ma obowiązek odczekać 15 minut. Gdy po tym czasie sytuacja nie ulegnie zmianie, należy zgłosić całe zdarzenie – zostanie zaliczona pełna kwota za lekcję, chyba że dojdzie do przełożenia terminu.

Ile kosztują korepetycje na portalu i ile mogą zarobić korepetytorzy?

Zacząć należy od tego, że w GoStudent godzina lekcyjna to w rzeczywistości 50 minut korepetycji. Jeśli chcesz korzystać z tego portalu, aby się uczyć, musisz liczyć się z wydatkiem od około 70 do 85 zł za każdą taką lekcję. Ostateczny koszt zależy od Twoich potrzeb oraz planu nauki, jaki zostanie zaproponowany przez doradcę portalu. Po wykupieniu odpowiedniego pakietu, na Twoim koncie użytkownika pojawią się środki, które możesz wykorzystać na uczestnictwo w zajęciach.

Z kolei zarobki korepetytorów wahają się w granicach od 40 do 80 zł za godzinę lekcyjną. Pamiętaj, że portal udostępnia wszystkie narzędzia potrzebne do prowadzenia korepetycji – potrzebujesz tylko komputera, dostępu do internetu, mikrofonu i ewentualnie kamerki.

Jakie opinie zbiera portal GoStudent?

No dobrze, poznałeś już podstawowe informacje związane z tym portalem. Jeśli oferta ta Cię zainteresowała, zapewne zastanawiasz się teraz, czy na pewno wszystko to, co gwarantuje GoStudent jest zgodne z rzeczywistością. Twoje wątpliwości być może rozwieją opinie innych użytkowników.

Gostudent – 21.06.24 ceny promocyjne. Zobacz

W popularnym serwisie Trustpilot portal ten ma aktualnie bardzo wysoką notę – 4,4 gwiazdki na 5 możliwych. Co ważne, ocena ta powstała na bazie ponad 7 tysięcy recenzji od użytkowników. Osoby korzystające z portalu chwalą sobie przede wszystkim wysokie kompetencje korepetytorów. Często podkreśla się także wygodę korzystania z GoStudent oraz dobrze przygotowanie planu nauki.

Czy warto brać korepetycje poprzez ten portal?

Jeśli potrzebujesz korepetycji z jakiegoś przedmiotu szkolnego lub jesteś rodzicem dziecka, które ma pewne problemy w nauce, oferta tego portalu z pewnością może okazać się interesująca. Nie mamy zamiaru nikogo zachęcać do korzystania z GoPortal, ale niewątpliwie warto chociaż spróbować. Jest to godne polecenia szczególnie dlatego, że nowi użytkownicy mogą odbyć godzinne korepetycje za darmo i bez zobowiązań.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 3.3]

Gostudent - opinie z forum:

 1. czy jeśli dostanę jakiś plan nauki, to muszę go akceptować czy mogę uczyć się zgodnie ze swoimi potrzebami?

 2. minika pisze:

  Jest obowiązek wpłacania jakiejś minimalnej kwoty na te zajęcia? Jeśli tak, to gdy nie wykorzystam wszystkich środków to dostanę zwrot?

 3. interesuje mnie na ile elastyczne są te korepetycje, w jakich godzinach korepetytorzy prowadzą zajęcia i czy w ogóle w weekendy też?

  1. Anonim pisze:

   NIE POLECAM ICH. Zero kontaktu , tylko jest do momentu podpisania umowy , a potem telefony to tylko poczta po portugalsku i sztuczna inteligencja , a Pani z emaile pisze , że już tam nie pracuje

 4. Anonim pisze:

  Czy są korepetycje z języka niemieckiego przygotowanie do matury po gimnazjum poprawka i ile kosztuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *